mesut özil - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: mesut özil

ulan o videoya inananınız var mı merak ettim :eek:

Fenerlinin biri montajlamış alt yazıyı siz de atlamışsınız hemen

o sözleri kullandigini nerden biliyorsunuz?

videodaki mesaj eğlence amaçlı fenerlinin teki tarafından koyulmuş, sizde yazıyamı bakıyosunuz. ben ta maç anında farkettim hatta kafede sövdük bu karaktersize. maçtan çıkarken hakem uyarıyor zamana ekleyeceğim diye. o da eklesen nolur baksana tabelaya gibisine skorboardı gösteriyor. tepkimiz aşağıdaki yazıya değil herkes biliyor o yazı gerçek değil. insanların kızdığı bu karaktersizin yaptığı aşağılayıcı ve saygısızca hareket. bu maça kadar belkide forumda bu adamı en çok seven kişi bendim.

kararlarından dolayı çok eleştirildi ama ben yine bu karaktersizi savundum bu maça kadar. ispanyol takımlarından nefret ederdim onun için reali bile tutmuştum.

artık forsa barça. bu küstahların hakkından gelse gelse barça gelir

Sv: mesut özil

Adam işini de yapmasın Türklere karşı oynuyor diye.

Pfff

Sendt fra min GT-I9300 med Tapatalk2

Cevap: Sv: mesut özil

Adam işini de yapmasın Türklere karşı oynuyor diye.

Pfff

Sendt fra min GT-I9300 med Tapatalk2

Yahu kimse işini yapmasın demiyor, çıksın ölümüne oynasın bize karşı. Ama o yaptığı hareket ve kendini yere atması falan çıldırttı beni. Burak penaltı pozisyonunda ayağına basıldığı halde, itiraz bile etmeden sarı kartı yiyor, Mesut kendini yere atıyor, üstüne üstlük hakeme deli gibi itiraz ediyor ama kart yok. Hadi bu hakemin hatası da sen niye böyle adilik yapıyorsun, adam gibi oyna ihtiyacı var mı real madridin böyle hareketlere. Şimdi biri çıkıp profesyonellik mrofesyonellik dicek, profesyonelliğinizi yiyeyim.

Sinsi horus childi seni zaten sevmiyordum bu mactan sonrada tiksiniyorum ne yavsak bir herifsin gol atsa orasini burasini yirtardi galiba,her pozisyonda emre belezoglu gibi direk hakeme kosuyor,dokunsan yerde.Neymis gururumuzmus opmusum boyle gururu bir defa geldigi yeri unutan sahip cikmayan bir adamdan ne hayir gelir.

Kansız...

[video=youtube;UMmwiqW-vPM]https://www.youtube.com/watch?v=UMmwiqW-vPM[/video]

Burda skora bak 3-0 olmuş diyor resmen bizimle dalga geçti...

Dün yazmıştım durum 1-0 iken kendini 2 defa yere attı biri ceza sahası içinde diğeri hemen önünde..

Durum 2-0 ve 3-0 iken hakeme sürekli itiraz etti..

Hiçbir Real Madridli oyuncu itiraz etmezken bu rezil kansız itiraz etti durdu...

Yanarım yanarım da bizim türk futbolcularımızdan birinin gidip şuna dalmamasına yanarım..

Üst Alt