Mehmet Topal Resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Topal Resmen Fenerbahçe'de

Cevap: Fenerbahçe, Mehmet Topal'ı Transferi İçin Borsaya Bildirildi

adam sandık eşşeği alnımıza değdi .....

Mehmet Topal ve Milli takım için hayırlı olmasını temenni ederim. Mehmet Topal adam gibi adamdır o'kadar adam eksikliği çekilen bir yerde, yerlerde sürünen kaliteyi biraz olsun yukarı çıkartacaktır. Emre pisliğinden Mehmet gibi bir adama geçerek insan kalitesi olarak 10 level birden atladı şikebahçe.

boşverin gitsin , Mehmet Topal vasat bir futbolcu . Bizdeyken gitmesine sevinmiştim şimdide fener ilgileniyor diye sevindim.

4,5 Milyona kazık atmış Valencia fenere

Mehmet Topal ve Milli takım için hayırlı olmasını temenni ederim. Mehmet Topal adam gibi adamdır o'kadar adam eksikliği çekilen bir yerde, yerlerde sürünen kaliteyi biraz olsun yukarı çıkartacaktır. Emre pisliğinden Mehmet gibi bir adama geçerek insan kalitesi olarak 10 level birden atladı şikebahçe.

haklısında oraya gidenler kısa zamanda biz garipleşiyor. Mehmet'de gittiğinde ilk açıklaması Galatasaray'a gol atmak istiyorum. Başkanımız çıkacaktır. Sakal büyütüyorum başkan çıkana kadar gibi garip garip laflar söyler

İyi de emre de bizde 2-3 yıl top oynadı ne pisliğini gördük, aynı şekilde fatih akyel'i de..

Oraya giden suyundan mı havasından mı acaip oluyor. Fatih Akyelin yaptığı pislikler, aynı şekilde emrenin pislikleri unutulmaz ama hepsi fenere gittikten sonra oldu.

Bir futbolcunun Valencia gibi bir takımda oynarken neden Fenerbahçe'ye gider acaba?

Bunun tek sebebi para olmalı.

Top surme sifir, topu oyuna sokma sifir, hava toplarinda sifir, adam eksiltme sifir, hiz sifir, teknik sifir.. Bir tek sutlari sert kaleyi bulursa tehlikeli birde rakipten top calmasi iyi. Ama rakipten topu caldigi zamanda olumlu kullanma sorunu var.. Bu adam bildiginiz kazmaa. Fenerin aldigina o kadar cok sevindim ki.. Eziklerin orta sahasi emrenin gidisi, topalin gelisiyle bir kac vites geri gitti bence..

orata sahalarına bişey katmaz yerli diye alınmış bi adam

niye katmaz orta sahalarına arkadaş? bir ara bu adam milli takıma alınmıyor diye isyan eden taraftar kimin taraftarıydı çok merak ediyorum kabul edin adamlar iyi transfer yapacak eğer kesinleşirse.emrenin yerine dolduracak en iyi yerlilerden biri.en azından avrupa deneyimi var en büyük artı...

fener için iyi transfer

mehmet için büyük salaklık

niye katmaz orta sahalarına arkadaş? bir ara bu adam milli takıma alınmıyor diye isyan eden taraftar kimin taraftarıydı çok merak ediyorum kabul edin adamlar iyi transfer yapacak eğer kesinleşirse.emrenin yerine dolduracak en iyi yerlilerden biri.en azından avrupa deneyimi var en büyük artı...

Katar ama emre gibi bi futbolcunun yarısı kadar da etki etmez.

İyi bir presçi, top kapıcı.. iyi de koşuyor. Ama hepsi bu kadar..

Bizdeyken de aynen böyle düşünüyordum. Çok düz bir oyuncu kendisi.. Öyle olmasaydı zaten tutunurdu avrupa'da..

emrenin yerini dolduracak en iyi yerlilerden biri mi :asd: naptin sen renktas :asd:

Açıkçası üzüldüm...Sevdiğim bir oyuncuydu, Valenciaya transfer olduğunda çok mutlu olmuştum, gurur duymuştum.Ne diyelim yolu açık olsun, fenerbahçe için iyi transfer.

orta sahaya alternatif söylermisin? tamam emreyle oyun yapıları benzemiyor fakat selçuğu oynatmaktansa mehmeti oraya monte eder aykut.

Sıkıntı orda işte alper, adamlar selçuk'un yerine değil emre'nin yerini doldurmak için aldılar topal'ı..

Yani selçukla topal bi arada oynayacak.. :)

Mehmet topalin 2 tane artisi var onun disinda hic ama hic bir ozelligi yok.. Birincisi sutlari... Ikincisi top kapmasi.. Bitti. Bu kadar. Baska ozelligini sayabilcek varsa soylesin.. Kaptigi toplarida nasil kullandigini bizde oldugu gibi valencia'da da gorduk.. Tekrar bize gelecek diye cok korkmustum sukurler olsunki fener aldi..

Sıkıntı orda işte alper, adamlar selçuk'un yerine değil emre'nin yerini doldurmak için aldılar topal'ı..

Yani selçukla topal bi arada oynayacak.. :)

öyle bir hata yapacaklarını sanmam yılmaz vural olsa böyle bir hata yapmaz.bence orta sahaya özeri mehmet topuzu emrenin yerine göbeğe monte eder ama o hatayı yapmaz :) demedi deme

Üst Alt