mesut özil - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ynt: mesut özil

Kansız herif. Anasının bir suçu yok ama kendisi tam bir ... ...

Adam nasıl hırs yapmış bize gol atmaya. Gerçi aynısını milli takım içinde yapmıştı ve gölünüde atıp muradına erdi.Gece uyku uyuyamamıştır nasıl gol atamadım diye.

Kendisi hemşehrim olur ama olmaz olsun kanı bozuk hemşehri.

GT-I9070 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Nuri belki bunun kadar iyi oynamıyor ama yinede Nuri'nin bunun yerine milli takımda olmasına çok seviniyorum.

Bu anca türkçe küfür eder

Ynt: mesut özil

ulan o videoya inananınız var mı merak ettim :eek:

Dün akşam maçı izlerken bu hareketini gördüm ve bununla ilgili hemen foruma yorumumu yazdım.

Yani maçı izlerken anladık mesut süzmesinin ne demek istediğini.

Bu videonun altına fenerlinin biri yazıyı eklemiş o ayrı o yazıdan bahseden yok zaten. Videoyu daha iyi izlersen anlarsın ne demek istediğimizi ve mesut'un karakterini.

GT-I9070 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Cevap: mesut özil

"O tarihte Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın ile görüşüp futbolcuyu idmana götürmüş ancak yöneticilerden (Adnan Sezgin) "Bu çocuk çok cılız. Solucan gibi. Bundan futbolcu olmaz. Denemeye bile gerek yok." sözünün üzerine Beşiktaş’ın kapısını çalmışlar ama onlar da "Futbolcu tipi yok" diyerek benzer bir tavır sergilemiş. "

Futbolcu olurmusta adam olmazmis.

Sıradan bir Alman futbolcu. Almanya milli takımını seçtiğinde “annem babam Türk olabilir, Türkiye’de akrabalarım olabilir. Ama ben futbolu Almanya’da öğrendim” demişti.

Şimdi ise Türk olduğum için ırkçılığa maruz kaldım diyor.

Ne güzel başı sıkışan milliyetçilik oyununa sarılıyor.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt