Mesut Özil Fenerbahçe'de - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mesut Özil Fenerbahçe'de

Bir sürü var böyle
Mesutu bir tek almanya milli takımında beğenirdim
Bizim yedlin mesela
Ne oldu da bu kadar mala bağladı mesela
Aynı sendrom işte.
Birde premier lig zorluğu sonrası gelen oyuncularda bu düşüşü görüyoruz. Yedlin yine çabalıyor ben ona bir şey diyemiyorum onun sorun tamamen sistemsel birde geldiğinde tam muhteşem giderken yaşadığı sakatlık var o pozisyonda ayağı kırılıp aşili kopabilirdi bayağı sorun
Pva misal herif geçen seneden beri bir sürü antrenman maç derken acayip bir yoğunluk üzerine getirdik başlarda o da çok iyiydi sonra düşüşü herkes hissetti ve eyvah dedi.
Ama falcao mezud gibiler net yatmaya geliyor sorun bu. Yıldız adıyla kimse bu ülkeye sokulmamalı.

Bizim sorunlar ne kadar güçlü bir scout ekibimiz varsa tam tersi o kadar kötü bir analiz ekibimiz var. İlk değişimi oradan yapmak gerekirdi.

zamaninda süperstar olup bu kadar az katki veren ben baska bir oyuncu hatirlamiyorum

falcaoya kazik diyoruz da adam sahada oldugu zaman gol atiyordu

bu sadece sahada geziyor lan

ciddiyim ben ozilden daha kötüsünü hatirlamiyorum

drogbalar, carloslar, pepeler, podolskiler geldi buraya bu kadar rezil olmadilar

hagiyi bile unutturacak deniyordu ama günün sonunda hepsinden de daha rezil bir performans koydu ortaya

zamaninda süperstar olup bu kadar az katki veren ben baska bir oyuncu hatirlamiyorum

falcaoya kazik diyoruz da adam sahada oldugu zaman gol atiyordu

bu sadece sahada geziyor lan

ciddiyim ben ozilden daha kötüsünü hatirlamiyorum

drogbalar, carloslar, pepeler, podolskiler geldi buraya bu kadar rezil olmadilar

hagiyi bile unutturacak deniyordu ama günün sonunda hepsinden de daha rezil bir performans koydu ortaya
bence Van Persıe

Zamanında Arsenal maçlarını sırf Özil için izlerdim. Adam harika işler çıkarttı.

Maalesef kariyerinin en üst noktasında olması gereken süreçte, Arsenal ile çok yüksek maaşlı anlaşmayı kaptıktan sonra futbolu bıraktı.

Real Madrid ve Arsenal’de bu kadar harika işler yapan bir adamın böyle bir düşüş yaşaması üzücü.

Fener’in onu alması ise harika.

Bu nedenle Burak başkanı bu yıl çok tebrik ettim. Bitmiş yıldızlardansa Boey, Morutan, Nelsson, Cicaldau, Mohamed gibi adamları bin kez tercih ederim.

Geçen yıl da MHY ve İrfancan Kahveci’yi almadığımız için çok mutluydum.

İyi işler çıkartıyoruz. Fener ise bildiğimiz Fener.

Her şey şimdilik güzel gidiyor.

Mutlaka fbde kalmalı. Sürekli oynamasına da gerek yok bitik olduğu tam anlaşılmasın. Varlığı onlara her zaman zarar verecek.

Üst Alt