Melo 45 Saniye Boyunca...| Yalanlandı - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo 45 Saniye Boyunca...| Yalanlandı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Melo 45 Saniye Boyunca...

cana gelen mala gelsin bişey olmaz ya :S reirayı zaten öyle aldığımız fiyata satamayacaktık elden çıkaralım yeter artık..

Yav kardeşim, yanlış yazmışız işte.. Anlamıyo musun ne olduğunu? Laf sokmak mı bana amacın.. Olay buysa eyv der çekilirim, uzatma mevzuyu...

Sen en başta dedin ki tek yumrukla göz morarmaz, tartışma burda başladı. Göz, göz çevresi çok naif, yumuşak.. Öyle çok asılmana gerek yok, sadece yumruk yerleşsin yeter... Antremanda falan da değil normal ufak kavgada bi kaç kere gözüm morardı, rieranınkinden beter oldu. Vuran da öyle stil falan bilen adam değildi, aygır gibi de değildi. Okulda arkadaşım kavga etmiş, adamın biri yanağına tek yumruk sallamış. Sonra ayırmışlar, bi görsen nasıl olduğunu.? Morluk falan da değil simsiyahtı... Melo da aygır gibi bi adam, rieranın o gözündeki morluk gayet normal diyorum, sen uzatıyosun ama..

Kardeşim Renkdaşım aynı şeyi diyoruz. Birbirimiz yanlış anlıyoruz. Bende diyorum işte iyi oturtmuş.

Meloyu hırslandıran ne bunu merak ediyorum. Ben Ankara diyorum sen Başkent diyosun olay bu :)

Kardeşim Renkdaşım aynı şeyi diyoruz. Birbirimiz yanlış anlıyoruz. Bende diyorum işte iyi oturtmuş.

Meloyu hırslandıran ne bunu merak ediyorum. Ben Ankara diyorum sen Başkent diyosun olay bu :)

Hocam bak sen en başlarda tek yumrukla göz morarmaz demiştin.. :) Tartışma ordan başladı zaten, yok böyle bişey demedim diyorsan kusura bakma..

Ben diyorum ki melo ne olursa olsun en ağır cezayı alsın, para cezası da alsın. Ama bu kavga asla melo gibi bi adamın takımdan gönderilme veya kovulma sebebi olmamalı..

Dikkatini çekiyor mu bilmiyorum, Şike yapan bir camiadan sürekli kardeşlik, barış, sevgi kelebeği haberleri geliyor. Bizdense sürekli futbolcuları ayartan, teşvik veren, futbolcuları birbirlerini doğrayan bir kulüp olarak lanse ediyor medya..

Haha, her konuda 'FB medya' diyen taraftarlar nedense bu konuda full medyanin dediklerine inaniyor. Gulmekten yerlere yatsam, yeridir. Daha oncede dedim ve demeye devam edecem; bizim boyle taraftarlarimiz oldugu surece, bize dusman lazim degil.

Ben diyorum ki melo ne olursa olsun en ağır cezayı alsın, para cezası da alsın. Ama bu kavga asla melo gibi bi adamın takımdan gönderilme veya kovulma sebebi olmamalı..

..

Abi, hangi oyuncu gonderilir ki? Ben vallaha burda hayal kirikligina ugradim. Bizim taraftar ne kadar aptalmis, bu zamana kadar bilmemisim. Illaha bana bak, ben nasil objektifim, adilim ve ilkeyim diye kendine reklam yapmak ile mesgul bizim taraftarlar. Takimin menfaatlarini dusunen yok. Takim ve Galatasaray'in menfaatlari icin Melo gibi, Turkiyenin en iyi on libero oynayan ve takima hirs ve kalite katan bir oyuncunun kalmasi lazim. Arda Caner'e vurdu, hic birsey olmadi. Olur boyle seyler, ne kadar uzucu olsada, olur abi ya. Herkez illa melekmi olacak? Erkekler arasinda olur. Burasi camii yada kilise degil, burasi futbol ve Galatasaray'in futboldaki basarisi icin Melo lazim. Net.

aslında yapılacak tek şey ikisinide barıştırmak ve süper finalde iki oyuncuyuda ilk 11 de oynatmak ama bu barışma kolpadan olmamalı. melo gönderilsin diyenleride anlamıyorum. fb de emrenin takımda kavga etmediği adam kalmadı aykuta saldırdı ama bunlar gündeme gelmedi. eğer şampiyonluğu kaybedersek kimse bizim iki oyuncuyu yolladığımız için ne kadar büyük bir camia olduğumuzu değil yıllarca nasıl şampiyonluğu 9 puan öndeyken f5 e verdiğimizi konuşacak bu kolpa basının gazına gelmemeliyiz umarım fatih terim iki oyuncuyuda kadro dışı bırakmaz. tamda basının ve f5 in istediği durum gerçekleşti. biz zaten kendimizi biliyoruz kimseyede büyüklüğüzü duruşumuzu ne kadar şerefli bir camia olduğumuz şikeciler gibi olmadığımızı ispatlamaya gerek yok.

Abi, hangi oyuncu gonderilir ki? Ben vallaha burda hayal kirikligina ugradim. Bizim taraftar ne kadar aptalmis, bu zamana kadar bilmemisim. Illaha bana bak, ben nasil objektifim, adilim ve ilkeyim diye kendine reklam yapmak ile mesgul bizim taraftarlar. Takimin menfaatlarini dusunen yok. Takim ve Galatasaray'in menfaatlari icin Melo gibi, Turkiyenin en iyi on libero oynayan ve takima hirs ve kalite katan bir oyuncunun kalmasi lazim. Arda Caner'e vurdu, hic birsey olmadi. Olur boyle seyler, ne kadar uzucu olsada, olur abi ya. Herkez illa melekmi olacak? Erkekler arasinda olur. Burasi camii yada kilise degil, burasi futbol ve Galatasaray'in futboldaki basarisi icin Melo lazim. Net.

Melo alanicak.......taraftar ,meloya tapiyor!

Fiyatida duser bu olaydan sonra:D :D

:sgr:

Çok güzel yazmışsın, Fatih hoca'da diyor ki zaten önemli olan bu tip durumları idare edebilmek.. Dünyanın her yerinde yıldız futbolcular kavga edebiliyor, yada daha rezil durumlara karışabiliyor. Ama bunlara para cezası veya disiplin cezalarıyla gereken yapılıyor. Meloya gereken ceza verilsin zaten buna forumda itiraz eden tek kişi yok. Ama kovmak nedir arkadaş? Melo tarzı bi topçuyu biz yıllardır arıyoruz, bu adamın yerine bu paraya aynı kalitede ve formayı sahiplenen yabancı topçu zor buluruz.

1 dk bile durması hata.

Tolga senin mesajlarına dikkat ediyorum da her mesajında melonun kovulması gerektiğini yazıyorsun. Dünyanın neresinde görülmüş futbolcu takım arkadaşıyla kavga ettiği için kulüpten gönderildiğini..? Ha özel olarak gıcığım diyosan ona bişey diyemicem tabi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt