Melo'nun Bonservisi Alınmalı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo'nun Bonservisi Alınmalı!

Cevap: Melo'nun Bonservisi Alınmalı!

Bu dönemde transferde ellerini fazla sıkacaklarını zannetmiyorum çünkü şampiyonlar liginde oynayacağız. Yönetimin bu konuda biraz daha bonkör olması gerekiyor. Ama alınmıyorsa da bir bildikleri vardır mutlaka. Fatih Terim işini bilir.

melo gibi ruh adamı zor bulunur hem soruyorum onun yerıne alınacak hangı oyuncu 10 gol bılmem kac asıst yapabılır yerı zor dolar kımya tutmus kacırmamalıyız 7 ye alınır bu melo, dunku ağlayısıyla bır daha sevdım melo yu alınmalı:yenieek::tiphat::yenieek::tiphat::yenieek:

7-8 civarına alabilsek mükemmel olur sene şampiyonlar liginde de varız ( UEFA umarım şaka yapmaz ) onunda burda çok mutlu olduğuna eminim ... İnş kalır reiz ...

Kupayı aldığımızda aglayan adam bizim için gerçek Galatasaraylıdır zaten, Bonservisi bir an önce alınmalıdır.

8€'dan fazla ben vermem direk CL'de oynaycak takıma yılda net 3.5€ vererek her türlü oyuncu alırsınız, hee yıllık 2.5€'a okey der o zaman 10€ kadar verilir ama 3.5€ cok para.

melo kontrol edilebildiği zaman tam bir görev adamı ama kontrol dışı kaldığı zaman pimi çekilmiş bomba gibidir.Terim onu kontrol edebilcek tek kişidir,umarım uygun bir bonservbisle alınabilir.

Dün yönetimden birisi almak için elimizden geleni yapacağız demiş galiba. Öyle yazılmıştı forumda.

Kesinlikle kalmalı takımda. Riera olaylarından sonra biraz düşünmüştüm ancak performansıyla bu takımda kalmayı coktan hakketti Melo.

Dün bile gördük ki takımı cogu atağa ön libero oynayan Melo kaldırdı, mactaki 2-3 pozisyonumuzu da onun takımı ileri taşımalarıyla bulduk.

Bir defansif orta saha oyuncusunun yaptığından cok daha fazlasını yapıyor, bulamayız onun gibisini kolay kolay.

Üst Alt