Milan Baroš Bu Ligin En İyi Forvetidir - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Milan Baroš Bu Ligin En İyi Forvetidir

Cevap: Milan Baroš Bu Ligin En İyi Forvetidir

barosu bilmem de

burak an itibariyle avrupanın en çok gol atan forveti

ronaldo ve messiyle kapışıyo

1ph68.png

diyosun yani?

burak, messi ve ronaldoyla yavas kapissin.

baros un yoklugu nasıl dabelli oldu 2 deplasmanda 5 puan kaybettik iilk sayfadaki arkadasları merak ediyorum morarmaya hazırım demişler nasıl bakıyolar bu ara baros konusuna

Milan bu Ligin acik ara en iyi forvetidir...Lutfen cok sakatlaniyor gibi soylemlerden once Milan Baros'un yoklugunda ne kadar sikinti cektigimizi bir dusunun...

Milan bu Ligin acik ara en iyi forvetidir...Lutfen cok sakatlaniyor gibi soylemlerden once Milan Baros'un yoklugunda ne kadar sikinti cektigimizi bir dusunun...

Çok sakatlanıyor olayı tamamen ayrı .

Bu başlık zaten Baros'un salt yetenekleri üzerine açıldı . İnsanlara bunu anlatamıyoruz işte .

Yoksa çok sakatlanan bir Messi'yi bile tartışırsın .

Ayrıca Baros'un yaşadığı sakatlıkların çoğu darbeye bağlı . Özellikle geçen sene takım tarihinin en b.ktan sezonunu geçirdiği için Baros bir kaç maç tam iyileşmeden oynamak ZORUNDA kaldığı için sakatlığı nüksetmiştir .

Her sakatlık dönüşü de kaldığı yerden devam etmiştir .

Ama insanlar cahil işte , Emre B.'nun pubis muhabbeti gibi kronik bir şey var sanıyorlar Baros'da .

ben fatih terime cok kızıyorum baros konusunda baros yokken ilerde top tutamıyoruz tamam elmander iyi cok calısyor benim için bir baros degil fatih terim de barosu 60 lar 70 lerde oyun alıyor sinir oluyorum mac izleyisim kalmıyor:)

Baros sakatlanıyorsa keyfinden sakatlanmıyor.Bazı futbolcular yatarken bu herif dakka doksanda takım 5-1 galipken depar atıyor onu yapıyor bunu yapıyor.Suç Baros'ta değil forvette alternatif yaratmayan yönetimdedir.Veli'nin dediği gibi Baros bu ligin en iyi forvetidir bunu son iki deplasmanda görmüşsünüzdür umarım.

Takımda ki tek forvet olduğundan bizim için öyle sayılır.Ayrıca dakika başına gol oranı olarak bu sezonun Burak'ı hariç en yüksek oyuncuydu kendisi genelde.

Milan Baros bu ligin en çok kart gören forvetidir.

Milan Baros bu ligin en çok küfür eden forvetidir.

Yaptığı çok büyük sorumsuzluk.Cezasını ödemeli,ama gördüğü kartla futbolculuğunun alakası yok.Baros'un olmadığı şu 2-3 haftada gol atmakta ne kadar zorlandığımız bellli.Kimsenin gelmesini istemediği Necati'nin de önemini anlamışızdır umarım.

Üst Alt