Mesut Özil Fenerbahçe'de - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mesut Özil Fenerbahçe'de

Yahu gel de laf söyleme şuna.

Hidayet Türkoğlu olma yolunda

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Çok zeki adam.Derbilerde oynayıp kendini sevdirince İstanbul gibi yerde yaşayıp parasını almaya devam edecek.Falcao da böyleydi.Derbilerde oynayıp diğer maçlarda yoktu.Biz erken kurtulduk Mesut yüksek maaşını almaya devam etsin..

sakatlanmassa buyuk fark yaratacak bir topcu , Omer Bayrami ve Emre Akbabasi olan takim bu topcuya bok atamaz kusura bakmayin.
Maasini da parasini verenler dusunsun

1 sayfa bok atilmis. ne garip adamlarsiniz yav
belhandadan x10 kat daha verimli olacaktir maasi bizi ilgilendirmez

Ardanın şu haliyle oynadıgı ligde mesutta fark yaratır

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son 10 yilda sneijderden sonra en iyi 10 numara transferi olur
Son durumunu bilmiyorum ama sirf yürüyerek bile skor yapar

Gelmez..

Gelirse lamı cimi yok. Sırf oyun zekası fark yaratmaya yeter. Arteta'nın bence kadro dışı sebebi oyun stili ile alakalı. Çift yönlü orta saha kurgusu tercihi yüzünden kadro dışı bıraktığını düşünüyorum. Arsenal'in işin kilit açma kısmında tam aradığı adam. Lakin Mesut'a gereken sabrı gösteremedi. Defans hiç yok, yürüyor. Onun bu boşluğunu tolore edebilecek yapıyı oluşturmak da istemedi.

Alex efekt yaratabilir

on numara transfer ne olursa olsun
bizim gibi takımlar 1-2 tane böyle süperstar bulundurmak zorunda. ama yapılan en önemli hata kadronun tamamını buna benzer oyunculardan kurup babayı almak genelde

halbuki gençlerin koşan futbolcuların yanına böyle 1 2 cila takımın çehresini tamamen değiştirir. (fb nin şu an öyle bir kadrosu yok o ayrı)

Ağzımın suyu aktı doğruysa çok iyi transfer.
Aly Başkan taraftarı nasıl kazanacağını biliyor valla.

Türkiye Ligi icin 10 Numara Adam!

Ama bunlar Sampiyon olmak icin herseyi yapiyor, olamazlarsa acayip borc olup batar bunlar.
Biz salak salak puan kaybi olmasaydi daha cok keyifli olurdu

sağlıklı ise oynar. arda fark yaratıyorsa bu fazlasını yapar.

Ligin çapı ve kalitesizliği düşünüldüğünde gayet iyi transfer. Defansif katkısı olmasa da meziyetleri ile gideceği her takımı bu lig de favori yapar.

Tabi gideceği camianın iğrenç profili göz önüne alındığında, 1 - 2 maç ile gaz alıp yatışa geçmesi de son derece muhtemel..

SM-N975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

orta sahasi akbaba, belhanda ve ömerden olusan takimin bu transfere b.k atmasi cok gülünctür

Ligi donunda sallar diyenler layk

iyi transfer umarım başarısız olur

su anda mesut transferine üzülenler, bu transferin en büyük destekcisidir
cogunuz sabah aksam acunun boktan sovlarini izleyip duruyorsunuz
ama sorsan hepsi boykot ediyoruz der

fb en kötü dönminde bile cok iyi adamlar transfer etmeyi basarmistir

10 sene önce de sowu getirmislerdi
aziz falan mapusdayken ferit sahenk gitti bunlara sowu getirdi
o dönemin ben yedderi gibi düsünün
o dönem de herkes ntvsporu falan boykot ediyoruz derdi sorsan
ama hemen hemen herkes sabah aksam izlerdi

elano keita ve sneijder drogbayi aldigimiz sene disinda transferlerde hep fbnin gerisinde kaldik
bi de aysalin ilk senesi de eklenebilir buna

ali kocla da dalga geciyoruz da adam fb icin kendini rezil etmeyi bile göze aliyor
dünyada bunu gs icin yapacak bir tane güc sahibi insan bilmiyorum ben

bizimkiler anca kendi menfaatleri pesinde
malesef yine sinifta kaldik
4 aydir yatan adami bile transfer edemiyoruz

özilin yol, yemek ve ev parasini karsilamak istiyorsaniz eger exxene üye olun beyler
sizler seversiniz acuna destek olmayi
sonra da gelip burada aglarsiniz böyle :))))

Sneijder etkisi yaratıcığını düşünüyorum. Hayırsız olması dileğiyle.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ligin içinden geçer benden demesi. Hayırsız olsun diyelim

Ligin içinden geçer,bok atmayın.Saf kalite.Çalhanoglu filan Mesut'un 1/10 kalitesine sahip değil.Fanatik fenerli ve futbola aç.Büyük transfer.

Oynamaya karar verirse 2 sene goturur feneri, fakat yanina mac basi 15km kosacak 1 oyuncu lazim.

Şikecilere level atlatacağı kesin. Bizim için hayırlısı olsun.

fb yi şamp yapacak bir hamle

kalitesi tartisilmaz, zevkle izlenen topcudur, ama sunu masaya yatirmamiz lazim, bu adamin saydirdigi küfürler bu kez hakem tarafindanda anlasilacak, kirmizi kart yeme potansiyeli cok yüksek : ))

🤣🤣🤣🤣

Beklenilen etkiyi yapacağını düşünmüyorum.​
Daha ayağı topa değmeden Messi muamelesi yaptılar. Hoş geldinler, hatıra fotoğrafları, şişirmeler, göreceğiz beton gibi bombok zeminlerde baldırına tekme yerken oynayacağı topu. Zaten çıtkırıldım bir herif, küser oynamaz da.​

Buraya gelmeden önce sanıyorum yaklaşık 1 yıldır ayağına top değmemişti, zaten gözden düşeli çok olmuştu.

Söğüşçüler 1.000 kilometre uzaktan belli ediyor kendini.

Üst Alt