GSC Scout - Mert Hakan Yandaş & Emre Kılınç - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu takıma yerli oyuncuda lazım sezon sonu bonservissiz 9 gol 4 asist yapmış birini istememek de absürt kaçıyor.
Düşmanlık yine yapın ama biraz da gerçekçi olun

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
o arkadaş bi garip

devre arası onyekuru gelecek diye seviniyordu onyekuru geldikten sonrada kendi takımında oynamayan (formsuzluk, maç kondisyonu) oyuncuyu getirdiler diyodu

Kısayoldan Zengin olmanın mantığını çözmüş.

Kanım sarı kırmızı akıyor ayağına yat hocaya yanla sonra hop senelik 12 milyon lirayı (1.8 m Euro) kap.

Sayfayı hızlı hızlı kaydırırken mesajını gördüm( isim kısmı üstte kalmış) yeminle aha dedim AAK den başkası yazmaz bunu :asd:

İkiside bizim yerli rotasyonuna çok faydalı olur, Mert Hakan özcimbomlu olduğu için daha çok sivrildi ama Emre'de baya kaliteli oyuncu.

Onyekuru'yu istiyordu ama bu basit herif. Hatırlıyorum.

Sever kıvırtmayı.

İyi bir şeyi bile eleştirecek kadar nefret eden birine neden saygı duyuluyor ki?

GSCimbom da küfürsüz hakaretsiz yazan herkes saygıyı hak ediyor bence.. Fikirler ne kadar saçma akıl olsa da benim düşüncem bu yönde mesela canın belhanda hakkındaki yorumları tamamen akıl mantık dışıydı ama ona da daima birey olarak saygım olmuştur..

Bastan isteyip gelince elalemin oyuncusunu ayarttik diye huysuzlandin ama reis :asd:
Adamı ayartma kısmı ayrı yeteneğine laf söylemek ayrı.

Geçen sezonun başı dahil Onyekuru'yu hep destekledim.

Onyekuru ve rodriges gibi ucuz ve hızlı oyunculara kapımız her zaman açık olmalı

Adamı ayartma kısmı ayrı yeteneğine laf söylemek ayrı.

Geçen sezonun başı dahil Onyekuru'yu hep destekledim.

Onyekuru ve rodriges gibi ucuz ve hızlı oyunculara kapımız her zaman açık olmalı

Üst Alt