Melo'ya 1 Maç Ceza ve Kulübe Para Cezası Verildi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo'ya 1 Maç Ceza ve Kulübe Para Cezası Verildi

Cevap: Melo'ya 1 Maç Ceza ve Kulübe Para Cezası Verildi

Melo'nun 2 maç ceza alacağına dair ciddi söylentiler vardı.1 maç ile paçayı kurtarmış olması gerçekten sevindirici.:eek:

3 maç dediler herkesi 1 maça razı ettiler.ne olduda ceza aldı bu adam yahu.bir tana fotograf için ceza mı verilirmiş.

Melo söz konusuysa hiçbir cezaya itiraz etmem açıkcası. 1 maç ile iyi yırttık...

Bari fırsattan istifade takımın lideri olarak ve ön libero pozisyonunda selçuğu izleriz.

Tahkim bu sene cezaları çoğu kez indirdi yada kaldırdı.Şu cezayıda kaldırsın bir zahmet.

ne olursa olsun melo yu sizlere yandaş basına yedirtmeyeceğiz kahpe sürüsü

Eeeh hadi 1 mac daha iyidir.Aslinda yaptigi hareket´te birsey yoktu.Istiyorsaniz size koyim demek istedi,ne varki.

aslında haksız bi ceza ama yaşadığımız yer türkiye olduğu için yırttık diyorum.

bu şartlarda iyi yırttık.şikecilerin kol gezdiği yerde ilk kez az ceza aldık şaşırdım.

Bir maçla iyi yırttık, ucuz kurtulduk diyenlere gülüyorum...

Yahu lavuk'un teki milli maçta ana avrat dümdüz gitti taraftara. Diğeri teselli edermiş gibi aynısını yaptı, sonra Melo'nun yaptığı hareket başka bir maçta aynı şekilde yapıldı, hala ucuz atlattık diyorsunuz... Herkes fener maçını düşünüyor ama kaybedilecek 2veya3 puan fener maçından daha önemli...

Neyse.Dinlensin aslanım.İyi çalıssın.Fenere saklasın kendini.Hem Ceyhun'un da artık bir şekilde şans bulması gerektigini düsünüyorum.

Üst Alt