Melo'ya 1 Maç Ceza ve Kulübe Para Cezası Verildi


28671melo.jpg
Haberin Devami GSC Portal'da
 
Cevap: Son Dakika | Melo'ya 1 Maç Ceza ve Kulübe Para Cezası VerildiBen daha fazla bekliyordum, iyi olmus zaten rakip Sivas.
 
Cevap: Son Dakika | Melo'ya 1 Maç Ceza ve Kulübe Para Cezası Verildisorarım TFFye ;Emre-G.gönül küfürleşmesi kural mı değiştide suç olmaktan çıktı.
 
Cevap: Son Dakika | Melo'ya 1 Maç Ceza ve Kulübe Para Cezası VerildiVolkan barzosu g-tüyle top tuttuğunda kaç maç ceza almıştı ?
 
Cevap: Son Dakika | Melo'ya 1 Maç Ceza ve Kulübe Para Cezası VerildiAdama zorla sırf şerefsiz medyanın baskısıyla 1 maç ceza verdiler..

Ne yapmış bu adam şerefsiz federasyon..volkan aysına neden ceza vermediniz..Şu ligte yüzlerce futbolcunun ceza alması gerekir bu durumda..Pascal nuoma denilen karaktersizde fazla konuşmasın..Adam olsun..Ne olacak bu memleket böyle adamları el üstünde tutuyor değer veriyor..
 
Cevap: Son Dakika | Melo'ya 1 Maç Ceza ve Kulübe Para Cezası VerildiOlan verilen maç sayısında Melo nun dinlenmesinde falan değil suçsuz yere ceza verildi asıl ceza alması gerekenler almadı.Gerçekten yazık ya gerçekten 3. büyük olan bjk bile istediğini yaptırdı bizimkiler sussun objektiflere sırıta sırıta özür dilesinler centilmenlik istesinler .Lanet olsun.
 
Cevap: Son Dakika | Melo'ya 1 Maç Ceza ve Kulübe Para Cezası VerildiGörüntülerde dikkat ettiyseniz Fatih Terim Melo'nun hareketini gördükten sonra hemen ona kızıyor surat ifadesi çok kötü.Çok gereksiz bir hareketti Melo'nun yaptığı. Ben Galatasaray SK olsam para cezası veririm Melo'ya.
 
Cevap: Son Dakika | Melo'ya 1 Maç Ceza ve Kulübe Para Cezası Verildiinsallah tahkime gideriz.melo orda edep yerini falan göstermedi.eelerini acti.ama volkan ayisinin ve emrenin küfürleri cok net duyuldu
 
Cevap: Son Dakika | Melo'ya 1 Maç Ceza ve Kulübe Para Cezası VerildiOlan verilen maç sayısında Melo nun dinlenmesinde falan değil suçsuz yere ceza verildi asıl ceza alması gerekenler almadı.Gerçekten yazık ya gerçekten 3. büyük olan bjk bile istediğini yaptırdı bizimkiler sussun objektiflere sırıta sırıta özür dilesinler centilmenlik istesinler .Lanet olsun.renkdas bizim baskan ve yönetim böyle sustukca daha cook canimi yanar.bizimkilerinde medya kurulusu satin almasi gerek
 
Cevap: Son Dakika | Melo'ya 1 Maç Ceza ve Kulübe Para Cezası Verildifazlası çıkmadığı için iyi ama ceza verilmesi yanlış zaten fenerliler yapınca neden pfdk'ya sevk edilmiyor ?
 
Cevap: Son Dakika | Melo'ya 1 Maç Ceza ve Kulübe Para Cezası Verildimelo hareketlerini kontrol edecek arkadaş. Bu kulüpte kimse kafasına göre hareket edemez. kendini düzeltmesse çeksin gitsin. Her maç cins cins hareketler, her maç trbübünlere oynamalar en son yaptığı taşkınlık. melo'yu herkes şutladı, insan alırken bir sorar niye diye. Adam GS'ye gelmiş en sorunlu oyuncu. 13 milyon da palavra. pfdk az bile vermiş. Ben en az 2 maç bekliyordum. İşte buranın antudan farkı bu. Orda bu yorum gibisini göremessin.
 
Cevap: Son Dakika | Melo'ya 1 Maç Ceza ve Kulübe Para Cezası VerildiBen daha fazla bekliyordum, iyi olmus zaten rakip Sivas.işte bu şekilde taraftarın gazını alıyorlar..rezalet bir şekilde şerefsiz medyanın gazlamasıyla rezalet bir şekilde 3 maç konuşulur ama 1 maç verince aaa iyimiş diyor taraftar...Bu cezanın hiç bir açıklaması yok..Klasik hale gelmiş Galatasaraya yapılan haksızlıklardan bir tanesi..

bjkyede en az iki maç verilmeliydi ama veremedi köpekler..
 
Cevap: Son Dakika | Melo'ya 1 Maç Ceza ve Kulübe Para Cezası VerildiSuçsuz yere ceza aldı.Hadi diyelim suçlu.Emsalleri niye ceza almadı?Volkan poposuyla demeyeceğim anlaşılmıyor g.tüyle topu durdurdu ceza aldı mı?Emre taraftarlara ''o.......n evlatları'' dedi ceza aldı mı?Gökhan Gönül her maçında hakemlerin üstüne yürüyüp göğüsüyle hakemi dürttü ceza aldı mı?''iyi 1 maç aldı yırttık'' gözüyle bakan Galatasaray taraftarını ve hala hiç bir açıklama yapmayan Galatasaray yönetimini ve ''profesyonel'' Aysal'ı kınıyorum...!
 
Cevap: Son Dakika | Melo'ya 1 Maç Ceza ve Kulübe Para Cezası Verildimelo hareketlerini kontrol edecek arkadaş. Bu kulüpte kimse kafasına göre hareket edemez. kendini düzeltmesse çeksin gitsin. Her maç cins cins hareketler, her maç trbübünlere oynamalar en son yaptığı taşkınlık. melo'yu herkes şutladı, insan alırken bir sorar niye diye. Adam GS'ye gelmiş en sorunlu oyuncu. 13 milyon da palavra. pfdk az bile vermiş. Ben en az 2 maç bekliyordum. İşte buranın antudan farkı bu. Orda bu yorum gibisini göremessin.Kına yak madem hacım.
 
Cevap: Son Dakika | Melo'ya 1 Maç Ceza ve Kulübe Para Cezası VerildiBen yanlış bir ülkede mi yaşıyorum? Ne demek 1 maçla iyi yırttık demek.Bu hareketler gelenek haline gelmişken neden biz iyi yırtmış olalım.Volkan barzosunun sermayesiyle top tutması ne kadar aldı.O haketmedi mi ?
 
Cevap: Son Dakika | Melo'ya 1 Maç Ceza ve Kulübe Para Cezası Verildiarkadaslar siz ne düsünürsünüz bilmem ama bana kalirsa melo sezon sonu gider yerine cambiasso gelir gibi his var.ne dersiniz?
 
Cevap: Son Dakika | Melo'ya 1 Maç Ceza ve Kulübe Para Cezası VerildiBen yanlış bir ülkede mi yaşıyorum? Ne demek 1 maçla iyi yırttık demek.Bu hareketler gelenek haline gelmişken neden biz iyi yırtmış olalım.Volkan barzosunun sermayesiyle top tutması ne kadar aldı.O haketmedi mi ?Gerzek,kafasıyla değil g*tuyle düşünen kısım bizde çok var.Moda olsun diye laf olsun dıye tutuyorlar su takımı
 
Üst Alt