GSC Scout - Mert Hakan Yandaş & Emre Kılınç - Sayfa 64 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Normal sartlarda rotasyon olur diyom rts. Yokluktan oynattık oynatıyoruz. Feg ve gedson gelsin bakalım emre kac dk süre bulacak. Irfan icin takasta verilmesine olumlu bakıyordum ben.

Fizik olarakta zayif adam.

Emre tarzında adama ihtiyacımız var, elde de o profile en uygun oyuncu o, Belhanda da o işi yapabilir ama Emre daha uygun özelliklere sahip.

Ha bize daha iyisi, playmakerlık yapabileni lazım orası ayrı.

Normal sartlarda rotasyon olur diyom rts. Yokluktan oynattık oynatıyoruz. Feg ve gedson gelsin bakalım emre kac dk süre bulacak. Irfan icin takasta verilmesine olumlu bakıyordum ben.

fizik olarak nasıl zayıf yav yarım adım top sürebilen omuz atılınca akbaba gibi hemen yıkılmayan duvar pası yapabilen , boş alana kaçıp pas istasyonu olan , kanatta top sürebilen çok yönlü bir oyuncu.

İkisini de biz alırız, Mert'i beğeniyorum ama Emre bence bizde zor başarılı olur. Olcan ondan çok daha iyidi ama bizde sönük kalmıştı, Anadolu takımı yıldızı olsa da büyük takımdaki dar alan üretkenliği zayıf kalır gibi geliyor.

Mert daha mücadeleci bir çocuk o yüzden en kötü rotasyonda iş yapar.

İki seferdir boş yorumlarına denk geliyorum. Bu aralar performansın düşmüş.

Biz fenerbahce degiliz, 2 dakikada harcayalim bazi degerleri.
Bu cocugu begeniyorum ben, onun disinda begenmesen bile bu cocugu harcamak ayiptir.

Bu cocuk bazi kararlar vermistir, bozuk yolu secmem demistir, sen bunu ileriye donuk futbolculara örnek olarak gosterebilirsin.

Bozuk para gibi takasta harcarsan, ileride Türk futbolcusu çekimser olur buraya imza atmadan. Acaban benide 6 ay sonra postalarlarmi diye.
O yüzden böyle cocuklar kadroda olmali, yapi olarak biraz sakin cocuk. O da onun karakteri yapacak bisey yok.

Üst Alt