Misimovic'e destek - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Misimovic'e destek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Misimovic'e destek

"Arena'da kimi izleyeceğiz. Sarp'ı, Ayhan'ı, Barış'ı mı?? Misimoviç dururken neden gereksiz inat yapılıyor. Hagi'ye hiç mi hiç güvenmiyorum. Arena'da Misimoviç'i izlemek istiyorum..."

Arkadşlar böyle şeylerin sadece anlaması kıt olan bazı kişileri yönetime karşı galeyana getirdiğinin farkında değilmisiniz gerçekten?

Ve dolayısıyla bu şekilde içten içe büyüyen ateşlerin de sadce kulübe zarar verdiğini görmüyor musunuz?

Koyunun olmadığı yerde keçiye abduramançelebi derlermiş. Bir de denize düşen yılana sarılırmış. Çıkmadık candan da ümit kesilmezmiş. Sakla samanı gelir zamanıymış. Misimoviç falan yalan bu saatten sonra. Umutsuzluktan yeni bir arayış içersinde olduğumuzdan bu adam gündeme geliyor. Bu saatten sonra unutun bence Misimovici.

Arkadşlar böyle şeylerin sadece anlaması kıt olan bazı kişileri yönetime karşı galeyana getirdiğinin farkında değilmisiniz gerçekten?

Ve dolayısıyla bu şekilde içten içe büyüyen ateşlerin de sadce kulübe zarar verdiğini görmüyor musunuz?

Ozaman çıksınlar adam gibi bu adamı neden sildiklerini açıklasınlar hocam.

Aslında mesela Misi de değil. Ben artık , seninde dediğin gibi, içten içe kulübü yemelerinden bıktım artık. Artık başkan ne eylerse güzel eyler diyemiyorum. Çıksınlar adam gibi bundan dolayı gömdük biz bu adamı desinler. Çünkü bana her yaptıkları hata gibi geliyor artık.

Galatasarayımın bugününü yesinler, ama bari gelecegine dokunmasınlar!

Sarp'in bu takima katkisi Misimovic'in 20 kati. Birini neredeyse sittir edecegiz, digeri icin neredeyse aclik grevi yapilacak.

Yeri gelince de vefa'dan bahsedilir.. Ayip, tek kelimeyle ayiptir..

Ozaman çıksınlar adam gibi bu adamı neden sildiklerini açıklasınlar hocam.

Aslında mesela Misi de değil. Ben artık , seninde dediğin gibi, içten içe kulübü yemelerinden bıktım artık. Artık başkan ne eylerse güzel eyler diyemiyorum. Çıksınlar adam gibi bundan dolayı gömdük biz bu adamı desinler. Çünkü bana her yaptıkları hata gibi geliyor artık.

Galatasarayımın bugününü yesinler, ama bari gelecegine dokunmasınlar!

Biz böyle yaptıkça iki adım yol gidemeyiz işte.

Burası Galatasaray'ın en fazla takip edilen taraftar sitelerinden birisi,burada böyle içten içe yangınlar çıkınca dediğim gibi anlaması kıt baz kişiler gidiyorlar sonra stada ıslık çalıyorlar neye ıslık çaldıklarının haberleri yok,orada burada konuşuyorlar içten içe yiyorlar diyorsun ama asıl içten içe yiyen taraftar.

Kaldı ki bu desteği sağlayan bir forum görevlisi,forum görevlisi demek forumun ortak düşüncesini yansıtan demek,hadi ben biliyorum öyle olmadığını ama dışarıdan bakan öyle demez forum açısından da kötü izlenim.

Burada daha bize hiçbirşey vermeyen Misimovic'e vereceğiniz desteği,neden böyle olduğunu sorgulamadan Ufuk'a,Arda'ya verin derim.

İşte esas bu yüzden aklı selim düşünenlerin böyle yapmaması gerektiğini düşünüyorum,burada Misimovic'e destek vermenin bir yararı olacağını gerçekten düşünmüyorsunuz değil mi?

Olay Misi ye destek vermek değil hocam. Onu anlatmaya calısıyorum. Olay bu yönetimin artık açık olmasını sağlayabilmek.

Biz böyle yaptıkça iki adım yol gidemeyiz işte.

Burası Galatasaray'ın en fazla takip edilen taraftar sitelerinden birisi,burada böyle içten içe yangınlar çıkınca dediğim gibi anlaması kıt baz kişiler gidiyorlar sonra stada ıslık çalıyorlar neye ıslık çaldıklarının haberleri yok,orada burada konuşuyorlar içten içe yiyorlar diyorsun ama asıl içten içe yiyen taraftar.

Kaldı ki bu desteği sağlayan bir forum görevlisi,forum görevlisi demek forumun ortak düşüncesini yansıtan demek,hadi ben biliyorum öyle olmadığını ama dışarıdan bakan öyle demez forum açısından da kötü izlenim.

Burada daha bize hiçbirşey vermeyen Misimovic'e vereceğiniz desteği,neden böyle olduğunu sorgulamadan Ufuk'a,Arda'ya verin derim.

oncelikle misimovic i neden kadro disi biraktigini adam gibi aciklasin hagi.basin toplantisinda soruyorla misi ile ilgili.cevap bile vermiyor...Misimovicin aciklamalarindan da kendi bile bilmiyor neden dolayi kadro disi birakildigini.. eger neden kadro disi birakildigi aciklanirsa ve hakli gorulurse biz de anlariz durumu ama yok..

ufuk ve arda demissin.Ardadan artik bu sene fayda saglayamayacagiz.ligde 5 mac oynadi. ufuk un neler yaptigini herkes biliyor.elimizde degerli bir isim varken onu harcamak cok luks bence. burada haginin milliyetciligi de olabilir..

NOT:Herkesin gorusune saygi duymalisin!!!

Nasıl Misi'ye destek değil,yazılanlar öyle göstermiyor.

Hocam sana nasıl deyim, nasıl anlatayım bilemiyorum. Şöyle karsımda kanlı canlı oturuyor olsanda rahat rahat konussak. Sevmiyorum böyle uzun uzun yazmayı.

Galatasaray'ın ne hale geldiğinin farkındasın değil mi ???

Olay yenilmek falanda değil. Fenere 6 yediğimizde bile bundan iyi durumda idik. Galatasaray 'ın gelecegini yiyor adamlar. Artık heryerde (burda bile) büyüklüğümüz tartısılır olmus. Anadolu takımları artık "biz bu macı alırız" modunda cıkıyor bizim maclara. Tamamen Osmanlı nı duraksamadan gerileme dönemine geçiş zamanlarını andırıyoruz. Yeter artık yahu!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt