mercedes vs bmw - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

mercedes vs bmw

Mercedes-Benz_C_220_BlueTEC_AMG_Line_(W_205)_%E2%80%93_Frontansicht,_18._Oktober_2015,_D%C3%BCsseldorf.jpg

Seninmi ?

P9

Eskiden Mercedes komfor ve malzeme kalitesi ve saglamligi olarak BMW'nin ilerisindeydi. Ama BMW de motor, defransel, sanziman, direksiyon gibi arabanin yuruyen aksaminda Mercedes'ten cok ilerideydi. Bir nevi kisinin zevkine kalmis, spor mu luks mu meselesi. Ancak suan Mercedes saglamlik olarak BMW'nin gerisinde. Komfor olarak da BMW bi tik daha iyi. Yol tutusu, motor vs. saymiyorum.

Bir zamanlar araçlar ikiye ayrılırdı. Mercedes ve diğerleri.

Güzel günlerdi.

Mercedes ve Bmw'nin yanına Audi ve Volvo'nun da eklenmesi daha iyi olur. Bence geri kalır yanları yok hatta Audi'nin araç içi kullandığı malzemelerin kalitesi ilk sıraya yazılmalı. Kalitenin b.kunu çıkarmışlar resmen.

Mercedes s ve sl serisi gerisi hikaye.

Araba dediğin büyük geniş olacak ondan şu yaşımda C5 e biniyorum tek başıma :D

Envoyé de mon iPhone SE en utilisant Tapatalk

Zevk meselesi. Mavi mi kirmizi der gibi bir soru. Sifir yol hissiyati istiyorsan Mercedes , sportif istiyorsan BMW. Gerci 5 serileri en az Mercedes kadar rahat.

Mercedes'in BMW'ye bakarak en buyuk fark attigi model kesinlikle S Class. O modellerde bence Mercedes rakipsiz. Geri kalan modellerde satis olarak BMW her sene onde diye biliyorum. Ozellikle performans modelleri arasinda bmw fark atiyor

M > AMG

Bence her iki markada tas gibi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:
Üst Alt