# Mirko Vucinic - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mirko Vucinic

Cevap: # Mirko Vucinic

Vucinic'i istemeyenler mi var ben mi yanlis gordum?

Lesh denizlerinde kulac atiyorsunuz toxicdashlar

Yedi sülalemi keserim!Bu arada neden Roma satmak istiyor diye düşünenler olabilir.Roma çok pis şekilde Real Madrid´li Gonzalo Higuain´i istiyor.Higuain için 30 milyon avroyu gözden çıkardıklarını okumuştum bir yerde.

İmkansız görüyorum da hadi oldu da geldi diyelim ciddi anlamda sarı-kırmızı fetişisti olduğunu düşünücem. Bkz. Roma-Lecce.

Drogba mı Vucinic mi diye düşünürsem Drogba'nın gelmesini isterim, ama Drogba olmayacaksa onun haricinde olabilecek en üst düzey transferlerden biri olur. Beğenmemek gibi bir lüksümüz olması için ManU falan olmak lazım, ki ManU da zamanında istemişti diye hatırlıyorun :asd:

Dünyanın her takımında rahat 11 çıkar bu adam.En az Drogba kadar reklamımız olur dünyada.

Gökmen Özdemir'in dün geceki tweet'inden sonra bir gelişme var mı bu konuda yoksa öyle havada mı kaldı sadece?

Bazı arkadaşlar Drogba transferine öyle şartlanmışlar ki Vucinic ismi ilk telafuz edildiğinde "Bu kim yaa?!" diyerekten Mehmet Akyüz muamelesi yapanlar dahi olmuştu. Gelirse isim bazında Drogba kadar yankı uyandırabilecek bir şana sahip değil ama takıma onun kadar kaktı verebilecek potansiyeli mevcut. Ayrıca Drogba'ya göre önünde fazladan bir 5 yıl daha var ki bu uzun vaadede daha yayarlı bir transfer olacağını gösterir. Bazılarımız Vucinic'i alternatif olarak görse de transferi Drogba'ya göre daha zordur. Manu 2 yıl önce 23 milyon pound teklif edip alamamıştı. Peki bu şartlarda biz nasıl alıcaz onu da açıkcası gerçekten çok merak ediyorum, Drogba'ya göre daha maliyetli olacağı kesin.

bu adam cok konusulmuyor ama gelırse manyak olur..ama drogbanın gelme ıhtımalı bu adamdan daha yuksektır bence..her sene mın. 10 gol atan ve 29 yasında olan bır yıldız oyuncuyu bıze kolay kolay yedırmezler gıbı gelıyor..

'Vucinic'i satmayacağız'

Roma'nın teknik direktörlüğüne getirilen Luis Enrique, Mirko Vucinic'i takımda tutacaklarını söyledi.

İspanyol çalıştırıcı, “Vucinic çok kaliteli bir forvet. Hedeflerimize ulaşmamız için bize çok yardımcı olacağını düşünüyorum. Kendisiyle bir görüşme yapıp, kalmasını sağlamaya çalışacağım” ifadelerini kullandı. Karadağlı golcü yaptığı açıklamalarda, Roma’dan ayrılabileceğini belirtmişti. Vucinic, Terim’in transfer listesinde yer alıyor.

fanatik

Cevap: 'Vucinic'i satmayacağız'

Fanatik haberi.Trt Sporda Vucinicin bu yaz takımdan ayrılacağını açıklamış menajeri yazıyordu.

Üst Alt