Melo ve Riera Kadro Dışı! - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo ve Riera Kadro Dışı!

Cevap: Melo ve Riera Kadro Dışı!

Bence imparator affeder meloyu çünkü sonuçta bunlar husumetten dolayı kavga etmedıler o ona sert gırmıstır ıdmanda oda ona sınırlenmıstır.Rekabet gozuyle bakmak lazım bıde ısın bu tarafı var para cezası yeterlıdır kadro dısı bırakması 1 maçlık ise goz dagı olur kendılerıne cekı duzen verırler.Ama her ne olursa olsun bu kadar ıyı gıderken mıllete malzeme verdıklerı ıcınde 2 futbolcuyada cok kızgınım gerek yoktu ama oldu yapcak bıse yok ıns en kısa surede bu olay kapanır

Yalniz bir ayrinti var , basina tek bir fotograf yansimadi. Ne kavgayla ilgili ne de rieranin dikisli kasiyla ilgili. Tebrik etmek lazim.

Yalnız Riera da sol beke geçince ne top oynamaya başlamıştı. Benim izlediğim en iyi sol bek performansıydı neredeyse.
mutlaka bir bek oyuncusu oyun kurucu olmali digeri ise ya patlayici ofansif bek yada defansif agirlikli o kanadi felc eden dinamik bir bek ornek boey.

galatasaray'in basarili oldugu yillarda hep bir oyun kurucu beki vardir
misal mariano , ergun penbe

boey kalacaksa mutlaka sol beke iyi bir oyun kurucu bek almaliyiz.

mutlaka bir bek oyuncusu oyun kurucu olmali digeri ise ya patlayici ofansif bek yada defansif agirlikli o kanadi felc eden dinamik bir bek ornek boey.

galatasaray'in basarili oldugu yillarda hep bir oyun kurucu beki vardir
misal mariano , ergun penbe

boey kalacaksa mutlaka sol beke iyi bir oyun kurucu bek almaliyiz.
Dubua keşke sol bek olsa. Tam tanıma uyuyor

Cevap: Melo ve Riera Kadro Dışı!

Hocaya saygı duyuyorum ve her faaliyetini destekliyorum. Çünkü bir bildiği vardır.

Hocayı destekliyorum ama ne bileyim, şartlar sebebiyle senede bir maça giden beni, Melo gibi bir klas oyuncuyu izlemekten mahrum bırakması üzdü :(
11 yıl önceki yorumumun naifliğine bakar mısınız? :red:

Melo&Riera ikilisini izlemekten mahrum kalmıştım o maçta!

11 yıl önceki Gökhan, kendini güldüren erkeklerden hoşlanıyordu.
Lan!

21976.jpg

Üst Alt