# Mehmet Yıldız - Sayfa 85 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mehmet Yıldız

Cevap: # Mehmet Yıldız

3 kulvarda ilerliyorsun ve kulüp başkanından taraftarına herkeste yüksek bir beklenti var. Nonda ve Ümit form tutana kadar ipin ucu kaçar ki adamların tekrardan form tutma ihtimali düşük. 32 yaşında başarıya doymuş adamlarda, 26 yaşındaki birinde bulunan heves ve enerjiyi yakalamak çok zor. Hagi vardı bi istisna, sahada yürüse bile yetiyordu.

Haklısın Çağdaş fakat Mehmet Yıldız'a ihtiyacı yok bu takımın...!!!

1-Bu takımın M.Yıldız'a ihtiyacı yoktur uzun uzun acıklamaya gerek yok isin özü varmıdır bu adama ihtiyac hele 3 oyuncuymus paraymıs bizden uzak ola

2-Nondaya bu takımın M.Yıldız'a olmadıgı kadar ihtiyacı yoktur Baroş varken oynayamaz Baroş sakatlansa yine oynayamaz takımda tutup yabancı kontenjanı tüketmek düzelir diye 35 yasındaki adamdan medet ummak gereksizdir

3-Takımın tek ihtiyacı göbege (Israrla söylüyorum Meiradan göbek olmaz adam resmen saatli bomba) bir adam ve Nondayı yollarsak yerine iyi bir topcu ki bu uzak gittik adamla 2 yıllık imzaladık simdi yatıyor gördügünüz gibi ve diger ihtimal Ümit Karan form tutarsa ben hep güvenirim ne kadar kızsamda bordeaux macı lever macı akıllara gelince kızsakta yinede Nonda,Ümit Karan'ın ancak kramponunu taşır buda bir gercektir

Herkese sevgiler :)

starsporda transferın yattığını söyledıler.

2 mılyon avro teklıf etmışız a.polat ustte çıkmamış sıvas ta razı olmayınca transfer yatmış

Gerçekten alamadığımız için çok mutluyum...Yarın Kocaeli'de Noel Baba kostümü giyip herkese hediye dağıtmayı planlıyorum :D :D :D

Bazı kişiler şu an ile sezon sonunu bir tutuyor. Hiç de öyle değil.

Acaba yönetim olarak neden bu kadar fazla istiyoruz Mehmet'i? Neden bu kadar üstüne düştük ki sezon sonu bedavaya alabilme ihtimalimiz varken?

Baros, Nonda, Ümit Mehmet... Form tuuuğu zaman dördü de oynayabilecek oyuncular. İyi güzel sorun yok ancak Ümit sakat... Salla gitsin reis?!

Bu sezon içinde bulunduğumuz turnuvanın finali Kadıköy'de. Ve Adnan Polat bunun önemini biliyor ki transfer istiyor takıma.

Adım hıdır olay budur :p diyorum ve biraz daha düşünmenizi istiyorum...

Saygılarla.

Bence şunu sorgulamak lazım takımında 3 tane kalite olarak Mehmet Yıldız'dan hiçde aşağı kalmayacak oyuncun varken,gerçek anlamda bir sağ bekimiz yokken bu kadar parayı bu oyuncuya vermeyi planlıyoruz maç yalnızca gol atarak kazanılmaz defansif anlamda eksiklerimizi giderme yolunu hala düşünmüyoruz...!!!

Bence şunu sorgulamak lazım takımında 3 tane kalite olarak Mehmet Yıldız'dan hiçde aşağı kalmayacak oyuncun varken,gerçek anlamda bir sağ bekimiz yokken bu kadar parayı bu oyuncuya vermeyi planlıyoruz maç yalnızca gol atarak kazanılmaz defansif anlamda eksiklerimizi giderme yolunu hala düşünmüyoruz...!!!

Hay agzına saglık;) ellerin dert görmesin renkdas:D

Bazı kişiler şu an ile sezon sonunu bir tutuyor. Hiç de öyle değil.

Acaba yönetim olarak neden bu kadar fazla istiyoruz Mehmet'i? Neden bu kadar üstüne düştük ki sezon sonu bedavaya alabilme ihtimalimiz varken?

Baros, Nonda, Ümit Mehmet... Form tuuuğu zaman dördü de oynayabilecek oyuncular. İyi güzel sorun yok ancak Ümit sakat... Salla gitsin reis?!

Bu sezon içinde bulunduğumuz turnuvanın finali Kadıköy'de. Ve Adnan Polat bunun önemini biliyor ki transfer istiyor takıma.

Adım hıdır olay budur :p diyorum ve biraz daha düşünmenizi istiyorum...

Saygılarla.

Uefa finalinde gol atacak adam mehmet yıldız olamaz.Kalite bir golcünün adı geçseydi 3 milyon feda olsun türk ve kaliteli forvet dersen o da yok piyasada tutup nihatıda getiremeyecğimize göre...

Hislerime tercüman oldun Sinan valla. :D

Sağ bek manasında eksik oldugu dogru ancak Baroş'tan başka forvetimiz yok görünürde Karan Nonda var ama ikisi bir forvet etmez su durumda onların YILDIZLAŞMASINI beklersek ki ikiside 35'er yaşında Ligde biter uefada bu nedenle düsünmüs olabilir yönetim ama M.Yıldız en formda oldugunda bile bu 2 bitmis topcudan daha bitik oda gercek :D

Haklısın, sağ beke de adam almalıyız ancak yalnızca gol atılarak maç kazanılmaz fikrin oldukça yanlış.

Beşiktaş derbisinde bile 2 gol yiyen ancak 4 gol de atan bir takımız biz. Yani takım olarak, yediğimizden fazlasını atmak hedefimiz.

Tobi veya yerine alınacak adam gibi bir adamla çok fazla şey değişir kanımca. Defans ve forvet yükünü eşitlersek sorun yok ki Mehmet ile forvet gücümüzü arttırmakta fayda var.

Neyse, ne olacaksa olsun artık !

Herkes tutturmuş uğur gelecek diye sanki uğur konya maçından 1 hafta önceki uğur gibi gelecek kimi de linderoth var diyor bize adam gibi sağ bek gerekli olduğu açık mehmet için gözden çıkan 2 milyonla avrupa liglerinden çok iyi sağ bekler bulunabilir.Sol içinse alternatiflerden biri olan alparslan erdemi takasta kullanacaktık akıl alır gibi değil.

Haklısın, sağ beke de adam almalıyız ancak yalnızca gol atılarak maç kazanılmaz fikrin oldukça yanlış.

Beşiktaş derbisinde bile 2 gol yiyen ancak 4 gol de atan bir takımız biz. Yani takım olarak, yediğimizden fazlasını atmak hedefimiz.

Tobi veya yerine alınacak adam gibi bir adamla çok fazla şey değişir kanımca. Defans ve forvet yükünü eşitlersek sorun yok ki Mehmet ile forvet gücümüzü arttırmakta fayda var.

Neyse, ne olacaksa olsun artık !

Haklısın amacımız rakip kaleye gol olup yağmak ama kalemizde gol yememek bunun için transfer yapmalıyız diye düşünüyorum ve zaten makina gibi gol atan bir hücum hattımız varken defansın kanatlarına ve orta saha'ya takviyeler yapmalıyız...!!!

Üst Alt