Mehmet Topuz harekatı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Topuz harekatı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Mehmet Topuz harekatı!

Mehmet Topuz fbli değil ya nasıl oynuyor fb maçlarında hırsından kuduruyor adeta:D Bjk ye gidebilir ama Demirören geçen senelerde 7 mılyon euro veriyordu gene verir bu seferde alır herhalde:D

bildigim kadarıyla sözleşmesi bitiyor:rolleyes::rolleyes: ve FB onu türkiyeden alınan yıldız oyuncu diye lanse ederek camia yı yatıştıracaktır yanınada 2 tane yabancı serpiştirirler 50 milyona alsana önümüzdeki seneleride gitti:m26::m26::m26::m26::m26::m26::m26:

fenerbahçenin kadrosunda mehmetten kaliteli oyuncular var burak yılmaz ve son transferleri gökhan mehmetten iyi oyuncular fener için gereksiz transfer olur kayseriden oyuncu olarak kadromuzda bir tek gökhan ünalı görmek isterdim oda trabzona transfer oldu:(

fenerbahçenin kadrosunda mehmetten kaliteli oyuncular var burak yılmaz ve son transferleri gökhan mehmetten iyi oyuncular fener için gereksiz transfer olur kayseriden oyuncu olarak kadromuzda bir tek gökhan ünalı görmek isterdim oda trabzona transfer oldu:(

Gökhan Ünalı hiç istemem saç baş yoldurur bize Mehmet Topuzdan kaliteli kim var acaba Fenerde ?? Alex ve Devid diyebilirsin(bence Mehmet Topuz Devidden iyi oyuncu) başkada görmüyorum...

neden kabız olmak içinmi gökhanı istiyordun :D:D

ben fenerin ihtiyacı var diye alacak demedimki fener hiç bir zaman ihtiyacına göre transfer politikası izlemediki,sırf taraftarın gözünü boyamak için alacak demek istedim,diyecekki size türkiyenin en iyi oyuncusunu aldım anadoludan tabiki..

İstemez mantalite olarak hiç yol almamış futbolu bilen bir oyuncu profiline sahip değil taktik zekası sıfır.

Bana mantalite olarak hakan balta gibi adam lazım mehmet topuz beyniyle değil hisleriyle oynuyor tüm büyük maçlarda kendini göstermek için heryerden şut çekiyor umarım bjk 11 milyon euro verip alır 3-4 sene sonra da yollarlar.

Ver Topuz'u al hepsini

Sarı-Kırmızılı ekibin, Mehmet Topuz´a karşılık Kayserispor´a Necati Ateş, Aydın Yılmaz ve Mehmet Güven´in yanı sıra 1 milyon Euro önereceği belirtildi.

18_254811_topuz.jpg

Başarısız geçen sezonun ardından güçlü bir kadro oluşturmak için kolları sıvayan ve bu amaç doğrultusunda yerli ve yabancı futbolcu arayışlarını dört koldan sürdüren Sarı-Kırmızılılar, Mehmet Topuz için Kayserispor Kulübü’nün kapısını çalmaya hazırlanıyor. Cezası nedeniyle Ankaragücü ile Kayseri’de karşılaşan Galatasaray, başarılı futbolcu için yaptığı nabız yoklamasında olumlu sinyaller alınca, yapacağı teklifi de netleştirmeye başladı. Kayserispor Onursal Başkanı Mehmet Özhaseki’yle bir araya gelen ve bu yönde yaptığı talebin sıcak karşılanmasından umutlanan Başkan Adnan Polat’ın ekibiyle toplandığı ve yapılacak teklifi masaya yatırdığı belirtildi. Önümüzdeki sezona büyük hedeflerle girmeyi planlayan Sarı-Kırmızılılar’ın, Mehmet Topuz’a karşılık, halen İspanya’nın Real Sociedad takımında kiralık oynayan Necati Ateş, Aydın Yılmaz ve Mehmet Güven’in yanı sıra, 1 milyon Euro önereceği öğrenildi.

Para daha da artabilir

Başarılı futbolcu için Fenerbahçe’nin de ciddi olarak devrede olduğu düşünülürse, ezeli rekabeti bu kez de Mehmet Topuz transferinde yaşanacağı rahatlıkla söylenebilir. Böyle bir kozu hem takımını güçlendirme, hem de rakibine kaptırmama için ellerinden gelen tüm imkanları seferber etmeye kararlı olan Polat ve ekibinin, gerekirse parada bir miktar daha artırıma gidebileceği de belirtiliyor. Cim Bom’da, Necati Ateş’in geri dönüşüne sıcak bakılmadığı, Aydın Yılmaz ile Mehmet Güven’in ise beklenen verim alınmadığı için gözden çıkarıldığı biliniyordu.

Raşit Altun

:
İstemez mantalite olarak hiç yol almamış futbolu bilen bir oyuncu profiline sahip değil taktik zekası sıfır.

Bana mantalite olarak hakan balta gibi adam lazım mehmet topuz beyniyle değil hisleriyle oynuyor tüm büyük maçlarda kendini göstermek için heryerden şut çekiyor umarım bjk 11 milyon euro verip alır 3-4 sene sonra da yollarlar.

:eek::eek: Taktik zeka sıfır??

SANA BYE BYE:wave:

Ben istemiyorum,egoist bencil birisi büyük takımları kaldıracağına inanmıyorum..Milli takımdaki maçtada rezalet oynamıştı zaten..

:

:eek::eek: Taktik zeka sıfır??

SANA BYE BYE:wave:

En basit örnek 3e 2 pozisyonda arkadaşın bomboş sen ona pas vermek yerine şut çekmeyi seçiyorsun değil taktik zeka normal bir zekaya sahip insan bunu yapmaz ve bunu sürekli yapıyorsun.

Mehmet topuzun pek creative bir futbolcu olmaığını dünya alem biliyor.Ben hiç mehmet topuzun araya müthiş bir pasını veya yerden zekice ortasını görmedim.

Umarım bjk alır.

senin cıvık mesajına ortalama bir cevap verdiğim içinde pişmanım belirtmeden gecemeyeceğim.

Nerdeyse orta sahanın her bölgesi ve sağ bek pozisyonu oynayabilen ligimizde ender topçulardan biri ama istenen ücret çok abartılı bu adama en fazla 5 milyon verilir daha fazlasını etmez yada takas yapılıp alınabilir(Volkan,Mehmet Güven +2-3 milyon TL ye iyi bir transfer olur)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt