Melo 45 Saniye Boyunca...| Yalanlandı - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo 45 Saniye Boyunca...| Yalanlandı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Melo 45 Saniye Boyunca...

141 yorum yapılmış bir kişide çıkıp soyunma odasında ne geziyor kamera dememiş ilginç soyunma odasında kamera olduğu dünyanın neresinde görülmüş ?

Hayır Servet de odada tokatladı adamı antremanda falan değil.
Hırbolu yapma şimdi, Servet yapmış olsa bunu gösterilen tepki fenaydı. Hatta gösterilen tepkiyi hatırlıyorum, şurada Melo en azından savunuluyor da biraz olsa da. Servet'te o bile yoktu, adamın demek istediği o, lafı kasenden anlama.:ask:

yumruk atmamış diyen mi olmuş???????

olayın manşetlerden inmemesi ve sizin gibi bozuk art niyetli adamların dahada olayı ateşe vermesi tüm olaylar başka bişey olduğu yok

kadıköyde daha 2. dk da melonun etrafını çembere alanlarda babamdı zaten

fenere çalışan her takımların bizim maçlarda melonun üstüne oynamasıda tesadüf

bjk maçında ortada hiç nişey yokkken federasyondan ceza yemesi es kaza

oyuncunuzu kollıcağınıza daha köstek oluyorsunuz niyetiniz belli nitekim

melo zaten namussuz şerefsiz katil karaktersiz ahlaksız geri kalan herkes herşey dört dörtlük

Oha önce okuma yorumlama öğren sonra konuşalım.

Fatih Hoca neyi yalanladı?

[video=youtube;KaVshPmyETU]https://www.youtube.com/watch?v=KaVshPmyETU[/video]

Tam 01.47'de Fatih hoca diyor ki '' Melo vurmuş, rieranın kaşı açılmış.Ondan sonra herkes yoluna gitmiş ama öyle yerlerde sürünme falan filan yok. Bunun dışındaki her söylem abartı olur, olay bundan ibaret''..

tamam kavga hic hos birsey degil ama hic düsündünüz mü arkadaslar niye mesela besiktasli oyunucularin para alamadiklari manset degil de bizim bu olay manset medya nin amaci benli bizi strese sokmak,

Tam playoff öncesi basına ne güzel malzeme verdiler, şimdi istedikleri gibi yazıp çizsinler, hergün başka bir senaryo duymaya hazır olun...

ulan burda millet basına durmadan sallar. ama bu olayda hepsine inanmışlar. nerde lan o görüntüler. soyunma odasında kamerA nasıl olur onuda anlamam.

Ne gördüğün yada ne ettiğin beni ilgilendirmiyor, bilmeden konuştuğun çok belli.. Boks ve kick-bock yapıyorum, bunlarla uğraşan bu forumdaki her arkadaşta bilir ki sağlam bi yumruk bırak morartmayı adamı bayıltabilir. Bana hariçten bilmeden gazel okuma, mevzuyu da uzatma..

Kick Bock. Nasıl bir spor. İlk kez duyuyorumda.

Bende saglam vurmustur diyorum ama sen inadına ugrasıyosun. Normal bir yumrukla kimseye bisey olmaz kusura bakma. Bende Boksa yaptım. Cok uzun sureli olmadı. Biliyoruz neyin ne oldugunu.

nasıl bişey olmaz. melih anlaşılan sen hic yumruk yememişsin:D

Barıs sen yapma bari. SAGLAM YUMRUK diyorum. Cok film izliyosunuz herhalde. Normal bi kavgada ne kaşım acıldı ne gözüm patladı. Dayak yedim , yumrukda yedim. Ama normal bir yumrukla hem kaş acılacak hemde goz patlayacak. Yapmayın Allah aşkına.

Melonun cok fazla hırslanmıs ki boyle delicesine bir yumrak atmış. Ben patlamaz demiyorum. Cok saglam ve iyi oturtmuş diyorum.

Hemen asıp kesmeyin bi kere de.

Onu bilmiyordum o zaman oda gitmeliydi benim gözümde renktaş,ama başımızda ki adam farklı işte o sene takımda ki havayı biliyoruz işte.Umarım olay büyük değildir tek dileğim bu ama fotoğraf biraz sinirimi bozdu.

Bu nasıl mantıktır. Soyunma odasıyla antrenmanda tokatlamanın arasındaki fark nedir??

Soyunma odası olunca bir de bahsi geçen Melo ise başka uzuvlarıyladamı tokatladığını düşünüyorsunuz anlamıyorum ki..

Ayrıca cezalarda buna göre mi veriliyor?

Soyunma odasında tokatlamaya 100 bin TL

Antrenmanda tokatlamaya 50 bin TL..

Kick Bock. Nasıl bir spor. İlk kez duyuyorumda.

Bende saglam vurmustur diyorum ama sen inadına ugrasıyosun. Normal bir yumrukla kimseye bisey olmaz kusura bakma. Bende Boksa yaptım. Cok uzun sureli olmadı. Biliyoruz neyin ne oldugunu.

Yav kardeşim, yanlış yazmışız işte.. Anlamıyo musun ne olduğunu? Laf sokmak mı bana amacın.. Olay buysa eyv der çekilirim, uzatma mevzuyu...

Sen en başta dedin ki tek yumrukla göz morarmaz, tartışma burda başladı. Göz, göz çevresi çok naif, yumuşak.. Öyle çok asılmana gerek yok, sadece yumruk yerleşsin yeter... Antremanda falan da değil normal ufak kavgada bi kaç kere gözüm morardı, rieranınkinden beter oldu. Vuran da öyle stil falan bilen adam değildi, aygır gibi de değildi. Okulda arkadaşım kavga etmiş, adamın biri yanağına tek yumruk sallamış. Sonra ayırmışlar, bi görsen nasıl olduğunu.? Morluk falan da değil simsiyahtı... Melo da aygır gibi bi adam, rieranın o gözündeki morluk gayet normal diyorum, sen uzatıyosun ama..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt