Milli Takım Teknik Direktörü Hiddink! | Resmi açıklama geldi - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Milli Takım Teknik Direktörü Hiddink! | Resmi açıklama geldi

Cevap: Milli Takım Teknik Direktörü Hiddink! | Resmi açıklama geldi

Formalarımız öyle olmıcak hemen celallenmeyin :D onlar sadece kaba tasarımı daha işlencek o formalar kafanızı yormayın :D

Bu arada Hiddink iyi oldu :)

2006 dünya kupasına bakın Neeskens ve Hiddink + Kewell, Neill :D

Hahah formamizda Japon bayragimi var? Birtane Turkuvaz yapsalardi ya.

Beyler bu formaları ne abarttınız ya :D bunlar sadece Nike'ın bu yılki tasarımları.

Mesela bu Avusturalya forması:

australia-world-cup-2010-home-shirt-design.jpg

Portekiz Forması:

portugal-world-cup-2010-home-shirt-design-2.jpg

Hollanda Forması:

Holland-world-cup-2010-nike-shirt-design.jpg

Dediğim gibi hepsi böyle şu anda çünkü daha formalar bitmedi bunlar her yıl çıkan standart tasarımlar :D

Angut foruma baktımda Hiddink haberini öğrenince Servet'e sallamışlar. Ulan o beğenmediniz adam tek başına savunma yaptı milli takımda, sakat sakat oynadı. Milli takıma bile sarı lacivert gözle bakıyor.

Beyler bu formaları ne abarttınız ya :D bunlar sadece Nike'ın bu yılki tasarımları.

Mesela bu Avusturalya forması:

australia-world-cup-2010-home-shirt-design.jpg

Portekiz Forması:

portugal-world-cup-2010-home-shirt-design-2.jpg

Hollanda Forması:

Holland-world-cup-2010-nike-shirt-design.jpg

Dediğim gibi hepsi böyle şu anda çünkü daha formalar bitmedi bunlar her yıl çıkan standart tasarımlar :D

İyi de yapılacak forma bunlardan çok farklı olmayacak ki.Ülke bayrağı ve Nike logosu gelecek o kadar.Pek birşey farketmeyecek yani,Nike'ın yine yeni yeniden rezalet tasarımlar yaptığı gerçeğini değiştirmeyecek.Almanya'nın,Fransa'nın,İspanya'nın giydiği formaları görünce acayip imreniyorum.Bu takımların formalarının yanında bizimkiler t-shirt gibi kalıyor.:eek:

Hayırlı olsun,umarım bundan sonra çok daha iyi bir Milli Takım izleriz!

Hollanda, Avustralya, Portekiz formalarının ham tasarımları, bizimkinden çok daha iyi yalnız.

İyi de yapılacak forma bunlardan çok farklı olmayacak ki.Ülke bayrağı ve Nike logosu gelecek o kadar.Pek birşey farketmeyecek yani,Nike'ın yine yeni yeniden rezalet tasarımlar yaptığı gerçeğini değiştirmeyecek.Almanya'nın,Fransa'nın,İspanya'nın giydiği formaları görünce acayip imreniyorum.Bu takımların formalarının yanında bizimkiler t-shirt gibi kalıyor.:eek:

Yok daha belli olmaz o değiştirilebilir.Sonuçta ülke federasyonlarıda seçicek bazılarını.Ama tabi sonuçta 3 aşağı 5 yukarı bunlar gibi olucak :)

2002 deki Adidas formamız harikaydı mesela keşke şimdi de öyle olsa formalarımız :eek:

Su beyaz formanin yerine daha orijinal degisik birseyler yapsalar.

Nerde dandik tasarim varsa bize getiriyorlar arkadas.

ekşi de maaşıyla ilgili çok güzel bi yorum yapılmış.En küçük ters sonuçta kaşımaya başlarlar ama 2 gün sonra da çakar gibi türevler kesin konusunu açacaktır..

4 milyon bölü 12, üçyüzotuzüçbinüçyüzotuzüç öro aylık demek, tl bazında yuvarladım, altıyüzseksendokuzbinüçyüzotuzüç tl alacak.

bölüyorum maaşıma, böldüm, çıkan sonuç, 458,638 ay çalışmam lazım bu adamın aldığı maaşı elde edebilmek için, ay hesabı gözüme fazla geldi, böl 12ye, 38 yıl.

benim 38 yıllık maaşımı bu adam bir ayda alıyor, e o zaman bana kaldı mı dohuz?

not: afrikadayım açım.

Fatih terimin veya herhangi bir milli takım hocasının maaşını devlet veya vatandaşlar vermiyor. UEFA'dan alınan onca para, digiturkten alınan para vs. Bunu bu sporu izleyen ve bu sporu para harcamaya layık gören insanlar veriyor. İsterse aylık 100 milyon euro alsın tartışmak çok anlamsız. Eğer bu adamların para kazanmasını istemiyorsanız kimse futbol izlemeyecek böyle bir ekonomi olmayacak onlar da para kazanmayacaklar. Cem yılmazın esprisi gibi "eee sen aldın o uçağı bana"

Tabii teknik direktör başarısız olursa bu kaynakları savuranlar da TFF yöneticileri onları seçenler kulüp başkanı. Sonuçta hemen her kulübün eşit sorunu olur bu durum

Üst Alt