Melo'ya 1 Maç Ceza ve Kulübe Para Cezası Verildi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo'ya 1 Maç Ceza ve Kulübe Para Cezası Verildi

Cevap: Son Dakika | Melo'ya 1 Maç Ceza ve Kulübe Para Cezası Verildi

Bir maç cezayı normal karşılıyorum.Ne kadar tahrikle karşılaşırsa karşılaşsın Galatasaray'ın oyuncusu sakin kalmalıdır.Spor sahalarında yapılmaması gereken ,hoş olmayan bir görüntüydü.

Sıkıntı bizim ceza almamızda da değil zaten,Fenerbahçe'ye kat be kat çirkinliklerine rağmen ceza verilmemesinde.

işte bu şekilde taraftarın gazını alıyorlar..rezalet bir şekilde şerefsiz medyanın gazlamasıyla rezalet bir şekilde 3 maç konuşulur ama 1 maç verince aaa iyimiş diyor taraftar...

Bu cezanın hiç bir açıklaması yok..Klasik hale gelmiş Galatasaraya yapılan haksızlıklardan bir tanesi..

bjkyede en az iki maç verilmeliydi ama veremedi köpekler..

Ben alistim artik böyle seylere. Burasi Türkiye, burda kirli isler yapan hep kazanir. Buna biz taraftar olarak dur diyemeyiz. Sikecilere ceza gelmedigi sürece bu böyle devam eder.

Beşiktaş kulubune ceza geldimi? Yoksa sadece saha kapatmamı?

İçimizden bazıları Avrupa Birliğine girmiş,klasman yükselmişler valla,helal olsun.:)

Ben alistim artik böyle seylere. Burasi Türkiye, burda kirli isler yapan hep kazanir. Buna biz taraftar olarak dur diyemeyiz. Sikecilere ceza gelmedigi sürece bu böyle devam eder.
zaten tüm medya,siyasiler ve diger kulüpler bir olmus fb yi kurtarma cabasi icinde.

bize efendiliginin yaninda kulübün menfaatlerini koruyacak,yeri geldigi zaman esip gürleyecek bazilarina haddini bildirecek baskan lazim.

Cevap: Melo'ya 1 Maç Ceza ve Kulübe Para Cezası Verildi

herro'ya merro. ligin ilk haftalarında melo rakibine arkadan vurduğunda niye ceza gelmedi? bunun GS-fb-bjk ile alakası yok. Sistem bozuk.

melo hareketlerini kontrol edecek arkadaş. Bu kulüpte kimse kafasına göre hareket edemez. kendini düzeltmesse çeksin gitsin. Her maç cins cins hareketler, her maç trbübünlere oynamalar en son yaptığı taşkınlık. melo'yu herkes şutladı, insan alırken bir sorar niye diye. Adam GS'ye gelmiş en sorunlu oyuncu. 13 milyon da palavra. pfdk az bile vermiş. Ben en az 2 maç bekliyordum. İşte buranın antudan farkı bu. Orda bu yorum gibisini göremessin.

Melonun uyarılması gerektiğine kesinlikle katılıyorum.

Melo çok kaliteli bir oyuncu ve bunlara neden gerek duyar anlayamıyorum.

Fakat öyle senin abarttığın kadarda sorunlar yarattığını düşünmüyorum..

Bir tek hareketi var belediye maçında orda bile vurmuyor adama ama öyle abartıldıki resmen adam hedef haline geldi..

balotelliyi bilirmisin her golden sonra hatta atmadığı zamanlar bile zaman zaman seyirciye garip garip hareketler yapıyor.

Yahu o zaman her maç kırmızı görmesi lazım bu adamın..

Burayı antuyla tabiki karşılaştıramayız fakat bu konuda verdiğin örnek yanlış..

Meloda aynen balotelli kadar olmasada çok farklı ve enteresan bir adamdır..Ve o yaptığı hereket kesinlikle ceza yı gerektirecek bir hareket değildir..

Cezayı gerektirecek hareket görmek istiyorsan milli maçta karaktersiz volkanın yaptıklarına bak..

aysalla ne alaka var gs dusmanlığı var neden hıc kımse fenerbahceye ceza verılmedı dıe basında bıletsız maç ızledıler serefsızler hepsı satılık serefsızlerın fanatık fotomaç hurrıyet mıllıyet lıg tv ntvspor rıdvab

1 mac ceza gelmesi normal ama o iki serefsize ceza gelmeyince insanın kanına dokunuyor:mad:

ee Volkan Emre falan nolacak ? madem onlara verilmedi, Melo'ya neden veriliyor ? boyle haksizlik mi olur ya inanilir gibi degil.. yonetim geregini yapar insallah.

tabi tabi !!! yapmaz olurlar mı ?

yarın ilk işleri TFF den BJK den ve diğer tüm klüplerden özür dileyip, birde mesaj atarlar artık... :(

ee Volkan Emre falan nolacak ? madem onlara verilmedi, Melo'ya neden veriliyor ? boyle haksizlik mi olur ya inanilir gibi degil.. yonetim geregini yapar insallah.

Anormal olan Melo'ya verilen ceza degil, Emre ve Volkan serefsizlerine verilmeyen cezalar. Konu Fener olunca akan sular duruluyor, yagmur tersine yagiyor, yogurt siyah oluyor malesef. Hic bir konuda anlasamayan siyasi partiler bile ahlaksizliga alet oluyor malesef.

Anormal olan Melo'ya verilen ceza degil, Emre ve Volkan serefsizlerine verilmeyen cezalar. Konu Fener olunca akan sular duruluyor, yagmur tersine yagiyor, yogurt siyah oluyor malesef. Hic bir konuda anlasamayan siyasi partiler bile ahlaksizliga alet oluyor malesef.

aynen bence de

meloya verilen normal ama onlara verilmeyen kafamızı kurcalıyo

Üst Alt