GSC Scout - Mert Hakan Yandaş & Emre Kılınç - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sampiyonluklar gelince yapilan uzun sureli baglayici sozlesmeler ve yuksek ucretler nedeniyle gelisim kadroda surekliligi gostetemiyoruz, ne olursa olsa uzun sureli yuksek ucretli sozlesme yapilmamali

4 yil 1 m€ mert hakan icin fazla bile ama batik olmasina ragmen o parayi verecek fb bjk gibi kulupler oldugu icin hala fazla para vermek zorunda kaliyoruz

Yabanci siniri olsa 2.8m€ + bonuslar ile 5 yillik sozlesme yapilmisti bile

Selcuk bize geldiginde Mert den üstün oyuncuydu ve senelerdi süper ligde oynarken anca 2 milyon maas almisti.

Mert o 2,8 milyonu anca 2+1 yabanci siniriyla alir.

Hani bonservissiz geldikleri için maaşları 500 er bin felan fazla olmasın. Hay allah ım istemiyosanız sıkıntı yok fb bjk alır parayıda verir.

Bu adamlara verilen paralar fazla değil aslında bugün bonservis ödesek min. 5erden 10 isterler.. 5 milyona alıp yıllık 1 versek 4 yılda 9 eder biz 7.2ye bitirmişiz işi mert hakan da..
Para konusunda beni rahatsız eden konu oyuncunun ben oldum havasına girip kendini salması nasıl olsa kapı gibi sözleşme var formu düşse bile tıkır tıkır alacak parasını bknz Tarık 0 katkıyla yedi bizi.. En doğrusu yerli oyuncuya performansa göre iyileştirme yapmak.. Mesela sene sonu Ömere bir iyileştirme yapılabilir sözleşmeleri bu hususları göz önüne alıp yapmalıyız..

İkisi de taş gibi yerli. Bonservisle almış olsak 4 sene ortalamaya vursan yıllıklari 3 bucuk 4 'e geliyor. Ayrica milli takımla yazın patlama yapma ihtimalleri de var.

Gerçekten iki transfere de ihtiyacımız var her ikisinin de top kullanma becerileri yerli futbolcular ile kıyaslanmayacak kadar iyi özellikle hücumda sorumluluk alan çalışkan ve sonuç üretebilen oyuncular Sivas'ı hala zirvede tutan oyuncular bunlar

Bu transferleri istememin başka bir sebebi de bonservissiz yaşı kabul edilebilir seviyede ve çok formda 2 oyuncu transfer etmiş oluruz. Böylece Onyekuru ve Lemina ikilisinin bonservisleri için elimiz rahatlar

Falcao
Onyekuru-Akbaba-Kılınç
Mert-Lemina

Şu ileri hattı ile ligde gerçekten elimiz bayağı güçlenir ...
Hala FIFA'cilikla mesgulmusun yav.

Bu takim her mac 5 yer

Dogruysa Mert Hakan iyi transfer.Emre Kilinc gereksiz.Galatasaray topcusu degil.4 sene yedekte takilir,parayi cukkalar gider.

Üst Alt