# Mehmet Yıldız - Sayfa 86 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mehmet Yıldız

Cevap: # Mehmet Yıldız

Tamam da forvet sadece gol atsın diye alınmaz ki. Ya da Baros sadece gol atarak takıma faydalı olmuyor ki...

Sivasspor gibi bir takımın hem gol hem de asist kralı Mehmet, hatırlatırım...

Uefa finalinde gol atacak adam mehmet yıldız olamaz.Kalite bir golcünün adı geçseydi 3 milyon feda olsun türk ve kaliteli forvet dersen o da yok piyasada tutup nihatıda getiremeyecğimize göre...

Herkes tutturmuş uğur gelecek diye sanki uğur konya maçından 1 hafta önceki uğur gibi gelecek kimi de linderoth var diyor bize adam gibi sağ bek gerekli olduğu açık mehmet için gözden çıkan 2 milyonla avrupa liglerinden çok iyi sağ bekler bulunabilir.Sol içinse alternatiflerden biri olan alparslan erdemi takasta kullanacaktık akıl alır gibi değil.

Ben hala Uğur eskiye dönene kadar Sabri'yle idare ederiz düşüncesindeyim.

Biri söylesin Baroş'un bugun sakatlandı 2 ay yok kim oynayabilir yerine ama laf olsun diye yazmasın kimse harbi harbi oynayabilecek bi adam söylesin su takımda ben göremiyorumda gercekten laf dalasmadan renkdaşca bir soru soruyorum herkese arkadaslar?

Ben hala Uğur eskiye dönene kadar Sabri'yle idare ederiz düşüncesindeyim.

Sabri bir maç iyi bir maç kötü. Kötü oynadığı maçlardaki hataları ve yanlışları hep aynı ve gelişme gösterecekmiş gibi durmuyor.Alman milli maçında lahmın sağından atıp solundan geçen asist yapan da sabri yediğimiz 3 golün kanadında oynayan da sabri.

Biri söylesin Baroş'un bugun sakatlandı 2 ay yok kim oynayabilir yerine ama laf olsun diye yazmasın kimse harbi harbi oynayabilecek bi adam söylesin su takımda ben göremiyorumda gercekten laf dalasmadan renkdaşca bir soru soruyorum herkese arkadaslar?

Sence M.Yıldız olsa Baros sakatlansa Baros gibi oynayabilir mi? Aynı tarz oyuncular mı? Lincoln'ün verdiği paslara aynı zeka ve hızla hareketlenebilir mi?

Sabri bir maç iyi bir maç kötü kötü oynadığı maçlardaki hataları ve yanlışları hep aynı ve gelişme gösterecekmiş gibi durmuyor.Alman milli maçında lahmın sağından atıp solundan geçen asist yapanda sabri yediğimiz 3 golün kanadında oynayanda sabri.

Ayarsız bir oyuncu Sabri ya mükemmel oynuyor ya çok kötü oynuyor arası yok...!!!

sence m.yıldız olsa baros sakatlansa baros gibi oynayabilir mi? Aynı tarz oyuncular mı? Lincoln'ün verdiği paslara aynı zeka ve hızla hareketlenebilir mi?

yanliŞ anlaŞildi heralde ne m.yildizi ya

gİtsİn gÜreŞ tutsun o :d

ben sadece bİzdekİlerİnde ondan farki yok baroŞ harİc demek İstedİm dostum

yildiz bİzden uzak fenere yakin olsun

Hayır Nonda ve Ümit'e güvenirsin eldeki oyuncuların Türkiye'nin en iyi uç elemanları ne kadar formsuz olsalarda...!!!

Peki sence hiç güvenilecek gibi duruyorlarmı?

Nonda icin adam bjk macında bir derbide 90 dakika HİÇBİRŞEY yapmadan durdu burada kendini kanıtlayamayan adamdan daha ne beklenir?

Nondaya güveniyorsan forvetsiz oynamaya razısındır

Karan ayrı mevzu kapalı kutu su anda :D

uğur uçar-sabrı ıle sağ bek ılerde baros ıle tek forvet nereye kadar.geldığı ılk gunlere bakın barosun eskışehır maçınada.ne nonda ne karan 35 lık can sımıdı değiller .vereceklerdı u.karanı sormadan sıvasa.yazık oldu yazık.merıa vede sağ bek de kım oynayacaksa o vakıt bordo topa tutar bızı.sende umıdını baros a bırak bak bakalım kaç atacak bordo ya veya pozısyona gırebılecekmı.

m.yıldızı kaçırdığımıza ıananmıyorum.

Peki sence hiç güvenilecek gibi duruyorlarmı?

Nonda icin adam bjk macında bir derbide 90 dakika HİÇBİRŞEY yapmadan durdu burada kendini kanıtlayamayan adamdan daha ne beklenir?

Nondaya güveniyorsan forvetsiz oynamaya razısındır

Karan ayrı mevzu kapalı kutu su anda :D

Hocam haklısın bende katılıyorum formsuzlar ama sezon sonuna kadar böyle gitmez bu emin ol...!!!

Üst Alt