Messi'ye Değer Biçildi: 250 Milyon Avro - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Messi'ye Değer Biçildi: 250 Milyon Avro

Cevap: Messi'ye Değer Biçildi: 250 Milyon Avro

Ya abartmayın 150'ymiş. Yahu siz Ronaldo'ya Kaka'ya verilen ücretlere göre yorum yapıyorsunuz. Onlara da çok para verildi. Madrid'in bonkörlüğü. Açıkçası Zidane'ın ücretini geçen her futbolcu o verilen paranın karşılığı değil. Ve o ücreti geçmeyi hak eden tek adam da Messi. O da 100'ü geçmez.

İyide messi'yi barça kolay kolay kimseye kaptırmazki...Bir kulup almak isterse diye 250 milyonu bayar.

2 bilek hareketine tav olmayın yahu. Sen CR9'a fiziksel kapasitesi messi'den iyi diyorsun ama hiç messi'nin omuz omuza yere serildiğini gördün mü? Niye cüsseye bakıp karar verirsiniz anlamam. Messi'nin bi artısıda hızı ve çalımları dışında akılalmaz pasları. Ara paslarından bahsetmiyorum. Pirlo, xavi'nin havadan pasları vardır ya. top yere çarpsada hız kazanıp çarşıya gitmez. ya bi arkadaşımızın tabiriyle 'parasütten iner gibi'.

2 bile hareketine tav olmayın ha?O bilek hareketlerinin karşısında duran yok.

2 bile hareketine tav olmayın ha?O bilek hareketlerinin karşısında duran yok.

Karşısında duran yok mu?:ciftetelli:Misal Arsenal maçında yaptığı o aptal saptal hareketler...Hoyte'a dikkat edin orda.Bu salak ne yapıyor böyle bakışı var suratında adamın.:DEn sonunda tekmeyi oturtuyor zaten.Karşısında duran yok ise madem neden savunma yönü kuvvetli bekler karşısında ezilip büzülüyor Ronaldo?

Meraktan soruyorum ..

Messi'nin 250 Milyon ettiği piyasada ;

-Cristiano Ronaldo onun yarısı bile etmiyor mu ki bu bonservisle gitti ?

-Kaka Leite onun yarısı bile etmiyor mu ki bu bonservisle gitti ?

-Arda ne kadar eder ?

Karşısında duran yok mu?:ciftetelli:Misal Arsenal maçında yaptığı o aptal saptal hareketler...Hoyte'a dikkat edin orda.Bu salak ne yapıyor böyle bakışı var suratında adamın.:DEn sonunda tekmeyi oturtuyor zaten.Karşısında duran yok ise madem neden savunma yönü kuvvetli bekler karşısında ezilip büzülüyor Ronaldo?

İnan nedir sendeki bu Ronaldo takıntısı güzel kardeşim ?

Önce dedin tek +sı Ferguson adam Madriddede döktürüyor işte

Sen begenmesende Ronaldo şuan Messiyle kıyaslanabilecek tek oyuncudur tüm dünya kabul ediyor bunu sırf artist diye böyle yorumlar yapma lütfen

Hoyte'nin yüz ifadesini görmedin galiba.Ronaldo orda onla adeta dalga geçmişti.Hoyte'da sinirlenip tekmeyi basıyor.Aptal saptal hareket olsa Hoyte tekme atmazdı.Ayrıca hangi bek karşısında ezilip büzüldüğünü gördün?

Hoyte'nin yüz ifadesini görmedin galiba.Ronaldo orda onla adeta dalga geçmişti.Hoyte'da sinirlenip tekmeyi basıyor.Aptal saptal hareket olsa Hoyte tekme atmazdı.Ayrıca hangi bek karşısında ezilip büzüldüğünü gördün?

Mesela kazmalar kazması Arne Friedrich.:asd:Almanya-Portekiz maçında Ronaldo'yu patates etmiştir kendisi.Ha Hakan Balta vardı değil mi birde.:eek:Ayrıca kendi kendine çalım atmak ne zamandan beri dalga geçmek oluyor söyle de bilelim.:eek:

İnan nedir sendeki bu Ronaldo takıntısı güzel kardeşim ?

Önce dedin tek +sı Ferguson adam Madriddede döktürüyor işte

Sen begenmesende Ronaldo şuan Messiyle kıyaslanabilecek tek oyuncudur tüm dünya kabul ediyor bunu sırf artist diye böyle yorumlar yapma lütfen

Döktürüyor evet.Zurich,Deportivo vs.Bunlara döktürsün bir zahmet.Kendisini büyük maçlarda,büyük turnuvalarda da görmek isteriz.Asıl sende takıntı var.Kimde takıntı olduğu belli.;)Messi şöyle Messi böyle diye atıp tutuyorsun boyuna.Artisliğini konuşmuş muyum ben?Oynadığı futbolu,tarzını beğenmiyorum arkadaş var mı bir itirazın?

Mesela kazmalar kazması Arne Friedrich.:asd:Almanya-Portekiz maçında Ronaldo'yu patates etmiştir kendisi.Ha Hakan Balta vardı değil mi birde.:eek:Ayrıca kendi kendine çalım atmak ne zamandan beri dalga geçmek oluyor söyle de bilelim.:eek:

Adam eksilten oyuncuları takım yüceltir.Eğer takım oyunu oynamaz ve belirli bir sistem oynamazsan böyle oyuncularda maçtan kopar.Ne Portekiz ne de Arjantin sistem takımı değil.Sen mili maçları saymışsın.Bende sana sayardım Messi'nin karşısında etkili olamadıkları adamları ama Ekvator,Paraguay,Bolivya'nın sol bekini bilmiyorum.

Bu Messi'ye deger bicilmez arkadas, suanda oynanan macta attigi 2 golde birbirinden guzel. Barca'yi sevmememe ragmen sirf Messi yuzunden izliyorum maclarini. Bir adam sureklimi zevk verir kardesim?

Bu sebeple, Hagi'lerin, Xavi'lerin, Lincoln'lerin sınıfından diğildirler. Ben Lincoln'ın zekası Messi'den, Ronaldo'dan daha iyidir derken, -tüm forum bana gülerken- bunu kastettim. İstediğiniz kadar dalga geçin, bu adamlar futbol profesörü diğildirler.

Bütün forum gülmüş.:D

Bende buna güldüm.:D Sanki anormal birşey olmuş gibi yazmışsın.:2aloh1::2aloh1:

zuahahha onu kim demis ya lincoln un zekasi messi den iyiymis bu lincoln neymis boyle ya adam barca da oynayacak adammis ama niye barca bu lincolnu almadiki bosta oldugu halde zuaahhaha hahahaahah hic gülesim yoktu ya

messi süper oynuyorda

nedense milli takimda hic sahada yok

250milyonluk adam tek basina mac kazandirlmali

bunu ama kimse yapamaz

onun icinde messi nin degeri 250milyon degildir en fazla 60milyon

c.ronaldo da ayni real cok büyük bi kazik yedi :D :D

Üst Alt