mercedes vs bmw | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

mercedes vs bmw

mercedes > bmw ( bmw'yi daha çok yancılar tercih ediyor ama m coupe modellerini seviyorum )

bu arada benim audi'ye karşı da bir affinitem var diyebilirim.şu an gla kullanıyorum.

Eskiden Bmw daha güzel geliyordu ama son 2-3 yıldır Mercedes gözüme daha güzel görünmeye başladı. Daha asil bir havası var.

Bmw - Mercedes - Audi fark etmez bana göre. Hepsi 10 numara.

Ben Audi'leri daha çok beğeniyorum nedense ama soruya cevap vermek gerekirse Mercedes derim, çünkü arabaların belirli bir klası var bence.

Küçükken BMW sonra Mercedes e dönüyordumki BMW 6, 4 ve x6 serilerini çıkardı BMW de kaldım ama suan Audilerde hoşuma gidiyor. Şöyle bi RS5 tam benlik olur yada M4 :asd:

Ama BMW mi mercedes mi derseniz... Zevk meselesi ama ben yinede BMW derim

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

Mercedes kopyala yapıştır tasarıma geçen ve kaliteyi aşırı düşüren bir firma son yıllarda.

E ve S serilerine binmiyorsan Mercedes kalitesini yaşaman imkansız.

A-B-C-CLA-GLA vs... gibi 7'' çin malı tabletli, vitesi ve el freni olmayan saçma arabalar üreten bir firma oldu Mercedes.

Mercedes tartışmasız bence...
86 modeldi yanlış hatırlamıyorsam, mercedes 200e ile 190 KM/H yaptığımızdan da olabilir. :D Ondan sonra 91 model miydi neydi temiz kullanılmış 91 modeli de hiç ıkınmadan 220'yi görüyordu. Ondan sonra bütün markalar bir yana, diğerleri bir yana oldu. 86 model bir Mercedes ve BMW/AUDI'yi karşılaşitırırsanız zaten sonuç belli oluyor. :)

Son düzenleme:
Mercedes kopyala yapıştır tasarıma geçen ve kaliteyi aşırı düşüren bir firma son yıllarda.

E ve S serilerine binmiyorsan Mercedes kalitesini yaşaman imkansız.

A-B-C-CLA-GLA vs... gibi 7'' çin malı tabletli, vitesi ve el freni olmayan saçma arabalar üreten bir firma oldu Mercedes.

Cla serisini anlıyorum da diğerlerini hele ki A serisini hiç anlamıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt