Melo: "Başkan çocukça davrandı" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo: "Başkan çocukça davrandı"

Kaç milyonlar kazandın yinede ekmek yediğin kaba pitbull pisliğini yaptın. Kimse Galatasaray'ın başkanına laf söyleyemez. Sende liseli melo tayfanda bir zahmet defolun gidin. ( bu adamın kalmasını istiyordum )

Cevap: "Başkan çocukça davrandı"

2 tarafta hatali, hatanin buyugu ve kaynagi yonetim bence. Bu satten sonra gelsede anlami kalmadi artik. 4 kulvarda ihtiyacimiz vardi biz kaybettik Melo degil. Ruslar alacak buyuk ihtimalle.

Cevap: Melo: "Başkan çocukça davrandı"

Kaç milyonlar kazandın yinede ekmek yediğin kaba pitbull pisliğini yaptın. Kimse Galatasaray'ın başkanına laf söyleyemez. Sende liseli melo tayfanda bir zahmet defolun gidin. ( bu adamın kalmasını istiyordum )

Adam haklı sen aylarca indirim diye beni rahat bırakma, Galatasaray'da geliyor geldi oldu diye pazarımı kapat sonra da dönüp tekrar indirim isteğinde bulun ! Melo çok efendi adammış ben başka bir dille daha sert konuşur ve istediğim paranın fazlasını verselerde o kulübe adım atmazdım. Nedir bu ya nedir bu zulüm! Galatasaray başkanı verdiği sözleri tuttu mu ondan haber versin. Yakışıklı bicepsleri elips, karın kasları baklava, lokum gibi forvet karpuz gibi orta saha demekle olmaz bir iş kimseye defol deme lüksün yok bunu da öğren.

Melo haklı. Çingene pazarlığı da bir yere kadar. İşin cılkını çıkarmaya gerek yoktu. Kimse Galatasaray'dan üstün değilse, başkan da değildir. Ve Galatasaray için en doğrusunu değil de 100-200 bin için yanlış olanı yapıyorsa başkan da eleştirilir. Melo şu saatten sonra ne derse haklıdır.

Başkan kendi hayrına yapmıyo o "çocukça" hareketleri, adamın parayla işi olmaz takımın kasasını düşündüğünden yapmış. Sen Riera'yı odaya kapatıp dövdüğün zaman da kovmayarak "çocukça" hata yaptı o zaman, fazla konuşmaya gerek yok, madem iyi bi pazarın var bizim verdiğimiz paraya nereye gidebiliyosan git bakalım.

İki tarafın da hatası var. Ölücülüğe gerek yok. İndirim yapsa da 500bin-1 milyon euro arasında indirim yapacak değildi ya. Melo ile anlaşma sağlanmıştı ve sadece Juve ile bonservis sorunu kalmıştı. En son da 6.5 milyon euroya anlaşıldığı her yerde yazıyordu. Şimdi tekrar indirim istemek komik.

Ancak Melo da böyle bir söylemde bulunmamalı. Ben başkan olsam benim hakkımda böyle açıklama yapan adamı almam. Takımda en sevdiğim futbolcu Melo idi. Rakip takımlara sataşan:D , hırslı ve başarılı futbolcuyu daha çok severim. Ancak bu açıklama sonrası başkan onu alırsa biraz komik olur. Ne yazık ki güle güle Melo..

Yerine de Mbia mantıklı geliyor. Ancak Melo'nun yaptığı katkıyı yapar mı bilinmez ve defansif yönü daha güçlü bir oyuncu. Böyle bir katkı yapacağını sanmam. Her şeyi geçtim o kadar sevileceğini de sanmıyorum. Bu yıl Melo ve baskette de Gordon'a büyük sevgi duyuluyordu ancak ikisi de gitti. Hayırlısı olsun..

sen futboldan anlamıyorsun kardeşim. o ergen dediklerinden futbol nedir öğren biraz. Sabri sabaha kadar doberman taklidi yapsa kimsenin umrunda olmaz, Melo'yu sevmemizin nedeni takımı sırtında taşımasıdır.

Ulan dünya alem biliyor ki kavgadan sonra adam kadro dışı bırakılmasın diye 3,5 attık hepimiz. Şampiyon olamayacağımızı adımız gibi biliyorduk. Bu neyin tırı vırısıdır? Ohh adam takımı sırtlasın Selçuk ile beraber, sonra laf atın da durun "pitbull taklidi yapıyor, hede hödö" diye.

Ama burası Galatasaray. Burada hiçbir başarı cezasız kalmaz. Canaydın Luce'yi göndererek bizi nasıl on yıl geri götürdüyse, Aysal da Melo-Arda hamlesiyle bizi 20 yıl geriye götürecek.

Yazının bi sonuç bölümü dışında ki bölümlere katılıyorum. Ama Arda Turan;kendi isteği ile son dakika golü atarak ve Fatih Terim'i yüz üstü bırakara ki (Terim'in bütün planlarını alt üst ederk) takım'dan ayrılmamış mıydı.?

ya bu "tekrar indirim istemek" efsanesi nerden ortaya çıktı?... kaynağı nedir yani?...

arkadaş ben bu saatten sonra bu adamı takımda görmek istemem... burak amrabat hamit transferlerinden sonra artık karakterli oyuncu alıyoruz diyen yönetim karakter yoksunu bu adamı almasın... Başkan çocuk diyen, takım arkadaşını döven, paragöz bi adamı messi olsa istemem takımda... adam hem dünyaları alıcak, çıkıcak iki şov yapıcak, göz boyicak gene...

arkadaş ben bu saatten sonra bu adamı takımda görmek istemem... burak amrabat hamit transferlerinden sonra artık karakterli oyuncu alıyoruz diyen yönetim karakter yoksunu bu adamı almasın... Başkan çocuk diyen, takım arkadaşını döven, paragöz bi adamı messi olsa istemem takımda... adam hem dünyaları alıcak, çıkıcak iki şov yapıcak, göz boyicak gene...

hmmmmmmmmmmmmmmm. hklı bnce...

Melonun gelmemesinin sebebi para ile alakası yok.İmparatorun sisteminde o bölgede her zaman çok koşan rakibi bozan oyuncuya ihtiyaç vardır.Eski felipeye neden imparator yol verdi.melodan on kat daha yetenekli ve teknikdi.Fakat hocanın siteminde çoğu zaman belirtiği gibi koşan oyuncu lazım.heleki melonun bölgesinde.Melo gelmezse Selçukun bu sene formu düşecek diyenler gecen senenin ortalamsına bir baksınlar kim daha fazla mücadele etmiş kim daha fazla koşmuş.Kim kimi oynatmış.Kim kimi bidonluktan pitbula çevirmiş.Burası galatasaray biz ne kuşlara ne balıklara benzeriz.Bizim örf adetlerimiz var herkes ekmek yediği yerin örfünü bilecek öğrenecek.Melonun yazdıgını yada yazmadığını(manager taktiğide olabilir) arda yazsa söylese kesin vatan haini olurdu.ülkeye bir daha giremezdi.Sahipleneceğimiz idol yapacağımız oyuncuları biraz daha süzgeçten geçirelim.

bravo renkdaş melotasaylılara gelsin,

adam madem cok iyi realde bile oynar diyenler,neredyse ligler açılacak bizden başka talibi yok bu adamın ne hikmetse,hani dünyada zor bulunan bir topçu ya,nasıl hala brezilya sahillerinde volta atıyor hayret,

takımın geçen sene başarısını sadece meloya bağlayanlar futboldan zerre kadar anlamıyor demektir,adam gelmiş 29 yaşına hala naz yapıyor,son volesini vurmak için uğraşıyor.

bravo renkdaş melotasaylılara gelsin,

adam madem cok iyi realde bile oynar diyenler,neredyse ligler açılacak bizden başka talibi yok bu adamın ne hikmetse,hani dünyada zor bulunan bir topçu ya,nasıl hala brezilya sahillerinde volta atıyor hayret,

takımın geçen sene başarısını sadece meloya bağlayanlar futboldan zerre kadar anlamıyor demektir,adam gelmiş 29 yaşına hala naz yapıyor,son volesini vurmak için uğraşıyor.

futboldan bir tek sen anliyon.

cevap ver o zaman madem adam dünyanın sayılı ön liberolarından niye hala boş niye hiç bir takım tranfer etmek istemiyor bu adamı, derin futbol bilginle anlatta bende anlayayım.

,takım arkadaşları 1,5 aydır idman yapıyor adam plajda güneşin keyfini çıkarıyor.

niye juvede atremana cıkmıyor,juve 2 senedir adamı satış listesine koydu juvenın ihtiyacı yok sanırım dunyanın en iyi ön liberolarından birine.

tabi enginin ,barosun,necatinin,ebouenin,selçuğun ,musleranın,elmanderin hiç katkısı yok takıma değilmi,melotasaraylılar için geçen sene takım 11'i söyleydi galiba

1 melo

2 Melo de Carvalho

3 felipe

4 melo Felipe

5 de Carvalho

6 melo de Carvalho

7 MeLo

8 mElO

9 me LO

10 melO

11 Melo

yedekler