# Mehmet Yıldız - Sayfa 87 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mehmet Yıldız

Cevap: # Mehmet Yıldız

uğur uçar-sabrı ıle sağ bek ılerde baros ıle tek forvet nereye kadar.geldığı ılk gunlere bakın barosun eskışehır maçınada.ne nonda ne karan 35 lık can sımıdı değiller .vereceklerdı u.karanı sormadan sıvasa.yazık oldu yazık.merıa vede sağ bek de kım oynayacaksa o vakıt bordo topa tutar bızı.sende umıdını baros a bırak bak bakalım kaç atacak bordo ya veya pozısyona gırebılecekmı.

m.yıldızı kaçırdığımıza ıananmıyorum.

Merak etme arkasında Arda Lincoln Kewell olsun bizim pozisyona giremeyeceğimiz takım yok...!!!

sağ bek alsınlar bari.m.yıldız almadık

sağ taraf korıdor her maçta.

sezon sonuda merıa-nonda ve lınderot tan kurtulup yerlerıne ısabetlı transferler yaparız belkı.turk statusundekı boğa m.yıldızı kaçırdıkya çok yazık çok...

uğur uçar-sabrı ıle sağ bek ılerde baros ıle tek forvet nereye kadar.geldığı ılk gunlere bakın barosun eskışehır maçınada.ne nonda ne karan 35 lık can sımıdı değiller .vereceklerdı u.karanı sormadan sıvasa.yazık oldu yazık.merıa vede sağ bek de kım oynayacaksa o vakıt bordo topa tutar bızı.sende umıdını baros a bırak bak bakalım kaç atacak bordo ya veya pozısyona gırebılecekmı.

m.yıldızı kaçırdığımıza ıananmıyorum.

Ne demek nereye kadar? Daha ne olsun?

Takımda sos veren yerler besbelli aslında herkesin hemfikir olması gerek hepimiz aynı takımı izliyorsak

1-MEİRA göbek olmaz kısa net olmuyo

2-Baroştan baska forvet yok takımda bazıları yatarak para kazanıyo

3-Takım canavar gibi baska bişeye ihtiyac yoktur

benim görüsüm bu

tekke?? 31 yaşında. ona mı vericez 3 milyon bonservis. tekke bonservisim elimde geliyorum dese, yönetim ancak o zaman kabul eder.

barosun formsuz olduğu aylar denk geldığınde ne yapacagız demek ıstedım.nonda ve u.karan o vakıt formmu tutmuş olacaklar.zaten nekadar para heba edıldı m.yıldız ıçınde sıvasa verılen parayı fıtremıze sayardık

Yaser Yıldız - Ümit Karan

Ümit cok kaliteli baroşla kıyaslarım bile KALİTESİNİ ama yası formu su anda kaldırmaz mesela gecenki bordeaux macında sac bas yoldurtup kel bıraktı cogu renkdaşımızı Yasere gelince ısınamadım cin olmadan adam carpmaya kalkıyo gibi bir tavrı var bazı maclarda izledigim kadarıyla öyle ahım sahım bir adamda degil 2 aylık bir sakatlıkta bu iki adamlada gidilmez yani :)

Takımda sos veren yerler besbelli aslında herkesin hemfikir olması gerek hepimiz aynı takımı izliyorsak

benim görüsüm bu

Meira konusunda biraz daha sabırlı olman gerek,diğer dediklerine katılıyorum!

benim görüsüm bu

;)

meıra

sağ bek

barosun partneri

Ha para harcayacağız ama çok iyi bir forvet getiriyoruz geleceği kurtaracağız diyorlarsa

edin dzekoyu yaka paça istanbula getirsinler bizde forvet aldık diye sevinelim.

Ümit cok kaliteli baroşla kıyaslarım bile KALİTESİNİ ama yası formu su anda kaldırmaz mesela gecenki bordeaux macında sac bas yoldurtup kel bıraktı cogu renkdaşımızı Yasere gelince ısınamadım cin olmadan adam carpmaya kalkıyo gibi bir tavrı var bazı maclarda izledigim kadarıyla öyle ahım sahım bir adamda degil 2 aylık bir sakatlıkta bu iki adamlada gidilmez yani :)

Ya renkdaş biz oyuncu sakatlanacak diye başka bir oyuncu alamayız ki.Kimse Baros'un ne sakatlanacağının nede sakatlanmayacağının garantisini verebilir ama Baros kesin sakatlanır o zaman napıcaz diye oyuncu alamayız.Ha o olursada Ümit var Nonda var sezon sonuna kadar formsuz gidecek değiller ya.

Ya renkdaş biz oyuncu sakatlanacak diye başka bir oyuncu alamayız ki.Kimse Baros'un ne sakatlanacağının nede sakatlanmayacağının garantisini verebilir ama Baros kesin sakatlanır o zaman napıcaz diye oyuncu alamayız.Ha o olursada Ümit var Nonda var sezon sonuna kadar formsuz gidecek değiller ya.

Ya Ümit olurda nonda hakikaten futboldu demeye şahit ister derler ya öyle duruyor sahada ben eger su ikinci yarıda sadece nondayla oynayalım 3 gol atarsa koskoca 1 sezon boyu sasırrım :( o derece degisirmi bir topcu kısa dönem olsa neyse ama sezon basından beri böyle 2 senelik kontrata ne diycegiz

Üst Alt