Meyhaneciler Buraya

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Ilginc bir yere dogru yol aliyor konu.

Ercan Kinay

10 Numara!
Kış aylarını çok seviyorum

Galatasaray Düşmanlarının .........

Ahmet Sarı

Parçalı Üye
Kış aylarını çok seviyorum

Tüm bunları tek başına götüreceğine ihtimal vermiyorum 35'lik chivas regal viskinin üzerine bomonti bira nedir ya. İşin bir de ekonomi boyutu var resimdeki tabloyu gerçekleştirmek 2019 zamlı fiyatı ile 150 tl'den aşağı tutmaz Türkiye şartlarında tabi yurt dışında çok daha ucuz olabilir. Son olarak rakı olsa neyse de viski bu kadar meze gerektirmiyordu sanırım tek çikolata yeterdi.

Ercan Kinay

10 Numara!
Tüm bunları tek başına götüreceğine ihtimal vermiyorum 35'lik chivas regal viskinin üzerine bomonti bira nedir ya. İşin bir de ekonomi boyutu var resimdeki tabloyu gerçekleştirmek 2019 zamlı fiyatı ile 150 tl'den aşağı tutmaz Türkiye şartlarında tabi yurt dışında çok daha ucuz olabilir. Son olarak rakı olsa neyse de viski bu kadar meze gerektirmiyordu sanırım tek çikolata yeterdi.
Hiç bir zaman tek başıma içmem ara sıra nadiren
Bomonti yi ben icmeyegim :)
Zevkin fiyatı olmaz dostum

Ahmet Sarı

Parçalı Üye
Hiç bir zaman tek başıma içmem ara sıra nadiren
Bomonti yi ben icmeyegim :)
Zevkin fiyatı olmaz dostum

Ben de nadiren biriyle içerim genelde evde tek içerim maç izlerken ya da dışarıda, arabada, piknikte, denizde falan manzarayla müzikle. Herkesle içilmez. Birlikte içeceğin kişiyi seçmek hayat arkadaşı seçmeye benzer. Kafa güzel olduktan sonraki muhabbet iyi sarmalı.

Ercan Kinay

10 Numara!
Ben de nadiren biriyle içerim genelde evde tek içerim maç izlerken ya da dışarıda, arabada, piknikte, denizde falan manzarayla müzikle. Herkesle içilmez. Birlikte içeceğin kişiyi seçmek hayat arkadaşı seçmeye benzer. Kafa güzel olduktan sonraki muhabbet iyi sarmalı.
Herkesle içilmez derken buna katılıyorum zaten herkesle içilmez :)

Ahmet Sarı

Parçalı Üye
Adamın biri her gün rakı içiyormuş. Karısı kızmış sadece evde balık olduğu günler içersin demiş. Adam tamam demiş gitmiş akvaryum almış eve, her gün içmeye devam etmiş :)

Nevzat Eroglu

Kırmızı Üye
ben izlandadayken cig köfteyi siktorsson aleksandorson elmander falan beraber yapardik geyik etinden

Üst Alt