# Mehmet Yıldız - Sayfa 84 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mehmet Yıldız

Cevap: # Mehmet Yıldız

Gerçek haberleri yazmaktansa taraftarların küfür etmesini sağlıyacak yazılar,haberler neden yapıyorlar!

Bir Türlü Çözemedim! :(

Gazeteyi okuyup küfür edelim diye heralde bende anlamadım valla. :D

Onu yazdılar sanırım Sezer Badur'a falan geçiş yapabilirler:D

Ohoo daha Abdurrahman'ı,Bilica'yı alıcaz hepsi hakkında birer kere ''Hayırlı Olsun'' başlığı atılcak. :D

Güreş dalında şampiyonluk istesek mehmet yıldız iyi transfer olabilirdi yoksa çok sıradan bir forvet inanın umarım bjk veya fener alır ne kadar kuru gürültü olduğunu görürsünüz.

Istatikler ortada. Adam hem gol krali hem assist krali takiminda. Gecen senede baya is yapti. Suan ki Nonda bu adamin yaninda bile duramaz.
Kardeşim,eğer sadece istatistik olarak

bilgi vereceksek ozaman geçmişte yaşanan tecrübeleride ortaya koyacaksın..Nonda şuan formsuz ve dediğim gibi böyle oyuncular sürekli ilk 11 oynarsa form tutabilirler..Sen istatistikleri koymuşsun ortaya ozaman bende bütün kariyer istatistiklerini koyayım azda olsa..

Shabani nonda

Kariyer:

FC Zürich

→ Rennes

Monaco

A.S. Roma

Blackburn Rovers (kiralık)

Mehmet yıldız:

Sivasspor

→ Çarşambaspor (kiralık)

Sivasspor

Antalyaspor

Türk Telekomspor

Sivasspor

→ İstanbulspor (kiralık)

Başarılar:

Shabani Nonda:Fransa gol krallıkları ve avrupa bronz ayakkabı ödülü

MEhmet yıldız:Yok

Benim burda demek istediğim eleştiri yapın ama eleştiri yapma için eleştiri yapmayın..Eleştiri yaptığınız yerden yere vurduğunuz oyuncu Bacağı kırılmadan önce avrupada yıldızdı..Böyle oyuncular kolay kolay gelmez bizim takıma hernekadar performansı düşük olsada sonuçta bir yıldız ve böyle yıldızlar sürekli oynuya oynuya form tutarlar..MEhmet yıldız hernekadar son 2 yıldır iyi bir performans sergilesede bu nonda ile kıyaslanacağı anlamına gelmez..Mehmet yıldız kaç senedir o takımda oynuyor ve arkadaki oynuyan oyunculara artık alışmış..Bunuda unutmayın Mehmet yıldız form tutmuş Bir Nondanın tırnağı bile etmez..

Nonda bence bitmistir. hic öyle yok söyle iyiydi böyle süperdi demeye gerek yok. futbol da dün yoktur. Nonda artik sahada resmen yürüyen, tembel ve dinamizm den uzak agir bir santrafordur. Bence takimdan gönderilmesi gereken ilk isim.

Nonda'yı takımdan göndermek yanlış olur.Form tutunca çok yararlı bir oyuncu.O form tutsa M.Yıldız falan hikaye.Nonda'ya haksızlık yapmayalım.Adam sonuçta kendini ispatlamış.Her futbolcunun formsuz dönemleri olabilir.

Nonda bence bitmistir. hic öyle yok söyle iyiydi böyle süperdi demeye gerek yok. futbol da dün yoktur. Nonda artik sahada resmen yürüyen, tembel ve dinamizm den uzak agir bir santrafordur. Bence takimdan gönderilmesi gereken ilk isim.
Arkadaşlar siz ya anlayamıyorsunuz demek istediğimi yada anlamak istemiyorsunuz..Böyle oyuncular sürekli oynuyarak form tutarlar..Kime anlatıyorumki burda sizin için nonda gol atarsa süper nonda gol atamazsa bitik yollansın..

Arda kötü oynar kimse gitsin diyemez cünkü camianın evladıdır ve YETENEGİNİ biliyoruz yada Lincoln hicbir zaman gitsin dedigimi hatırlamıyorum neticede bu sezon adamı görüyoruz ama nonda eskiden neydiki simdi ne olsun bundan 10 sene önce kaliteliydi ama kimse UEFA SAMPİYONLUGUNA OYNAYACAGIM diyipte böyle bir adamı takımda tutamaz onu bekle bunu bekle ile iyi takım olunmaz bi manchester bi liverpoolda göremezsiniz azıcık kötü oynadımı adam takımdan atılır biz NONDAYI BJK MACINDA 90 DAKİKA İZLEDİK izlemeyen gelip nondacılık yapmasın lig tv devamlı acık hep bakıyorum nondaya özellikle adam FUTBOL OYNAMAK İSTEMİYOR ama illa biri ikisi cıkıp savunma yapıcak parasınıda o kayıranlar versin öyleyse 2 SENELİK KONTRATI İMZALAYIP sonra bu derece DÜŞMEK ayıptır be nonda

Bir oyuncunun 11 oynaması için ne yapması gerekir? Mevkiisindeki diğer adamlardan daha iyi efor sergilemesi, kendisine verilen şansları iyi değerlendirmesi vs...

Nonda o kadar iyi ki, 5,5 milyon euro verdiğimiz Baros'u yedek oturtuyor. O kadar iyi ki ligde 14 gol attı. O kadar iyi ki 2'den aşağı gol attığı maç yok!

Kendimizi kandırmayalım, Nonda artık bitmiştir. Kendine verilen şansları yemiş bitirmiştir.

Kendisine başta Fenerbahçe maçı olmak üzere verdiği emeklerden ötürü teşekkür edip yollanması en uygunudur. Aksi taktirde hem o hem biz zarar göreceğiz...

Arkadaşlar siz ya anlayamıyorsunuz demek istediğimi yada anlamak istemiyorsunuz..Böyle oyuncular sürekli oynuyarak form tutarlar..Kime anlatıyorumki burda sizin için nonda gol atarsa süper nonda gol atamazsa bitik yollansın..

İyi de nasıl sürekli oynatıp form tutturacaksın? Birinci forvet Baros, zaten tek forvet oynuyoruz. Nonda nın form tutmasını bekleyene kadar iş işten geçer. Bize fiziksel ve mental olarak oynamaya hazır, yedek beklemeyi sorun etmeyecek biri gerekiyor. Başarıya aç olucak biraz. yoksa Nonda nın kalitesini ve kariyerini tartışan yoktur heralde

Birkere ben burda nonda savunucuğu yapmıyorum..Mehmet Yıldızla kıyaslanmasına anlam veremiyorum..Nasıl olsa mehmet yıldız gelmiyecekmi bu takıma oda yedek kalmayacakmı..Peki o oyuncunun form tutabileceğinizimi zannediyorsunuz..Sivassporda herzaman banko ilk 11de oynuyor ve formunuda tutuyor..Buraya gelecek ve barosu kesemeyeceğine göre yedek kalacak..Ve mehmet yıldız gibi oyuncunın fizik gücüne bakacak olursak böyle oyuncular yedek beklediği zaman kolay kolay form tutamazlar..Nondadanda beter olurlar buna inanın..Ben burda Nondayı savunmuyorum sadece Mehmet yıldız ile kıyaslanmasını istemiyorum..

Ya arkadaslar gecen sene Lincoln icin de neler söylendi burda.

Bitti bu adam.Kovun gitsin.Pelincoln diyenler simdi Messi kim Lincoln´ün yaninda diyorlar.

Anlik performanslarin etkisinde kalip yorum yapmayin.Yakisik almiyor.

Ilk haftalar 5 gol arka arkaya atinca, keske herkes Nonda kadar oynasa diyordunuz.Adam 3 mac bile ilk 11 oynamamisken, adama saldiriyorsunuz ve bence haksizlik ediyorsunuz.

Nonda´nin kalitesi tartisilmaz.En az Mehmet Yildiz kadar güclüdür, hatta ondan daha tekniktir ve gol becerisi yüksektir.

Gercekten bizim Millet kadar adam harcamaya merakli bi Millet daha varmi cok merak ediyorum.

Nonda gibi bi forvet baska takimin yedegi olacak, havalarindan gecilmez.

Siz adami Afrika cöllerinden gelen ezik garib adam duruma getirdiniz.

Mehmet Yildiz 10 mac hic oynamasin bak ne oluyor.Futbolu unutur o adam.

Degerlerimizi harcamayalim aniden.O hatayi gecen sene Lincoln´de yaptiginizin farkindasiniz.

Bitti bu adam.Kovun gitsin.Pelincoln diyenler simdi Messi kim Lincoln´ün yaninda diyorlar.

Ilk haftalar 5 gol arka arkaya atinca, keske herkes Nonda kadar oynasa diyordunuz.Adam 3 mac bile ilk 11 oynamamisken, adama saldiriyorsunuz ve bence haksizlik ediyorsunuz.

Nonda´nin kalitesi tartisilmaz.En az Mehmet Yildiz kadar güclüdür, hatta ondan daha tekniktir ve gol becerisi yüksektir.

Gercekten bizim Millet kadar adam harcamaya merakli bi Millet daha varmi cok merak ediyorum.

Degerlerimizi harcamayalim aniden.O hatayi gecen sene Lincoln´de yaptiginizin farkindasiniz.

Renktaş sana yürekten katılıyorum.

Eski üyelerden ama şuanda yeni üye konumunda olan Onur güzel yazmışsın :D hatırladım seni...!!!

Olay budur.Tamamen katılıyorum Onur.

3 kulvarda ilerliyorsun ve kulüp başkanından taraftarına herkeste yüksek bir beklenti var. Nonda ve Ümit form tutana kadar ipin ucu kaçar ki adamların tekrardan form tutma ihtimali düşük. 32 yaşında başarıya doymuş adamlarda, 26 yaşındaki birinde bulunan heves ve enerjiyi yakalamak çok zor. Hagi vardı bi istisna, sahada yürüse bile yetiyordu.

Üst Alt