GSC Scout - Mert Hakan Yandaş & Emre Kılınç - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Iki oyuncu da hayirli olsun

Insallah bizde buyuk basarilara imza atarlar

Bonservis olmamasi cok buyuk avantaj

Maaslari yuksek gorunebilir ama ne derseniz deyin sampiyonluk adayi takimlardan birinin 2 onemli ilk 11 oyuncusu

Ayrica maaslarin bir kismi maasa yedirilmis imza parasi gibi dusunebilirsiniz

Mactan once bu haberi yapanlar art niyetli ve yenilgiyi hala hazmedememis olanlar

O yuzden dilegim,
Hem bu 2 oyuncu iyi niyetli bir sekilde en iyi sekilde oynasinlar
Hem de buna ragmen biz temiz ve net bir galibiyet alalim

Bu haberi yapan art niyetlilerin de suratlarinda patlasin

Ben bu sene Sivas'ın maçlarını çok izlemedim bu Mert Hakan tarz olarak nasıl bir futbolcu. İki yönlü mü yoksa sadece ofansifmi, pasör özelliği varmı?

Hem haber algı diyip, hem de maaşların yüksekliğini eleştiriyorsunuz.
Kulübümüz en şeffafından tüm ücretleri vs KAP'a açıklıyor. O zamana kadar yangın yapmayalım boşuna.

Bu habere zıplayan Fenerli arkadaşlarıma aşağıdaki açıklamayı yapıyorum, susup oturuyorlar.

1- Yapılan işlem yasal mı ? Evet
2- Yaptığımız transferlerin hiç biri sızmıyor, geldiğinde duyuyor spor basını. Transferi gizleyebilen kulüp ön protokolü gizlemiyorsa abdestinden şüphesi olmadığı içindir.

ya bir saniye dönüp düşünün
Burası Galatasaray burayı hak etmek için ne yaptılar acaba veya bu sözü geçen paraları asparagas bir haber belli ama böyle haberlerle algı yapılmaya çalışılıyor.
yeter her ikisini de 500'er bin € o da en fazla. Sivasta aldığı kadar veya sadece bir tık üstüne geleceklerse gelsinler yoksa bulunmaz hint kumaşı muamelesi yapmaya gerek yok sonuçta bu adamları yazın transfer tahtasına bu paralara yazsak dünya yıkılırdı.
birazcık ölçü lazım artık sivasta aldığı paraya gelecekse gelsin yoksa başka takıma gidip looser vizyonlarını tatmin etsinler para ile
MHY eğer dediği gibi Galatasaray taraftarı ise Sivastaki maaşına imza atar bize yoksa deh deh başka kapıya o zaman anlarız aidiyet duygusu ne kadar

Dün gece izlediğim Vole programında uğur karakullukçu Aralık ayında biz bunu haber yaptık Oyuncu ile zaten anlaşıldı biz bunu açıkladık dedi sözleşme detaylarına kadar biliyoruz dedi ama ne kadar doğru bilmiyorum. tekrar tekrar maçtan önce haber yapılması oyuncular üzerinde baskıyı artırmak için gibi şeyler söyledi.

Dün gece izlediğim Vole programında uğur karakullukçu Aralık ayında biz bunu haber yaptık Oyuncu ile zaten anlaşıldı biz bunu açıkladık dedi sözleşme detaylarına kadar biliyoruz dedi ama ne kadar doğru bilmiyorum. tekrar tekrar maçtan önce haber yapılması oyuncular üzerinde baskıyı artırmak için gibi şeyler söyledi.
Konuyla ilgili ben de anlaştığımızı duydum hatta Kılınç da Galatasaraylıymış ama bu işler belli olmaz bir şey olur iş bozulabilir.

Mert Hakan Yandaş: "Transfer iddialarıyla ilgili utanç verici şeyler konuşuluyor. Biz şerefimizle, namusumuzla yaşıyoruz. Sahaya çıktığımda Sivasspor arması için sezon sonuna kadar elimden geleni yapacağım. Sonra ne olur, bilmiyorum. Yurt dışına gitmek istiyorum."

Ocak ayi transfer doneminde Ertan Suzgun Atalanta, Real Betis ve fransa liginden 2 takimin ilgilendigini yazmisti. Umarim yurt disina gider.

Birileri yine servis edilmesini sağladı.
Futbolcuyu böylelikle iyi oynamaya mecbur edecekler.

Gscimbom mobil

Üst Alt