GSC Scout - Mert Hakan Yandaş & Emre Kılınç - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Mert hakan iyi mi gerçekten? Geçen yıl 9 maç oynamış, sadece bu 3 aylık performansa göre bu kadar övgü ve istek fazla gibi geldi bana. Pek de izlemediğim için soruyorum.

Sivas'ın şampiyonluğa oynarken bu adamları devre arası satması pek mantıklı değil.Sözleşmeyi 1 sene daha uzatın hem şampiyonluk yarışı verin hem sene sonu transferde kolaylık sağlayalım derler oyuncuların da işine gelir.
Oyuncuların niye işine gelsin Anadolu kulüpleri futbolcuları köle gibi görüyor fahiş fiyatlar çekip satmıyorlar. Bence bu iki futbolcu içinde bir fırsat.
Ben Anadolu kulüplerinden kolay bir şekilde sıkıntısız ayrılan oyuncu görmedim. Enayilik yapıp uzatırlarsa kapanır bu defter.

Meydanın biryerinden uydurması.
En fazla birisi nabız yollamıştır diye umuyorum.

Gscimbom mobil
Bende oyle düşünüyorum ön protokol yapan adam planını çoktan yapmıştır ocakta yada atiyorum haziranda gelir adam. Birde on protokol karşılıklı bir güvencedir başkasına gidecek diye korkmasın.
Ben nabız yokladigimizi bile sanmıyorum sonuçta temmuz 15te daha vaktiniz var aceleye gerek yok diyen bir futbol zihniyetini sahibiz. Çak 10gibi yoklarız

Sivas yönetimi ne yapar ne eder bu oyuncuları bize vermez.
Ayrıca bizim yönetim ve teknik kadro da yerli oyuncuları kazık yemeden alacak kapasite yok.
Ya bonservisin de yada maaşın da mutlaka kazık yeriZ.

Terim istifa!

Bu arada sivasın devre arası bu adamları vermesi epey saçma olur.İkisinden max 2 3 milyon kazanırlar zaten.Sözleşmeleri bittiği için kimse fazla para vermez.Elde tutsalar ligde galibiyet primi 500 bin euro civarında.

Üst Alt