GSC Scout - Mert Hakan Yandaş & Emre Kılınç - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bana sonra demeyin herkesi tahrik ediyorsun diye. sözde beni engellemiştin ama gördüğün yerde hep aynı şeyleri yazmaktan bıkmıyorsun. bir de eski yöneticisin... sana karşı iyi dileklerde bulundugum için bana yazıklar olsun, eğitilmez herif...
Herkesin engellini kaldirdim. Senin gibilerine her gün o laflari kafasina vura vura önüne sereceksin. Sereceksin ki bir daha öyle sacma sapan yazip, insanlari sinirlendirmemesi icin. Cöp oynamasina ragmen tutmamasi icin. Sacma sapan dalga gecercisene gibi bir daha yazmamak icin gerekirse her saat yazarim CÜNKÜ HAKETTIN. Insanlari öyle tahrik ettin ki, artik bu kadar laf yiyorsan milletden nedeni belli. Bilerek sarmiyor insanlar sana
Allaha sükür senin gibi insanlarin iyi dileklerine muhtac degilim

Bu arada yaptığı hareketin tuzlaspor ki oyuncunun bize yaptığı hareketten bir farkı yok.

İkisi de aynı sayılır.

bu açı daha net kuşları kudurtmuş baya

ERUXOlTWAAAqYvc

Kısayoldan Zengin olmanın mantığını çözmüş.

Kanım sarı kırmızı akıyor ayağına yat hocaya yanla sonra hop senelik 12 milyon lirayı (1.8 m Euro) kap.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt