Mehmet Topal Resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Topal Resmen Fenerbahçe'de

Cevap: Fenerbahçe, Mehmet Topal'ı Transferi İçin Borsaya Bildirildi

Arkadaşlar kesin hüküm vermeyelim daha anlaşmadı Mehmet kimseyle , anlaşsa da Galatasaray büyük bir kulüp ister Mehmet ister Arda gitsin fener 'e bu Galatasarayın büyüklüğünden bişey kaybettiğini göstermez,giderse gitsin umrumuzda bile değil.

----------Volkan------------

Gökhan--Yobo--Bekir--Hasan

Kuyt--Topal--Cristian--Stoch

--------Alex de Souza-------

--------Moussa Sow---------

Bu 11'e ekleme yapmazlar herhalde. Rotasyona alirlar 3-4 oyuncu ve transfer biter..

Buyuk hatta!

Adam niye geri geliyorki! Ispanya'da tutuldu, ilerde Chelsea, Real Madrid gibi bir takima gidebilirdi!

Ikinci Emre B!

Bence almaları iyi oldu üzülmeye hiç gerek yok beyler. Tek yönlü bir oyuncu, emre oyunun iki yönünü oynayabiliyordu. Ve kaliteli bir oyuncuydu.

Cevap: Fenerbahçe Mehmet Topal'ı Borsaya Bildirdi

Mehmet Topal düzgün adamdır. Saygı ile karşılamak lazım sonuçta kendi hayatı Galatasaray'a Emre'nin yaptığı terbiyesizlikleri yapmayacaktır.

Hatta Arena'da alkışlarım bile kendisini..

Hayırlı olsun ama Valencia gibi bir takımı bırakıp fenere gelmek ne kadar akıl işidir orasıda kendisine kalmış sanırım gelmesinin en büyük nedeni para.

----------Volkan------------

Gökhan--Yobo--Bekir--Hasan

Kuyt--Topal--Cristian--Stoch

--------Alex de Souza-------

--------Moussa Sow---------

Bu 11'e ekleme yapmazlar herhalde. Rotasyona alirlar 3-4 oyuncu ve transfer biter..

Bize göre vasat.Daha biz 2-3 takviye daha yapacağız öyle düşünürsek bize göre vasat.

Mehmet Topal düzgün adamdır. Saygı ile karşılamak lazım sonuçta kendi hayatı Galatasaray'a Emre'nin yaptığı terbiyesizlikleri yapmayacaktır.

Hayırlı olsun ama Valencia gibi bir takımı bırakıp fenere gelmek ne kadar akıl işidir orasıda kendisine kalmış sanırım gelmesinin en büyük nedeni para.

Mükemmel yorum renktaş seni tebrik ederim.Çok doğru tespitler.

Otobusle bizim takimla geldin seni ozel ucakla Ispanyaya gonderdik , fenere gidiyosun. bize gelmesin zaten begenmiyorum oyunstilini ama fenere gitmekle buyuk ayip etti

emre çirkefti paragözdü ama iyi oyuncuydu

mehmetle o yerin dolması zor..

mehmet oyunun sadece bir yönünü oynayabiliyor
oyunun bir yönünü oynadığı doğru ama onuda emreden iyi oynuyormu? emre rakibi ısıran, korkutan gerektiğinde sert oynayarak yıldırıan bir oyuncu. topal çok koşar ama rakibi ısırmaz, çoğu zaman eskortluk yapar. bana göre gelişiminde gelebileceği en üst seviyeye geldi. bundan daha iyi oynayamaz. ben fenerin bu sene yaptığı transferleri onlar adına doğru buluyorum ama bu transferle fener bir adım daha ileriye gidemez. hasanali, topal, kuyt bunların hiçbiri bize gelsin istemezdik. yıldızsız düz bir takım olma yolunda emin adımlarla gidiyorlar.

Yapamadı sanırım yurtdışında, yaşayamadı, alışamadı. Tek açıklaması bu.

Galatasaray'da istemiyorsa kendisini Fenere gitmesi gayet normal, bende normal karşılıyorum Galatasaray'a karşı bir terbiyesizlik yapmadıkça. Ama Fener yönetimi Kuyt gibi bir adama bile Azizle ilgili cümleleri zorla söyletmiş bir yönetim. Topalla da uğraşacaklardır bu yönde

Cevap: Fenerbahçe, Mehmet Topal'ı Borsaya Bildirdi

Çok iyi oldu bence.Emre gitti topal geldi.Baroni topal orta sahası yerine 2 tane kazma koysan daha iyidir.

Üst Alt