Melo Transfer Haberlerine Açıklık Getirdi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo Transfer Haberlerine Açıklık Getirdi

Cevap: Marotta: “Melo’yu isteyen 13 Milyon’u hazırlasın”

karsinizda her haberinizden etkilenecek Arda yok , istediginiz kadar ugrasin bu olumlu havayi dagitamazsiniz medya cakallari

Masabaşı haberine benziyor.Meloyu ne yapar eder alırız sıkıntı olmaz.

Ama 13 milyon diyolarsa Shaqiri işi yatar diyorum..Keita gelsin o zman.

Melo için konuşmuyorum ama bu devirde 13-25M € gibi transfer ücretleri ödemeyen kulüp, ben büyüğüm demesin bir zahmet. CL'yi alacağız veya en az çeyrek final oynayacağız hedefi olan bir takım, sadece 16-24 yaş arası alt yapıyla hiç birşey yapamaz. Barcelona hayallerini unutsun herkes, yönetim de dahil. Bu takıma gelecek yıl için, Podolski-Tevez vs... tarzda 2 adam lazım.

iyide melo juventus a gitmek istemiyoki marotta zorlamı tutacağınız adamı

Vermek zorunda değiller. Ortada bir sözleşme var ve bu sözleşmeye hem futbolcu hem de kulüp riayet etmek zorundadırlar. Futbolcu; "Ben X takımı ile anlaştım gidiyorum. Ne haliniz varsa görün." diyemez. "Dingo'nun ahırı değil burası. Nereye gidiyorsun?" diye sorarlar adama. Öte taraftan kulüpte "Seni Y takımına sattım hadi git bakalım." da diyemez. Futbolcu kendisi isterse gider. Ama canının istediği kulübe gidemez. Yani kolay değil bu işler. Eğer dediğiniz kadar basit olsaydı kulüpler futbolcuları ikna ederdi sadece. Kulüpleri ile muhatap olmazlardı. "Nasıl olsa futbolcuyu ikna ettik. Şimdi kulübü paşa paşa bizim verdiğimiz paraya razı olacak." düşüncesi hayalden öte bir şey değildir.

Sonuç olarak bir futbolcunun transferi ancak ve ancak öncelikle kulüplerin birbirleri ile anlaşması sonra ise futbolcunun gideceği kulüp ile anlaşmasıyla mümkündür. Bu Kulüpler birbirleri ile veya futbolcu kulübünün anlaştığı diğer kulüp ile anlaşamaz ise o iş yatar. Mahkemelik olur falan.
Hayal falan değil,ayrıca juventus adamı zaten oynatmıyor.Bizim vereceğimiz mantıklı bir parayı kabul edeceklerdir.Melo gemileri yakarsa orta bir yol bulunur,öyle 13m falan ödenmez.

1000 lerce örnek var futbol dünyasında bu duruma.En yakın örnek fernandes.2m euroya aldılar adamı.

Marotta'ya bak sen. Adam bizi Melo'yu Fener'e satmakla resmen tehdit ediyor.

Bu Juve'de bi ara şike yapmıştı, Fenerle iyi arkadaş olmuşlar.

10 milyona bağlanır.Bizim yönetimi isteksiz gibi görüyorum ben.

Marotta: "Fenerbahçe Melo'yla ciddi bir şekilde ilgileniyor"

Giuseppe Marotta, Galatasaray'da kiralık olarak forma giyen oyuncuları Felipe Melo'yla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

152328hp2.jpg

Juventus Genel Direktörü Giuseppe Marotta, Galatasaray'ın Felipe Melo'nun bonservisini konusunda kararlı davranması halinde indirim yapabileceklerini belirtirken, oyuncuyla Fenerbahçe'nin de ilgilendiğini vurguladı.

Habertürk'ün iddiasına göre, Galatasaray'ın Melo için 13 milyon avro getirmesi gerektiğini dile getiren Marotta, İtalyan basınına verdiği demeçlerde yıldız orta saha oyuncusu için Fenerbahçe'nin de ciddi bir şekilde devrede olduğunu belirtti.

Marotta, "Galatasaray bonservis konusunda kararlılık gösterirse, indirime de gidebiliriz. Ama bu arada Fenerbahçe de oyuncumuzla ciddi bir şekilde ilgileniyor." ifadelerini kullandı.

Marotta: "Fenerbahçe Melo'yla ciddi bir şekilde ilgileniyor" - Goal.com

Adamın zaten bi gözü patlak, diğerinide ben patlatıcam hayırlısıyla.

Piyasayı artırmaya çalışıyor. Dik durmalıyız ve ederinden fazla vermemeliyiz.

en fazla 7-8 veririz oda taksitle gorursunuz sezon sonu.meloya bagli adam isterse 5 e bile aliriz herkez mister Hurma degil :)

13 etmez melo edecek bi adamda değil zaten. iyidir hoştur çok severiz ama etmeyeceği bi gerçek ama verilip de alırlarsa nie para verdik bu kadar demem :D

bencede meloya 13 milyon fazla,8-10 arası normal...

Düşük fiyata alacağız.

Melo bizi isterse, Juve yok pahasına satmak zorunda.

Çünkü 1 sene sonra kontratı bitiyor ve serbest kalıyor.

Eğer satmazlarsa bizi 1 sene sonra bizden alacakları parayıda unuturlar.

Düşük fiyata alacağız.

Melo bizi isterse, Juve yok pahasına satmak zorunda.

Çünkü 1 sene sonra kontratı bitiyor ve serbest kalıyor.

Eğer satmazlarsa bizi 1 sene sonra bizden alacakları parayıda unuturlar.

Yok öyle bir şey. Melo bizi istiyor diye Juve bizim vereceğimiz parayı kabul etmek zorunda değil. Ortada bir sözleşme var. Sözleşmede ne yazıyorsa o. Melo 2013 sonuna kadar sözleşmede yazan şartlar altında Juventus'ta kalacağını taahhüt etmiş. Şimdi "Ben Galatasaray'a gitmek istiyorum." diyemez. Der de Juventus'un istediği şartlar gerçekleşmez ise gidemez. Bir taahhüdü var çünkü. Tahhüdü bozmak ceza gerektirir.

Üst Alt