GSC Scout - Mert Hakan Yandaş & Emre Kılınç - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fenerbahçe'nin Galatasaray'a inat olsun diye alıp kuruttuğu bir başka oyuncu. Aslında çok acıyorum bu camiaya artık, tamam her futbolcu para için bir takıma gider, Türk oyuncular son 10 senedir çok net olarak Fenerbahçe kulübünü parasını alıp yatıcağı bir kulüp olarak görmektedir.

İki demeç veririm yerimi garantilerim, işte Fenerbahçe'nin oyuncuların gözünde ki profili. Hepsi biliyor içten içe aslında söylediklerinin olmayacağını, hepsi biliyor aslında Galatasaray'ın arayı açtığını baş edemeyeceklerini.

Ama bu para yok mu, hayatını geleceğini şekillendiren para.. Herşey bunun üzerine dönüyor

MHY nin menajer kurbanı olduğunu düşünüyorum Erolda kinci birine benziyor "Fatih hocanı çok mu seviyorsun" diye çıkıştığı bir topçuyla ne kadar anlaşabilir.

@Sami Karakoç olm behanda ile kiyaslamisim zaten onu hic begenmiyorum emin olamadim zaten cok iyi olmasada ha zarari olmaz en azindan dedim olurmuş. 5 te 1 ni alir dedim de o yalan oldu. fenere giden futbolu biraz biliyorsa hepten unutuyor. Cok ilginc bir camia

EtpTHxgWgAIIqRF

Mert Hakan bize veya beşiktaşa gitseydi emin olun böyle olmazdı..

Fatih Terim bir futbolcudan maksimumu almaya ve geliştirmeye çalışır o futbolcuyu..

Kariyer yerine parayı seçen tipik anadolu topçusu oldu.

Üst Alt