GSC Scout - Mert Hakan Yandaş & Emre Kılınç - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Rotasyon oyuncularını olabildiğince Türk ve kaliteli oluşturmak lazım ki yabancı oyuncuları daha kaliteli ve bonservisleriyle alabilme çabasına girmeliyiz.Kiralık olayları bi yere kadar başarı getiriyo.Yeniden yapılanma yaparak elimizdeki tırt yabancıları göndererek adam gibi Yabancı-Türk rotasyonu yapmak lazım artık.

Başakşehir’in peşinde olduğu Sivaslı iki futbolcu için Beşiktaş da devreye girince, Sarı-Kırmızılılar çalışmaları hızlandırdı. Emre Kılınç ve Mert Hakan ile daha önce ön protokol yapan Cim Bom, iki yıldızın menacerini İstanbul’a çağırdı.

5de7e8b466a97c0f8fd9f5fe

Ocak ayını oldukça hareketli geçirecek olan Galatasaray, sadece yabancıya değil yerli transferine de ağırlık verecek. Liste başındaki iki isim Sivasspor’dan; Mert Hakan Yandaş ve Emre Kılınç. Müthiş bir sezon geçiren Yiğidolar’ın iki yıldızı, devre arasında Aslan olmaya çok yakın. Ancak Mert ve Emre’nin talipleri her geçen gün artıyor. Başakşehir’in ardından Beşiktaş da devreye girerken, Sarı-Kırmızılı yönetim operasyonu hızlandırma kararı aldı.

Sivasspor satmaya yakın
Daha önce her iki futbolcuyla ön protokol yapan Sarı-Kırmızılılar, hem Mert Hakan’ın hem de Emre Kılınç’ın menacerlerini İstanbul’a çağırdı. Oyuncu cephesini tamamen çözecek olan Galatasaray, Sivasspor’la da masaya oturacak. Her iki futbolcunun sezon sonunda mukavelesi biteceği için Yiğidolar, para kazanmak adına Mert ve Emre’yi satmaya sıcak bakıyor. Cim Bom, uygun bir bonservis bedeliyle bu işi mutlaka bitirmek amacında.

İlk 11 için düşünüyorlar
Galatasaray’ın bu operasyondaki en büyük kozu ise her iki oyuncunun da Sarı-Kırmızılı formayı giyme fikrine çok sıcak bakması. Özellikle teknik direktör Fatih Terim’in, transferlerin gerçekleşmesi halinde iki genci de ilk 11’de oynatmayı düşünmesi, menacerler vasıtasıyla yapılan görüşmelerde Sarı-Kırmızılı kulübü birkaç adım öne geçiriyor./fanatik

Sivas'ın şampiyonluğa oynarken bu adamları devre arası satması pek mantıklı değil.Sözleşmeyi 1 sene daha uzatın hem şampiyonluk yarışı verin hem sene sonu transferde kolaylık sağlayalım derler oyuncuların da işine gelir.

Sivas'ın şampiyonluğa oynarken bu adamları devre arası satması pek mantıklı değil.Sözleşmeyi 1 sene daha uzatın hem şampiyonluk yarışı verin hem sene sonu transferde kolaylık sağlayalım derler oyuncuların da işine gelir.
topçuların anlamsız bir duygusallık dışında sivasta oynamayı tercih edeceğini sanmam

sene sonu ayrılmaları kesinken ve ellerinde kontratları varken imza parası vs koparma ihtimalleri de varken neden 1 yıl uzatsınlar çok saçma

topçuların anlamsız bir duygusallık dışında sivasta oynamayı tercih edeceğini sanmam

sene sonu ayrılmaları kesinken ve ellerinde kontratları varken imza parası vs koparma ihtimalleri de varken neden 1 yıl uzatsınlar çok saçma
Sivas'ta oturmuş düzenleri var ve 11'de yerleri garanti.Kendilerini gösterecek şekilde takım olarak iyi de oynuyorlar.Bize bu karışıklığa gelip olası bir kötü başlangıçta hemen silinmek istemezler veya başkasına gidip forma rekabetiyle,adaptasyonla fln uğraşmazlar.Sezon sonu şampiyonluk zor ama olası bir 2.lik 3.lük'te istatistikleri zaten müthiş olacağı için her takıma kapak atarlar yine. 6 ay aceleci davranmaları kariyerleri açısından kötü sonuçlar doğurabilir.

Sivas'ta oturmuş düzenleri var ve 11'de yerleri garanti.Kendilerini gösterecek şekilde takım olarak iyi de oynuyorlar.Bize bu karışıklığa gelip olası bir kötü başlangıçta hemen silinmek istemezler veya başkasına gidip forma rekabetiyle,adaptasyonla fln uğraşmazlar.Sezon sonu şampiyonluk zor ama olası bir 2.lik 3.lük'te istatistikleri zaten müthiş olacağı için her takıma kapak atarlar yine. 6 ay aceleci davranmaları kariyerleri açısından kötü sonuçlar doğurabilir.
olabilir tabi

Sivasspor Başkanvekili Erdal Sarılar: "Emre Kılınç ve Mert Hakan ile Fenerbahçe maçından sonra görüşeceğiz. Kendi açımdan söylüyorum. 10 milyon Euro da verseler bir futbolcuya, devre arası satmak istemiyorum. Öyle bir paraya da ihtiyacımız yok." Buzz Spor on Twitter

Emre Kılınç'ın çok derdinde değilim de Mert Hakan takıma katılmalı. Ceza sahasına gollük koşu yapan 8 numaraya herkesin, özellikle bizim çok ihtiyacımız var. Emre Kılınç da yetenekli oyuncu ama küçük takımlardan kanat-kanat forvet alırken daha temkinli davranmak lazım. Ama Ömer Bayram'ın 4-3-3'ün sol önünde oynadığı şartlarda ona da hayır demem tabii. Oyuncular karakterli oldukları için devre arası takımlarını satıp gitmeyecektir ama devre arasından anlaşma yapılıp Haziran'da kadroya katmak lazım. En azından büyük takımlar öyle yapar.

Sivasspor Başkanvekili Erdal Sarılar: "Emre Kılınç ve Mert Hakan ile Fenerbahçe maçından sonra görüşeceğiz. Kendi açımdan söylüyorum. 10 milyon Euro da verseler bir futbolcuya, devre arası satmak istemiyorum. Öyle bir paraya da ihtiyacımız yok." Buzz Spor on Twitter
sene sonu için ikisine de imza attıralım işimize bakalım uğraşmaya değmez.

Başladı yine 10 milyonlar. Vedat, Deniz Türüç vs. hepsinde aynı. Bizi yolmaya çalışıp beceremezlerse fenere peşkeş çekecekler.

Mert Hakan, İzmir takımlarında oynarken 3 yılda 50 gol atmış, sanırım o dönemler ofansif orta saha gibi oynuyordu.

Şu anki oynadığı bölgeye rağmen gole yakın olması da bununla alakalı.

Hakan Arslan zaten yıllardır gole çok yakın olan bir adamdı o yüzden ileriye çoğu zaman +2 adam sokmuş oluyorlar yani bu çocuk aynı etkinliği bizde göstermekte zorlanır. Yine de önceliğim Mert Hakan, Kılınç gelebilir ama çok katkı verir mi bilemiyorum.

Üst Alt