Melo: "Başkan çocukça davrandı" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo: "Başkan çocukça davrandı"

Cevap: Melo: "Başkan çocukça davrandı"

melo yu yönetim başından beri istemiyodu bence...neden bu transfer bugüne kadar kaldı? üstelik opsiyonu da bizdeydi.1 ay pazarlık sürer mi arkadaş! ülke mi satın alıyosun anlamadım bu işi..çıkıp dersin çok para istiyosun bize eyvallah anlarım...ama böyle 3 kez indirim istersen bu taraftar da mal değil niyetini anlar...burak hamit ve amrabat transferlerini gölgede bırakan bir hata yapılmıştır...melo gelmezse bu sene kesin şampiyonuz demem.ben 4-5 yıl BAM üçlüsünü izleyerek gençliğimi harcadım.böyle bir oyuncu hayaliyle yaşıyoruz yıllardır.nedir yani yıllık 1 milyon fazla mı istiyo ver kardeşim.3 günde satılan formadan en az 2-3 milyon kar ettin...taraftarla diyaloğu bu kadar iyi bir oyuncuyu nasıl almazsın? herkes agresif diyo kart görür diyo bu adama iki fener maçında da kuduz köpek gibi saldırdı emresi semihi alexi bir tane yumruk sallasa o 3 topoşu da aynı anda yere sererdi adam kaçtı o bölgeden.takım için yaptı bunu...o şerefsizler de sizin gibi düşünüyolardı.kart gördürelim diye üstüne oynadılar.ama melo takıma ihanet etmedi...bu adam gelmezse selçuk un da bu seneki performansından çok umutlu olmayın...yeni kim gelirse gelsin ol-ma-ya-cak...bu sene maçları izleyenler yorum yapsın lütfen.öyle salak salak yok çok top kaybediyodu yok kontra kesemiyodu falan diyenler melo konusunda yorum yapmasın çok komik oluyo...lass dediğiniz adama daha mı az para verilecek sanıyosunuz? 4.25 dediğiniz herşey dahil fiyat.maç başılarla riera baroş hamit bunların hangisi daha az alıyo sanıyosunuz? ayrıca bana ne ben taraftarım.onu yöneticiler düşünsün.

tamam sen taraftarsin onlar da yonetici, onlar yonetecek sen taraf olacaksin. dusunmusler ,fizibilitesi uymamis almama karari almislar , onu da sana bana mi soracaklar.

twitterdan baktiginizda ne kadar ergen varsa hepsi ilah etmis melo'yu, baros skor anlaminda elmander'den daha faydali olmus ama herkes gitsin diyor, neden cunku goze batacak seyler yapmadi, onunda yanlislari var, hekemle cok oyalaniyor. melo iki hareket cekiyor, pitbull taklidi yapiyor hemen adam bastaci oluyor buna dayanarak rierayi dovuyor, yetmiyor soyunma odasinda devam ediyor, simdide baskana sallamis. iyi orta sahami evet, ama kendine ceki duzen vermesi lazim.

Yavaş alsın. Köle ticareti mi yapıyorsunuz? Parası var diye dünya alem Aysal'ın önünde diz mi çökecek?

Adamdan ücretini indirmesini talep ettikten sonra kabul ediyor. Sonra bir daha indirim talep ediliyor. Çocuk değil çocukluktan da öte. Hepimiz biliyoruz ki Arda için Melo'ya bunlar yapıldı. Taraftarın gözünde adamı itibarsızlaştırmaya çalışıyorlar.

Sıkı durun beyler Sinem Kobal geliyor. :)

Sonraki surece iliskin elestirilerine katiliyorum eger haber dogruysa ama ilk cumlen komik olmus. Bu dunyada parasi olan konusur ,gerekirse dedigi gibi parasini bastirir essekler gibi calistirir senelerce. Para ,insan haklarini bile satin alir.

melo iki hareket cekiyor, pitbull taklidi yapiyor hemen adam bastaci oluyor buna dayanarak rierayi dovuyor, .

sen futboldan anlamıyorsun kardeşim. o ergen dediklerinden futbol nedir öğren biraz. Sabri sabaha kadar doberman taklidi yapsa kimsenin umrunda olmaz, Melo'yu sevmemizin nedeni takımı sırtında taşımasıdır.

Ulan dünya alem biliyor ki kavgadan sonra adam kadro dışı bırakılmasın diye 3,5 attık hepimiz. Şampiyon olamayacağımızı adımız gibi biliyorduk. Bu neyin tırı vırısıdır? Ohh adam takımı sırtlasın Selçuk ile beraber, sonra laf atın da durun "pitbull taklidi yapıyor, hede hödö" diye.

Ama burası Galatasaray. Burada hiçbir başarı cezasız kalmaz. Canaydın Luce'yi göndererek bizi nasıl on yıl geri götürdüyse, Aysal da Melo-Arda hamlesiyle bizi 20 yıl geriye götürecek.

tamam sen taraftarsin onlar da yonetici, onlar yonetecek sen taraf olacaksin. dusunmusler ,fizibilitesi uymamis almama karari almislar , onu da sana bana mi soracaklar.

sana sormalarına gerek yok anladığım kadarıyla.oturup biz yaptk biz ettik biz başardık diye ülkenin dört bir yanında 2 aydır kupayla gezip kutlama yapıyolarsa o kupayı kazanmakta onlardan daha çok emeği olan meloya fatih terim e saygı duyacaklar.fatih terim meloyu istemese hiç problem değil ben de gelmesin derim.ama rakibini sahasına gömen o kadronun iskeletine o kadrounun lideri fatih terime 2-3 milyonun lafını yapmayacaksın.yaparsan en ufak bi problemde de cevabı sen vereceksin.

Sonraki surece iliskin elestirilerine katiliyorum eger haber dogruysa ama ilk cumlen komik olmus. Bu dunyada parasi olan konusur ,gerekirse dedigi gibi parasini bastirir essekler gibi calistirir senelerce. Para ,insan haklarini bile satin alir.

Benim bildiğim kadarıyla bu işler gönüllü birlikteliğe dayanır. Parası olan herkesi satın alır diyen adam bana göre kendisinin de satın alınabileceğini söylüyordur ve zerre onuru yoktur, sözüm meclisten dışarı.

Galatasaray deyince benim aklıma Galatasaray için tonla parayı reddeden Metin Oktay gelir, bilmem kaç lira parası olan Ünal Aysal değil.

Melonun gelmemesinin sebebi para ile alakası yok.İmparatorun sisteminde o bölgede her zaman çok koşan rakibi bozan oyuncuya ihtiyaç vardır.Eski felipeye neden imparator yol verdi.melodan on kat daha yetenekli ve teknikdi.Fakat hocanın siteminde çoğu zaman belirtiği gibi koşan oyuncu lazım.heleki melonun bölgesinde.Melo gelmezse Selçukun bu sene formu düşecek diyenler gecen senenin ortalamsına bir baksınlar kim daha fazla mücadele etmiş kim daha fazla koşmuş.Kim kimi oynatmış.Kim kimi bidonluktan pitbula çevirmiş.Burası galatasaray biz ne kuşlara ne balıklara benzeriz.Bizim örf adetlerimiz var herkes ekmek yediği yerin örfünü bilecek öğrenecek.Melonun yazdıgını yada yazmadığını(manager taktiğide olabilir) arda yazsa söylese kesin vatan haini olurdu.ülkeye bir daha giremezdi.Sahipleneceğimiz idol yapacağımız oyuncuları biraz daha süzgeçten geçirelim.

3 defa indirim talep edersen gelmez tabii...ya, bu iş olmuyor arkadaş de ya da adamla dalga geçer gibi tekrar tekrar indirim isteme.

melo senin verdiğin rakamı kabul etmiş,juventus ile anlaşamıyorsan bunu neden adama yansıtıyorsun ki?

en doğrusu melo ile anlaşmadan önce juventus'u ikna etmek sonra da melo'dan indirim talep etmekti.

adama bidon diyorsunuz ama bence şık olmuyor.

geçen sezon şampiyon olmamızda büyük katkısı var.

diğer takımlarda havasını bulamamış olabilir,bu bidon olduğu anlamına gelmez.

ayrıca bu adam bize herhangi bir nankörlükte yapmadı.

verilen rakamı kabul etti,fakat bizim yönetim işi eline yüzüne bulaştırdı bence.

sana sormalarına gerek yok anladığım kadarıyla.oturup biz yaptk biz ettik biz başardık diye ülkenin dört bir yanında 2 aydır kupayla gezip kutlama yapıyolarsa o kupayı kazanmakta onlardan daha çok emeği olan meloya fatih terim e saygı duyacaklar.fatih terim meloyu istemese hiç problem değil ben de gelmesin derim.ama rakibini sahasına gömen o kadronun iskeletine o kadrounun lideri fatih terime 2-3 milyonun lafını yapmayacaksın.yaparsan en ufak bi problemde de cevabı sen vereceksin.

Bu cevabi vermeleri gerekecegine ben de katiliyorum ancak bunun zamani o gelmeyecek oldugu iddia edilen basarinin sonrasidir. Cunku suan varsayimsal bir konusma yapiyoruz. Melosuz bir sezon gecip de onun eksikligi hissedilir sekilde kayiplara ugrarsak o zaman melonun gitmesinin bu denli onemli oldugunu dusunenlerin hakliligi ortaya cikar. Daha melosuz 1 mac yapmadan sistemi gormeden bu kadar buyuk maddi riske girmek yanlis olur.

Benim bildiğim kadarıyla bu işler gönüllü birlikteliğe dayanır. Parası olan herkesi satın alır diyen adam bana göre kendisinin de satın alınabileceğini söylüyordur ve zerre onuru yoktur, sözüm meclisten dışarı.

Galatasaray deyince benim aklıma Galatasaray için tonla parayı reddeden Metin Oktay gelir, bilmem kaç lira parası olan Ünal Aysal değil.

Ben orda zaten bir insanin onurunun elbette satista mal olmadigini bilerek soledim bu sozu , ancak melonun ve menajerinin ucretlerinin sag hanesine bir 0 ekledigin zaman sence ortada boyle bir onur mucadelesi kalir mi ? Gercekci olalim , 3 milyon euro istiyosun ama ben 30 veriyorum dense 99% oyuncunun cevabi ne olur. Bu da paranin gucu elbette

Kusura bakmayın bende Melo'yu sevmiştim ama Galatasaray Başkanı'na bu tip kelimeleri kullanmasını kabul etmem.

Aynı formayı paylaştığın arkadaşının arkasından yumruk atmak ile olmuyor Melo Efendi, dua et ki Riera bu olayı çok büyük olgunlukla kapattı. Aynısını Urfa'lıya yapsaydın ya.

Artık istemiyorum seni.

Kol kırılır yen içinde kalır diye bir tabir vardır. Buradaki yanlış anlaşmalar, insanların aptal aptal çıkarımları sayesinde Melo'nun efsane mesajı ana akım spor medyasına da yansıdı. Bravo, siz hala burada mesaj yazarken akil davranmayın kendiniz yazın kendiniz inanın.

Kimse kusura bakmasın ama Melo ve menajeri tarafından yazılanlar eğer doğruysa ben de "başkana çocukça davranıyor diyorum". Sen bir insanla masaya oturup pazarlık yapıp herşeye tamam dedikten sonra dönüp iki kere bunu bozarsan yetmeyip üçünçü kez ücretini revize edelim ile masaya tekrar oturmaya çalışırsan dünyanın neresine gidersen git sana böyle derler. İş dünyasında anlaşma bir kere yapılır ve orada biter. Üzerinden otuz kere revize edilmez, çocuk oyuncağı değil bu....

Yönetimden hala adam gibi bir açıklama bekliyorum. Bundan sonra Melo'yu transfer etmeleri de önemli değil, bu saçmalıkların sebebini merak ediyorum. Kendilerine ciddi bir itham var ve sus pus oturuyorlar. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz.

Üst Alt