Melo 45 Saniye Boyunca...| Yalanlandı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo 45 Saniye Boyunca...| Yalanlandı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Melo 45 Saniye Boyunca...

Ben yalandan yere öpüşsünler demedim ki. Yalandan yere öpüşmelerini ben de istemem.

Ancak böyle bir kavga sonrasında kadro dışı bırakıp ceza vermek en kolayıdır. Bu eylemi uygulamak için Fatih Terim olmaya gerek yok.

Kadro dışı kararının ardından olay uzadı, play-off' lara giriliyor, 9 puan öndesin, Galatasaray ile ilgili konuşulan tek konu Melo-Riera. Taraftar bile bölünmüş Melo alınsın mı, alınmasın mı diye.

Bu tarz olaylardan sonra bence en iyi karar olayı gündemden düşüren karardır. Gündemden düştü mü hayır. Giderek daha da büyüyor aksine.

reis o cümleyi Fatih Terim söyledi yalandan yere öpüşmeye gerek yok ikiside gelip konuşmak istiyorlar ama ben istemiyorum diye.

Fatih hoca enginin bi maç sonrası kırmızı görmesinden sonra hatırlarsanız demişti ki enginle kaç gündür konuşmuyorum diye. engin hocanın peşine koşmuş sürekli en sonunda Fatih hocada uzatmamış kabul etmiş bir daha olmamak şartıyla.

Hoca melo ve rieradan da böyle birşey bekliyor gibime geliyor. biraz burunları sürtsün istiyor. ben patronum havası veriyor çizgi çekiyor. herkese eşit olmaya çalışıyor. ve dünde çıkıp Galatasaray taraftarına hitaben bir konuşma yapıyor. Basının mizansenlerine inanmayın diye. Galatasaraylı en doğruyu bizden alır. İleride de doğruları bizden öğreneceksiniz diyor. Galatasaraylıların içi rahat olsun Galatasaray bu olaydan daha güçlü çıkar diyor.

Bize düşen görev basının sesinin kesilip kesilmemesini beklemek değil. Bize düşen görev basını önemsememek. Fatih Terimi beklememiz lazım kararını açıklasın nedenlerini anlatsın sonra konuşuruz. şimdi arkadaşlar basının hayal dünyasıyla gaza gelip sağ sola saldırıyorlar.

Birader bak olay nerde tıkanıyor biliyor musun? Sen basındaki yazılanları esas alıp bayıltana kadar adam dövmek nerede diyorsun. Bense F.Terim ne kadarını söylediyse sadece o kısımlar yüzde yüz var diyorum.

F.Terim'in bir lafına dikkat edin. Boyut farklı olsada kavgasız gürültüsüz antrenman yapabilen bir takım var mı? Olayın büyüklüğü dozu aşmıştır biraz o ayrı. Lütfen biraz ayırt edelim.

Umarım öyledir renktaş zaten ama pzitif bakmadığımızda resmi sitenin açıklama yapması,Albayrak'ın açıklaması v.b şeyler beni umutsuzluğa sürüklüyor ama işte olay antremanda değil zaten sıkıntı burda antremanda sert girersin itişirsin kakışırsın ama soyunma odasına gönderildiğinde bu olay olmaz olmamalı ben böyle gördüm büyüdüm Galatasaray'da.Bu oalyın bence hiçbir şekilde en pozitif baktığımda bile tasvip edilcek tarafını göremiyorum.

Takımın en kilit ouncularından birinin üstüne oynuyorlar

Bunların hepsi fener medyasının işi

Ne yazıkki bizim içimizdeki saflarda bu oyuna geliyor

Bu ne rezalet? Eğer bunlar doğru ise bu adamı bırakın almayı dakikasında İtalya'ya geri göndermesi lazım yönetimin..

Takımın en kilit ouncularından birinin üstüne oynuyorlar

Bunların hepsi fener medyasının işi

Ne yazıkki bizim içimizdeki saflarda bu oyuna geliyor

Lan ne alakası var adam dövmüş işte bunun fenerle ne alakası var adama para verdiler git morart gözünü diye Riera'nın üstelik bunu antreman sahasında da yapma git soyunma odasında yap diye,bırakın bu işleri ya bu olayı savunan adam benim gözümde Galatasaray'ı başka takımlar ile karşılaştırıyorlar.Biraz daha abartsanız cemaat işi diyceksiniz.Şu oalyı Servet yapsa görürdüm sizi o zaman.

Kafana gore konusuyosun. Nerden biliyosun benim bisey gormedigimi. Tutupta sana anlatacak degilim ne kavgalar gordugumu,ne kavgalar ettigimi.

Ne gördüğün yada ne ettiğin beni ilgilendirmiyor, bilmeden konuştuğun çok belli.. Boks ve kick-bock yapıyorum, bunlarla uğraşan bu forumdaki her arkadaşta bilir ki sağlam bi yumruk bırak morartmayı adamı bayıltabilir. Bana hariçten bilmeden gazel okuma, mevzuyu da uzatma..

Lan ne alakası var adam dövmüş işte bunun fenerle ne alakası var adama para verdiler git morart gözünü diye Riera'nın üstelik bunu antreman sahasında da yapma git soyunma odasında yap diye,bırakın bu işleri ya bu olayı savunan adam benim gözümde Galatasaray'ı başka takımlar ile karşılaştırıyorlar.Biraz daha abartsanız cemaat işi diyceksiniz.Şu oalyı Servet yapsa görürdüm sizi o zaman.

Melo'da Fener medyası yüzünden yumruk atmış.

yumruk atmamış diyen mi olmuş???????

olayın manşetlerden inmemesi ve sizin gibi bozuk art niyetli adamların dahada olayı ateşe vermesi tüm olaylar başka bişey olduğu yok

kadıköyde daha 2. dk da melonun etrafını çembere alanlarda babamdı zaten

fenere çalışan her takımların bizim maçlarda melonun üstüne oynamasıda tesadüf

bjk maçında ortada hiç nişey yokkken federasyondan ceza yemesi es kaza

oyuncunuzu kollıcağınıza daha köstek oluyorsunuz niyetiniz belli nitekim

melo zaten namussuz şerefsiz katil karaktersiz ahlaksız geri kalan herkes herşey dört dörtlük

yumruk atmamış diyen mi olmuş???????

olayın manşetlerden inmemesi ve sizin gibi bozuk art niyetli adamların dahada olayı ateşe vermesi tüm olaylar başka bişey olduğu yok

kadıköyde daha 2. dk da melonun etrafını çembere alanlarda babamdı zaten

fenere çalışan her takımların bizim maçlarda melonun üstüne oynamasıda tesadüf

bjk maçında ortada hiç nişey yokkken federasyondan ceza yemesi es kaza

oyuncunuzu kollıcağınıza daha köstek oluyorsunuz niyetiniz belli nitekim

melo zaten namussuz şerefsiz katil karaktersiz ahlaksız geri kalan herkes herşey dört dörtlük

Saçmalıyorsunuz ya adamı korumak için düştüğünüz duruma bak Azize'nin Sturm Graz maçını izletmesi ile aynı,

alakaya maydanoz he he öyle zaten

Olayın diğer takımlar ile ne alakası var allahını seversen ya,nasıl böyle bakabiliyorsunuz.Neymiş fenerliler etrafını sarmış zart zur.Basının abartmasını gözardı ediyorum zaten.Düne kadarda bu kadar tepki göstermedim Riera'nın gözünü görene kadar.Adam büyük ihtimalde kaşını gizlemiş ekstradan bu havada bere takıcak hali yok.Ama kim olursa olsun ben böyle gördüm senelerce bu olayın affedilcek durumu yok.Bi de şu var antremanda olsa itişip kakışsan bir tokat atsan neyse ama yer çok yanlış.Zaten bunun bilincinde olan yöneticilerimiz de bundan resmi siteden açıklama yapmışlardı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt