Melo Transfer Haberlerine Açıklık Getirdi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo Transfer Haberlerine Açıklık Getirdi

Cevap: Marotta: “Melo’yu isteyen 13 Milyon’u hazırlasın”

o zaman 13 e fenere sat, ...... başını satarsın

yahu fener 5 verecek gucu yok, melo icin 13 nasil versin, ligde kalir mi bile belli degil

25 yaşındaki fernandes 2 milyona 28 yaşındaki 1 sene sonra kontratı biten melo 13 mü =) hadi babacım, bank asyada oynayacak fenere satın 13e... dünyada başka hiçbir kulüp vermez o parayı, tatlı su çakalları sizi

Açıkçası doğrudan bonservisi arttırmaya çalışıyor.Pek işe yarayacağını sanmıyorum.

25 yaşındaki fernandes 2 milyona 28 yaşındaki 1 sene sonra kontratı biten melo 13 mü =) hadi babacım, bank asyada oynayacak fenere satın 13e... dünyada başka hiçbir kulüp vermez o parayı, tatlı su çakalları sizi

Nasıl yani? Beşiktaş'taki Fernandes mi? 25 yaşında mı? :SS:

Melo'nun 13 ettiği yerde Fernandes'i 15 e almayanı döverler. Beşiktaş'ta en beğendiğim oyuncudur.

Nasıl yani? Beşiktaş'taki Fernandes mi? 25 yaşında mı? :SS:

Melo'nun 13 ettiği yerde Fernandes'i 15 e almayanı döverler. Beşiktaş'ta en beğendiğim oyuncudur.

Melo ile Fernandes i mi kıyaslıyorsun? ilginç.

Ayrıca haber yalan sıkmayın canınızı

Bunun sebebi G.Saray'in surekli medyada ,gercek payi da olmasiyla beraber , parasiz oldugunun vurgulanmasi ile ilgili bir durum. Fenerin parasi var veriyorlar sarsmiyor , bizde ise surekli parasizlik konulari , borc konusulurken "bu paralar verilir mi" deniyor.

ben hiç Galatasaray maddi anlamda zorda neden bu paraları veriyor diyen görmedim. Gören varsa beri gelsin.

Medyanın, bizim oyuncuların maliyetini sürekli olarak dile getirmesinin nedeni daha çok kulüpteki olumsuz maddi tablo değilde bu oyuncuya bu kadar vermeye değer mi tarzında tartışmalar yaratmasından ve insanların o oyuncu hakkında kafalarını bulandırmaktan başka bir amaçlarının olduğunu düşünmüyorum.

Galatasarayın mali yapısı sadece onlara bahane. Aynı şeyleri fener ve beşiktaşta yaşıyor. Borçları bizle yarışıyor.

Yani şimdi sana, şu benim dün yazdığım mesajda haberini verdiğim milliyetin durduk yere melonun aldığı ücreti gazetenin baş köşesine koyması felan doğru geliyor sanırım.

Aynı haberleri emre de görmedik alex te görmedik onda veya bunda görmedik bula bula sezon başı transfer maliyeti fazlaca fazlaca konuşulan meloyu buldular yani.

Kimse beni medyanın bu saçmalıklarının sebebinin Galatasarayın ekonomik tablosunun kötü olduğundan daha fazla gündeme getirilmesi olarak inandıramaz

kıyaslanabilecek başka oyuncu yok fernandes 2 ediyorsa melo max 4 5 eder

fernandes bjkye gelmeden önce nerdeydi, ne yapiyordu, daha önce ne yapmisti, kariyeri nasil gidiyordu?

kisaca sakatlanip duruyodu, iylestiginde de sans bile bulamiyordu pek.

melo icin ayni seyler gecerli degil.

ayrica fernandes 2 ediyorsa demissin, fernandes normal degeri 5 m euro civari (genc oldugu icin bu da) , 2 milyona almak transfer beceresi, bunu da yazayim.

melo nun opsiyonu 13, pazarlik yaparlar, melo " ya Gs yada Gs" der 8 milyona kadar inerler, bakin görün, sonra "vallahide su bizim forumdaki Türkce özürlüsü demisti " dersiniz.

Gerizekalıya bak sen. Sen bir gel İstanbula akbil basarız 13 milyon euroluk

Melo kim Fernandes kim ya.Hahahahaaha.

Adamin yapabildigi 2 sey var.

Duran toplari iyi kullanir.

Rakib ne zaman üstüne gelse,sirtini dönüp topu saklar.

Bizim burda teknigi vasat dedigimiz Mehmet Topal,Valencia´da daha iyi/istikrarli.

Hem Melo´nun piyasa degeri hicbir zaman bi düsüs yasamadi.Almeria´dan Fiorentinaya,ordan 25 milyona juventusa,orda her maci oynamis,iyide oynamis,ama yeni teknik direktörün sistemine uymiyor diye (ki bence marchisiodan daha iyi oynardi) bize verildi.bizdede zaaten selcuk ile takimin en iyisi.

milli takimda aslinda daha oynardi,ama robbene yaptigi hareketten sonra adama milli takimin kapilarini kapattilar.yoksa su an ondan daha iyi önlibero yok selecao´da.

fernandes ise,ne milli takimda önemli bi rol oynadi,nede evertondan haric bi baska takimda önemli bi rol oynadi.

Fenerbahçe'nin Melo'yu neden istediği belli,ihtiyaçlarından istiyorlarsa namerdim ! Çirkef,pislik,çamur ne varsa her sıfatı hakeden, futboldan silinmesi gereken iğrenç bir kulüp. Bu takımı tutanların da %90'nında kompleks ve ego mevcut !

Melo kim Fernandes kim ya.Hahahahaaha.

Adamin yapabildigi 2 sey var.

Duran toplari iyi kullanir.

Rakib ne zaman üstüne gelse,sirtini dönüp topu saklar.

Bizim burda teknigi vasat dedigimiz Mehmet Topal,Valencia´da daha iyi/istikrarli.

Hem Melo´nun piyasa degeri hicbir zaman bi düsüs yasamadi.Almeria´dan Fiorentinaya,ordan 25 milyona juventusa,orda her maci oynamis,iyide oynamis,ama yeni teknik direktörün sistemine uymiyor diye (ki bence marchisiodan daha iyi oynardi) bize verildi.bizdede zaaten selcuk ile takimin en iyisi.

milli takimda aslinda daha oynardi,ama robbene yaptigi hareketten sonra adama milli takimin kapilarini kapattilar.yoksa su an ondan daha iyi önlibero yok selecao´da.

fernandes ise,ne milli takimda önemli bi rol oynadi,nede evertondan haric bi baska takimda önemli bi rol oynadi.

Fernandes çok kaliteli bir topçu. Abartmayalım lütfen.

Ayrıca Melo ile kıyaslanması çok yanlış olmuş önceki mesajlarda.

Juve Meloyu kadroda tutmak istedini sanmiyorum, melo da ben galatasaray da oynamak istiyorum dedikten sonra heralde ortak bir rakamda anlasirlar iki takim.

Şu anda Juventus'luların ya da başka birisinin söylediklerinin hiçbir önemi yok.Zaman içinde bir sürü şey söylenir,sonra Yaz döneminde bir bakarsan o söylenenler uçup gitmiş.

8 miliyona vereceklerse versinler yoksa geri alp tepe tepe kulansinler melo bakalim donarmi oraya kopruya gider inthiar eder bir kere girdik kanina deli oglanin

Üst Alt