Mehmet Topuz harekatı!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alalım başkanımGeçen haftaki Ankaragücü maçını cezası nedeniyle Kayseri´de oynayan Sarı-Kırmızılılar´ın, bu ‘zoraki deplasmandan´ sadece 3 puanla dönmediği ortaya çıktı.Başkanımız Adnan Polat, Kayserispor Onursal Başkanı Mehmet Özhaseki'yle bir araya gelerek Topuz'u istedi ve birkaç sezondur bir türlü gerçekleşemeyen bu transferin artık sonuçlanması gerektiğini bildirdi. Özhaseki'nin de geçmişe göre bu teklife daha sıcak yaklaştığı öğrenildi.Kaynak: Fanatik
 
Cevap: Mehmet Topuz harekatı!Mükemmel olur sağ kanat oynar lincolnun canı deplasmana gitmek istmediğindede onun mevkisindede oynar keşke gelse kısaca:D
 
Cevap: Mehmet Topuz harekatı!Bu transferi isterim sarı kırmızı forma yakışıyor ona. Fener maçlarında da çok hırslı oynuyor. Umarım alırız..
 
Cevap: Mehmet Topuz harekatı!Kollektif oyundan uzak ve uluslararasi maclarda cok etkisiz. kariyerini Kayseri de bitirisin. gidecegi en büyük takimlar Trabzon veya BJK olur. Bize gelirse üzülürüm sahsen.
 
Cevap: Mehmet Topuz harekatı!Ne Kewel nede Arda sağ kantta iyi oynayamıyor. Mehmet Topuz bu bölge için alabileceğimiz en iyi adam olur. İyi de frikik kullanıyor.
 
Cevap: Mehmet Topuz harekatı!Kollektif futbollla alakasi olmayan bir adam. Buyuk maclarin cogunda etkisiz. Bize uymaz. Umarim gelmez. Isteyene ayni tipte, daha mucadeleci Vokan Sen var.
 
Cevap: Mehmet Topuz harekatı!Bana da fenere gitçekmiş gibi geliyor.İyi de olsa ne biliyim ya Galatasaray formasıyla onu gözümde canlandıramıyorum.
 
Cevap: Mehmet Topuz harekatı!bildigim kadarıyla sözleşmesi bitiyor:rolleyes::rolleyes: ve FB onu türkiyeden alınan yıldız oyuncu diye lanse ederek camia yı yatıştıracaktır yanınada 2 tane yabancı serpiştirirler 50 milyona alsana önümüzdeki seneleride gitti:m26::m26::m26::m26::m26::m26::m26:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt