Melo 45 Saniye Boyunca...| Yalanlandı - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo 45 Saniye Boyunca...| Yalanlandı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Melo 45 Saniye Boyunca...

Olayı bilen Fatih Terim. Basın verecekse cezaları o ayrı. Onlar Melo'yu kaşının üstünde gözü var diye kovarlar.

Bu nasıl mantıktır. Soyunma odasıyla antrenmanda tokatlamanın arasındaki fark nedir??

Soyunma odası olunca bir de bahsi geçen Melo ise başka uzuvlarıyladamı tokatladığını düşünüyorsunuz anlamıyorum ki..

Ayrıca cezalarda buna göre mi veriliyor?

Soyunma odasında tokatlamaya 100 bin TL

Antrenmanda tokatlamaya 50 bin TL..

Arkadaşım ben eyyamcı filan değilim burda hakaretler edilmeye filanda başlanmış aptal v.s falan filan,bende halı saha maçında sahada tartışıyorum hatta kavga ediyorum ama giidp soyunma odasında adamın gözünü morartmıyorum.İnsan sinirlerine hakim olamıyabilir buna da lafım yok amma velakin ben bildim bileli böyle bir olay Galatasaray'ımızda ne gördüm ne duydum.Melo'yu da çok severim ayrıca ve en ihtiyacımız olduğu dönem üstelik,evet basında gazlıyor ki inanmıyorum ama ortada somut bir fotoğraf var adamın gözü morarmış yaw üstelik birde bere takmış kafasına ki muhtemelen kaşını gizlemek için(Bunu dediğim için fenerli de der insanlar bana şimdi).Bu olay benim açımdan küçültülecek bir olay değil bize ters bir olay.Bu olay pozitifmiş neymiş takımı motive edermiş ben bunada inanmıyorum o zaman herkes birbirine çaksın şampiyon olalım.Yok öyle bir dünya ne yazık ki.

Abi, hangi oyuncu gonderilir ki? Ben vallaha burda hayal kirikligina ugradim. Bizim taraftar ne kadar aptalmis, bu zamana kadar bilmemisim. Illaha bana bak, ben nasil objektifim, adilim ve ilkeyim diye kendine reklam yapmak ile mesgul bizim taraftarlar. Takimin menfaatlarini dusunen yok. Takim ve Galatasaray'in menfaatlari icin Melo gibi, Turkiyenin en iyi on libero oynayan ve takima hirs ve kalite katan bir oyuncunun kalmasi lazim. Arda Caner'e vurdu, hic birsey olmadi. Olur boyle seyler, ne kadar uzucu olsada, olur abi ya. Herkez illa melekmi olacak? Erkekler arasinda olur. Burasi camii yada kilise degil, burasi futbol ve Galatasaray'in futboldaki basarisi icin Melo lazim. Net.

Sözlerine dikkat et ilk önce.Ne objektifliğinden bahsediyorsun.Sizin gibi at gözlüğümü takalım.Lazım olduğunu bende biliyorum herhalde.Terim'i dinlediysen Melo'nun böyle vukuatlarının olduğundan da bahsetti ama bu olay ciddi bir olay olduğu belli işte resmi site bile açıklama yaptı.Ben senden daha çok Galatasarayîn menfaatini düşünüyorum sen merak etme.Millete işinize gelince bok atarsınız kendi takımınızda olunca aman canım ne olsun.Terim en iyi kararı verecektir.Ama sizin gibiler eğer Terim Melo'yu silerse onu bile eleştirirsiniz.Günü birlik yaşamaya devam.

Arkadaşım ben eyyamcı filan değilim burda hakaretler edilmeye filanda başlanmış aptal v.s falan filan,bende halı saha maçında sahada tartışıyorum hatta kavga ediyorum ama giidp soyunma odasında adamın gözünü morartmıyorum.İnsan sinirlerine hakim olamıyabilir buna da lafım yok amma velakin ben bildim bileli böyle bir olay Galatasaray'ımızda ne gördüm ne duydum.Melo'yu da çok severim ayrıca ve en ihtiyacımız olduğu dönem üstelik,evet basında gazlıyor ki inanmıyorum ama ortada somut bir fotoğraf var adamın gözü morarmış yaw üstelik birde bere takmış kafasına ki muhtemelen kaşını gizlemek için(Bunu dediğim için fenerli de der insanlar bana şimdi).Bu olay benim açımdan küçültülecek bir olay değil bize ters bir olay.Bu olay pozitifmiş neymiş takımı motive edermiş ben bunada inanmıyorum o zaman herkes birbirine çaksın şampiyon olalım.Yok öyle bir dünya ne yazık ki.

kardeşim zaten kaşına dikiş atıldıfgı belli birde bere takmış demişsin. bere illa kaşında bişeyler oldugu icinmi takılır? bu olayı büyütende kusura bakma ama cok akıllı bir adam degildir gözümde. büyük para cezasını verirsin afallayıp kalır. hem daha terim bişey demeden silenler var meloyu zatejn merak etme.

kardeşim zaten kaşına dikiş atıldıfgı belli birde bere takmış demişsin. bere illa kaşında bişeyler oldugu icinmi takılır? bu olayı büyütende kusura bakma ama cok akıllı bir adam degildir gözümde. büyük para cezasını verirsin afallayıp kalır. hem daha terim bişey demeden silenler var meloyu zatejn merak etme.

Valla bu havada bere takması mantığa çok yatmadı renktaş bilmiyorum.Ben şunu diyim en fazla play-offta faydalanır Terim ama hayatta almaz.Silen değil ama yaptığına hak vermeyenler ve takımımıza yakıştıramayanlar var diyelim.Ben böyle diyorum yoksa Melo bize lazımdır her zaman.

Valla bu havada bere takması mantığa çok yatmadı renktaş bilmiyorum.Ben şunu diyim en fazla play-offta faydalanır Terim ama hayatta almaz.Silen değil ama yaptığına hak vermeyenler ve takımımıza yakıştıramayanlar var diyelim.Ben böyle diyorum yoksa Melo bize lazımdır her zaman.

valla ben futbolculuguyla ilgileniyorum. riera küfür etse dahi vurması yanlış. ama gelip yaptıgından cok pişmansa özür diliyorsa ben o adamı affederim. riera bile bu olayı büyütmemiş ispanya basınında. olur böyle şeyler demiş. büyük para cezası versinler. meloda kabul edicek. birde şu var playofta faydalanıp şu olay yüzünden gönderilirse. bu ikiyüzlülüktür.

Vicdanen sence aynı mı merak ediyorum??

Olayin basinin anlattigi sekilde oldugunu mu dusunuyorsun?

Caner'in kavga sonrasi hali de buydu.

509519_detay.jpg

Olayin basinin anlattigi sekilde oldugunu mu dusunuyorsun?

Caner'in kavga sonrasi hali de buydu.

509519_detay.jpg

Tamam da renktaş bende diyorum zaten antremanda olur maçta da olur sinirlerine hakim olamazsın ki bizim normal hayatımızda da olan şeyler ama o orada kalır.Benim düşünceme göre antremanda kafa atsaydı bu olay bu kadar büyümez di zaten Terim'in açıklamalarından Melo'nun bu tarz davranışlarının olduğunu anlayabiliyoruz ve bir şekilde idare edilmiş ama bu olayda bardağı taşırmış.Benim son fikrim;giderse üzülmem artık bu saatten sonra.Bir de takım içini düşünün bence dengeyi düşünün.Bu olay varken takımın halini biliyorduk ne durumda olduğunu ne küfürler ediyorduk burdan vurdumduymazlıklarına.Neyse ben basına fazla inanmıyorum.Tek güvendiğim Terim'in alacağı karardır,en doğru kararı alacağı kesindir hocamızın,umarım eğer tahmin ettiğim olursa burda asılıp kesilmez.

Riera’yı yüzüne vurduğu yumrukla bayıltan Melo’nun, yerde baygın ve savunmasız yatan İspanyol’u yaklaşık 45 saniye acımasızca dövüp tekmelediği görüntüler, güvenlik kameralarıyla tespit edildi

O kadar bacak kasiyla 45 saniye tekmelese birini Melo sadece kasi degil, baya bir yeri acilir yerdekinin.

Bu haber dogru veya yalan ama size bir sorum var. Bu olaydan sonra Melo'nun kalacagina 'gercekten' inan biri varmi?

Hatirlayin Ünal Aysal ne demisti Telegol'de. Melo'nun her yaptigi hareket not ediliyor, belki o Besiktas macinda yaptigi hareket bile transfer edilmesini etkileyebilir cünkü not edildi demisti. Ve sadece o kücük harekete böyle birsey diyorsa, bu olaya acaba Yönetim ne diyordur ve ne düsünüyordur.

Ben Melo'nun ilk geldigi gün sevinmistim, bazilari gibi bidon dememistim. Takim en iyilerinden biri kalmasini cok isterim, evet bu olaydan sonra bile. Ama bence bu defter kapandi. Dedigim gibi Yönetimin bahanesi hazir !

hayır bide kronometre tutmuşlar kavga sırasında olaya bakarmısın 45 saniye + kaç salise acaba bu olaylarda 1 salise bile çok önemli.. :Z6:

Bizim basın dayaklık yemin ediyorum dayaklık antu ile aynı seviyede zekaları..

Bu haber dogru veya yalan ama size bir sorum var. Bu olaydan sonra Melo'nun kalacagina 'gercekten' inan biri varmi?

Hatirlayin Ünal Aysal ne demisti Telegol'de. Melo'nun her yaptigi hareket not ediliyor, belki o Besiktas macinda yaptigi hareket bile transfer edilmesini etkileyebilir cünkü not edildi demisti. Ve sadece o kücük harekete böyle birsey diyorsa, bu olaya acaba Yönetim ne diyordur ve ne düsünüyordur.

Ben Melo'nun ilk geldigi gün sevinmistim, bazilari gibi bidon dememistim. Takim en iyilerinden biri kalmasini cok isterim, evet bu olaydan sonra bile. Ama bence bu defter kapandi. Dedigim gibi Yönetimin bahanesi hazir !

bonservisi düştü melonun bu kavgayla bizimkiler alabilir. tabi bedavasını bulurlarsa almazlar.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt