Melo Ceza Alır Mı? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo Ceza Alır Mı?

Cevap: Melo Ceza Alır Mı?

Suna yüz de yüz eminim. Melo Fenerbahcenin futbolcusu olsa idi, cogunuz Melo`nun ne kadar cirkef bir futbolcu oldugunu ve cezalandirilmasi gerektirildigini isteyecektiniz.

Ama simdi tabi isler degisti. En cok kazanan yeni "yildiz" transferimiz Melo bu cirkefligi yaptigi zaman, hemen de olur böyle seyler diyorsunuz. Yani görmezlikten geliyorsunuz.

Cok celiskili taraftar gurubu olduk galiba, cünkü hem futbolcularimizin Metin Oktay gibi ahlakli olmalarini isteriz, hemde cirkeflik yapan futbolcumuzu destekleriz.

Bu arada bende su an Melo`nun takimimiz icin cok önemli oldugunu düsünüyorum ama cezasi ne gerektiriyorsa da cekmeli bence.

''Helal olsun Melo'ya '' diyenler Hakem o pozisyonu görse Melo'yu oyundan atsa bugun ''Melo yüzünden yenildik'' diyecekti.

bknz: Keita'nın Carlos'a yumruk atması

Suna yüz de yüz eminim. Melo Fenerbahcenin futbolcusu olsa idi, cogunuz Melo`nun ne kadar cirkef bir futbolcu oldugunu ve cezalandirilmasi gerektirildigini isteyecektiniz.

Ama simdi tabi isler degisti. En cok kazanan yeni "yildiz" transferimiz Melo bu cirkefligi yaptigi zaman, hemen de olur böyle seyler diyorsunuz. Yani görmezlikten geliyorsunuz.

Cok celiskili taraftar gurubu olduk galiba, cünkü hem futbolcularimizin Metin Oktay gibi ahlakli olmalarini isteriz, hemde cirkeflik yapan futbolcumuzu destekleriz.

Bu arada bende su an Melo`nun takimimiz icin cok önemli oldugunu düsünüyorum ama cezasi ne gerektiriyorsa da cekmeli bence.

Kesinlikle öyle. Bu yüzden önceki sayfada yazdım düşüncelerimi.

"n.ş.a" da ceza almalıdır, bir Galatasaray aşığı olarak oyuncumuz hata yapmıştır ve bize yakışmaz. Eğer yakıştırıyorsanız o halde rakiplerin çirkeflik yaptığında burda kimse atıp tutmasın. Ben atıp tutarım diyemezsin çünkü kendi oyuncumuzda gereksiz ve çirkefce bir hareket yapmıştır. Rakibin seni yıldırıyor olabilir, hatta küfür dahi etmiş olabilir. Profesyonel olmalılar. Ya da hakeme bu konuyu çıtlatabilir "çok rahatsız" verici olduğunda. Kafa atmalar falan.. yanlış boş işler.

Öte yandan, Melo'ya ceza verilirse diğer rakip oyuncuların yaptıklarınada verilmelidir. Bu da başka boyut. Onlara verilmeyip bize yapılırsa burdaki adalet kaygısına tepkim olur. Melo yanlış yapmıştır.

Üst Alt