mercedes vs bmw - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

mercedes vs bmw

Cla serisini anlıyorum da diğerlerini hele ki A serisini hiç anlamıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

A serisi rezalet bir araba, 1 serisinin yanında. Yıldızlı Megane

C serisi desen 1.6 156hp gitmiyor zaten bağırıp duran bir motor ve sportiflik namına hiç bir şey yok çünkü arabada vites ve el freni yok.

Tek tek yazmaktan da bıktım binen adam anlar zaten.

A serisi rezalet bir araba, 1 serisinin yanında. Yıldızlı Megane

C serisi desen 1.6 156hp gitmiyor zaten bağırıp duran bir motor ve sportiflik namına hiç bir şey yok çünkü arabada vites ve el freni yok.

Tek tek yazmaktan da bıktım binen adam anlar zaten.

Bayağı tecrübe edinmişsin ozaman

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mercedesi beğenmeyen net olarak anlamıyordur arabanın konforu ve klaslığı açık ara fark yaratıyor Bmw sport ağırlıklı güzel bir araba ama Mercedes kadar geniş repertuarlı ve güçlü bir marka olarak öne çıkamaz,Audi ise bu ikilinin yanında şerefli bir 3. olabilir maximum estetik açıdan kapışsada performanstan yana rakip değil

6 senedir e klass a bindim, ondan sonra 6er aldim bmw nin, ve hic rahat bi araba degil, disi filan cok sexy ama hic konfor denen bisey yok

Galatasaray -->Mercedes
Fenerbahçe -->BMW
Beşiktaş -->Audi

?

Besiktas olsa olsa bu olur:

tofa%C5%9F-kartal_369840.jpg

Bana en manasız gelen şeylerden biri de şu Alman aracı karşılaştırma takıntısıdır. Özellikle bu tür konularda bu araç modellerinden birine sahip olanlar, kendilerinin sahip olduğu araçların en iyisi olduğunu iddia eder. Sahip olmayanlar ise sıkar gider burada bol bol ya da tecrübe ettiği aracın en iyisi olduğunu söyler. Böyle bir tartışma manasızdır; en azından ortada bir model olması gerekir. Audi A4 2.0 TSI vs bilmem BMW 316 M gibi. En fazla pek bir bağlayıcılığının olmadığını bile bile Mercedes daha cool gözüküyor ancak BMW'nin araçları performans konusunda daha iyi vs dersin.

Hepsini kullandım.
Bana göre hepsinin artıları ve eksileri var.
Ama bu aralar Mercedes dibi gördü diyebilirim.
Bmw M Paketi olanı muazzam.
M Paketi yoksa içi çok basit geliyor.
Audiler 2010'dan sonra büyük bir çıkış yakaladı.
Bu ara benim tercihim Audi.

P9

Üst Alt