Mesut Özil Fenerbahçe'de - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mesut Özil Fenerbahçe'de

Sarı-Lacivertliler'de son günlerin Teknik Direktör Vitor Pereira ve Mesut Özil'in anlaşamadığı konuşuluyor. Yıldız futbolcunun yedek kaldığı maçlarda verdiği tepkiler, bu söylentileri kuvvetlendirdi. Pereira'nın Mesut'un fiziksel durumundan memnun olmadığı biliniyor.

"KADRODAN ÇIKTI"​

Bugün basında Mesut Özil'in Olympiakos maçının kadrosundan çıkartıldığı haberi yer aldı. Kısa süre içinde Mesut'tan bambaşka bir paylaşım geldi. Mesut maç anonsunda ön planda olduğu bir fotoğrafı koyarak adeta 'Oynayacağım' mesajı verdi. Maça saatler kala Pereira ve Mesut arasında gerilim yaşandığı konuşuluyor.

haberler.com

mesut-ozil-sakat-mi-degil-mi-yildiz-futbolcunun-14429887_1421_amp.jpg

Pereira'nın en takdir ettiğim yönü kafatasçı olmaması. Mesut tabii ki oynamamalı, adamın tek yaptığı şey sahada yürümek.

Tüm yeniçerileri de gönderdi Muhammed, Ferdi gibi potansiyellere de şans veriyor.

Eleştirileceği nokta bu kadar defansif bir futbol oynaması olabilir sadece, onun dışında saha dışı yönetimi konusunda bence Fener'de yıllardır yapılması gereken temizliği yaptı.

çok iyi futbolcu ama bunlarda tutmayacak gibi. guiza rvp ve falcao son akılda kalanlar. kaldı ki falcaonun oynadığı sürelerde gol süre bakımından istatistiği çok üst düzeydi. falcaonun devamlılığı yoktu. kalitesini yansıtmada bir sorun çıkmadı. ama türkiye ona göre değil. kolombiyalı. onlar biraz gevşek olurlar.

benim kolombiyalı kız vardı. bunun ailesine komşuydu :D santa martada oturuyordu. yazın bazen geliyor diyordu james rodriguez ile.

işin aslı falcao türkiyeyi pek şeyine takmadı. koskoca falcao, hatay deplasmanında ne işim var suriye sınırında diye düşünmesi normal. o la liganın kralı

Pereira'nın en takdir ettiğim yönü kafatasçı olmaması. Mesut tabii ki oynamamalı, adamın tek yaptığı şey sahada yürümek.

Tüm yeniçerileri de gönderdi Muhammed, Ferdi gibi potansiyellere de şans veriyor.

Eleştirileceği nokta bu kadar defansif bir futbol oynaması olabilir sadece, onun dışında saha dışı yönetimi konusunda bence Fener'de yıllardır yapılması gereken temizliği yaptı.
Yeniçeri örneğini anlayamadım yeniçeri kötü birşeymiydi benim aklımda kalan paralı güçlü asker idi başka tarihte kötü anıları var mı acaba öyle örnekledin? Merak ettim açıkçası bilmediğimiz birşey öğreniriz.

Yeniçeri örneğini anlayamadım yeniçeri kötü birşeymiydi benim aklımda kalan paralı güçlü asker idi başka tarihte kötü anıları var mı acaba öyle örnekledin? Merak ettim açıkçası bilmediğimiz birşey öğreniriz.

Başlarda önemli katkılar verseler de zamanla padişaha karşı gelme, maaşlarını az bulma gibi ibarelerle emirleri uygulamadıkları söylenir tarihte. Dolayısıyla bir noktada yönetenlerin kaderini belirleyen yapı olmaya başlamışlar ve en sonunda II. Mahmut döneminde dağıtılmışlar.

O yüzden bu tip örneklemeler yapılıyor bir grup bulunduğu yapıyı kontrol etmeye, gereğinden fazla söz hakkı sahibi olmaya başladığında.

Bunlar için bu sezon iki ihtimal var ya Kesut gider ya da Pereira öyle bir açmazdalar.

SM-G900FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Avrupa'da oynayamayacak kadar bitik durumda olduğunu biliyordum da bizim ligde bile bu denli sırıtacağını beklemiyordum. En azından bir kaç maç alır falan diye düşünmüştüm.

Herif futbolu tamamen bitirmiş kafasında.

Başlarda önemli katkılar verseler de zamanla padişaha karşı gelme, maaşlarını az bulma gibi ibarelerle emirleri uygulamadıkları söylenir tarihte. Dolayısıyla bir noktada yönetenlerin kaderini belirleyen yapı olmaya başlamışlar ve en sonunda II. Mahmut döneminde dağıtılmışlar.

O yüzden bu tip örneklemeler yapılıyor bir grup bulunduğu yapıyı kontrol etmeye, gereğinden fazla söz hakkı sahibi olmaya başladığında.
O zaman cuk diye oturur bu örnekleme, teşekkürler.

Bir anda futbolu unutan topçulardan nefret ediyorum
Allahtan bizde değil
Mesela yedlin falcao ,yani ne oluyor da bu kadar uzaklaşaniliyorlar yeteneklerinden anlam vermek zor .

2 tane iyi beki olsa 5li oynayabilen 3 stoperi anlicam ama osayi ve ferdi ile oynamaya çalışıyor olmaz üstüne bir de ortada gustavo var

Bir anda futbolu unutan topçulardan nefret ediyorum
Allahtan bizde değil
Mesela yedlin falcao ,yani ne oluyor da bu kadar uzaklaşaniliyorlar yeteneklerinden anlam vermek zor .
Amaç futbol oynamak değil ki cep doldurup gitmek.
İki din sosu, allah kitap akp, fenerliyim ben, süper yıldız. Sponsorlar hadi elinizi cebinize atın. Eee 6 ay sonra serbest kalıp belki de takım bulamayacak mezud minimum 7 milyon euroyu cukkalasın.

Sonuç: Gandırıldıh.

Amaç futbol oynamak değil ki cep doldurup gitmek.
İki din sosu, allah kitap akp, fenerliyim ben, süper yıldız. Sponsorlar hadi elinizi cebinize atın. Eee 6 ay sonra serbest kalıp belki de takım bulamayacak mezud minimum 7 milyon euroyu cukkalasın.

Sonuç: Gandırıldıh.
Bir sürü var böyle
Mesutu bir tek almanya milli takımında beğenirdim
Bizim yedlin mesela
Ne oldu da bu kadar mala bağladı mesela

Üst Alt