Melo ve Riera Kadro Dışı! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo ve Riera Kadro Dışı!

Cevap: Melo ve Riera Kadro Dışı!

Melonun akrabalarindan ,Rieraya selamlar:

[video=youtube;NqQNHxhSCxA]https://www.youtube.com/watch?v=NqQNHxhSCxA&feature=related[/video]

:sgr: :sgr:

Melonun amcasi :

[video=youtube;-nlfxA--s2w]https://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=-nlfxA--s2w[/video]

:sgr: :sgr:

bide gelip burda afra tafra yapiyor.. ulan dunden beri burda 100 kisi melo gitsin dedi kimse laf etmedi.. ama senin konuya yaklasma tarzin bambaska bunu gormuyorsan zaten kus oldugun ordan belli, cunku bitek onlar boyle dedigim dedik caldigim telli duduk tribinde oluyorlar..

Senin gibi yalanci ve iki yüzlü insan yok bu forumda. Dürüst ol! Kimse birsey dememis tabi canim...

Son durum nedir arkadaşlar ? Melo gönderilir mi sizce ?Yada alınmaz mı demeliydim ? Üzüldüm play-off öncesi ya :(

Son durum nedir arkadaşlar ? Melo gönderilir mi sizce ?Yada alınmaz mı demeliydim ? Üzüldüm play-off öncesi ya :(

Sanmıyorum Fatih hocanın açıklamalarını okursan görürsün,yaptıkları cezalandırılacak ve akıllarının başlarına gelmesi içinde kadro dışı bıraktı.Eğer kendilerine gelirlerse tekrar kadroya girecekler en azından Melo.Fatih hoca en iyi oyuncularından birini bırakmaz,ama Melo yaptıgından pişman olmazsa Fatih hoca gözünün yaşına bakmaz.

Ulan kimi sevsek senesinde yolluyorlar.Nasıl bir kulübüz bir türlü anlayamadım

elbet bedava oyuncu vardır melo yerine. zaten cok para alıyordu. yararı felanda oluyordu ama olsun cok pahalı. bize işe yaramayan mustafa sarp gibi ucuza oynaycak bir oyuncu lazım. biz taraftarın küfredip rahatlayacagı biri. melo cok iyi oynayıp bizi stressiz yapıyordu.

Ulan kimi sevsek senesinde yolluyorlar.Nasıl bir kulübüz bir türlü anlayamadım

medya ve saf taraftarlar sagolsun.

her sene ayni senaryo.medya/fener en iyi oyuncularimizdan korkmaya basliyor,bi olay yasaniyor,medya oyuncuyu karalamaya basliyor,taraftar "hickimse gsden büyük degil" gibi laflarla forum kabadayilik yapiyor,yönetim firsati bulup oyuncuyu satiyor.

lincoln,arda,keita,misimovic vs....

Benim gibi yapın izlemeyin. En güzeli. Bu konu ile ilgili forumdan okuduklarımı biliyorum. Umarım sonunda zararlı çıkmayız. Üzücü.

gysufvnlj

Todos amigos,muslera,riera,dentre outos,feliz 2012

elbet bedava oyuncu vardır melo yerine. zaten cok para alıyordu. yararı felanda oluyordu ama olsun cok pahalı. bize işe yaramayan mustafa sarp gibi ucuza oynaycak bir oyuncu lazım. biz taraftarın küfredip rahatlayacagı biri. melo cok iyi oynayıp bizi stressiz yapıyordu.

Holmen :)

Üst Alt