Melo ve Riera Kadro Dışı! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo ve Riera Kadro Dışı!

Cevap: Melo ve Riera Kadro Dışı!

kaş göz yarma olayına inanmıyordum ama hoca açıklayınca iş değişir, bir maç oynatılmaz, baya bir parası kesilir ama playoffta dönerler,hoca takımın ayağına kurşun sıkmaz.

yahu boşverin bunları,kazım da ardanın saçını çekiyordu fenerdeyken,burada geldi buddy oldular :D riera da melo da arkadaş,bir an sinirle olmuş, anger management olayı önemlidir, bu olaydan ikiside güçlü çıkar, hatta riera da performans artışı bekliyorum :D

Play off öncesi herşey tatlıya bağlanır..

Bir maçlık kesintiden birşey olmaz..

Kadro disi kalmalari normal fakat beni asil korkutan olay Melo'nun bonservisini belkide almayacak olmamiz ki bu ciddi bir ihtimal. Fatih hocamizin idman sonrasi yaptigi aciklamalar ile umidimi koruyorum ama yinede insan korkmuyor degil ki bilgili abiler haberlerin iyi olmadigini soyluyorlar. Umarim is tatliya baglanir ve Melo'nun bonservisi alinir.

Anlaşılan Fatih Hoca Melo ile Riera yı kolay kolay affetmiycek. Melo olmadan play off maçlarında zorlanırız. Play off maçları başlamadan işin tatlıya bağlanması lazım.

bu saatten sonra melo'nun bonservisini falan almazlar zaten bahane aranıyordu çok pahalı diyecek yüzleri olmadığı için şimdide huzuru bozuyor vs diyip kendisine tşk edeceklerdir...

tabi riera'da sezon sonu gider...

Hocaya cok güveniyorum ama öle bi kalemde adam silcegine inanmıyorum.. Juveyle görüşsünler diye yöneticilerimizi gönderdim demişti oda cok istiyor demekki ufak bir sıkıntı hallolur abartmayın

Eğer bonservisi alınmayacaksa kendisine de söylemeleri lazım bu olaydan sonra ve Play Off'lar öncesinde. Bu olay muallakta kaldığı sürece, "ne kadar fayda sağlayacaksak sağlayalım Play Off'lardan sonra göndeririz" gibi bir düşünce yapısıyla Melo'dan sıfır etkiyi bırakın zarar bile gelir. Takım için çok şey yapmış bir futbolcu sonuçta saha içinde, eğer gönderilme gibi bir hissiyata sahip olursa saha içinde zararı dokunur. Hani Melo'suzluğa şükreder duruma bile geliriz.

Melo iyi bir futbolcu, ama hırs ve tutkusuyla yarar da sağlayabiliyor zarar da. Şu anki belirsizlikte ve gönderilme gibi negatif bir tutumda ondan fayda sağlamak imkansız,zarara da davetiye çıkarımıdır bu.

Üst Alt