Misimovic'e destek - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Misimovic'e destek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Misimovic'e destek

Varlık içinde yokluk çekmek böyle bir şey olsa gerek. Eğer bugün itibariyle Misimoviç'e kulüp bulunamaz, bu sebeple transfer yapılmaz ve Misi elde kalırsa sezon sonu Hagi ile yollar ayrılır büyük ihtimalle. Eğer kupayı alırsak bakışaçısı değişebilir tabi.

Şu futbolcuları birbiriyle kıyaslamaktan ne kadar zevk alıyorsunuz.Culio mücadeleci özellikli,Misimoviç bitirici.Culio'dan Misimoviç'in yaptıklarını,Misimoviç'den Culio'nun yaptıklarını mı bekliyorsun?

Hayır beklemiyorum! Lincoln gibi, ayağına top gelince umut versin yeterdi. Ama 10 maç şans verildiği halde umut bile veremedi.

Olalım olmasına ama ok yaydan çıktı bir defa, bu işin artık geri dönüşünün olduğunu hiç sanmıyorum. Ne Misi'nin verdiği demeçlerden sonra Hagi tükürdüğünü yalar ne de Misi artık Hagi'nin takımında kendini oyuna verebilir. Hagi bu takımda olduğu sürece affetme, affedilme gibi konular gündeme bile gelemez. Maalesef kriz yönetimi konusunda ne kadar başarısız olduğumuzun kanıtıdır bu. Lincoln'ü Bülent Korkmaz yedi bitirdi, şimdi de bir diğer efsanemiz Misimovic'i bitirmek üzere. Efsanelerimiz her zaman efsane olarak kalacaktır, orası ayrı ama maalesef bu tutumları ve egoları Galatasaray'a zarar vermektedir.

Hayır beklemiyorum! Lincoln gibi, ayağına top gelince umut versin yeterdi. Ama 10 maç şans verildiği halde umut bile veremedi.

Lincoln'de Feldkamp dönemi vasattı.Çünkü kadroda fark yaratacak oyuncu azdı.Ne zaman Baros,Kewell,Arda'yla oynadı Lincoln'de farkını ortaya koydu.Aynı şeyler Misimoviç içinde geçerli.

Misimovic,Hagi'ye sol kanatta oynamayamadığını söylemiş ve bu yüzden kadro dışı kalmış,komedi ya...

Galatasaray'ı bitiren kaprislerdir.sanki hagi cok mu uysal dı futbolculuğu zamanında.lucescu ya galsgow maçında yaptığı hareketleri hatırlayan var mı?yada fatih terim olmasaydı hagi bizim efsanemiz olabilirmiydi?lincoln u bülent korkmaz resmen yedi,hagi de misimovic yedi,bizde bam la devam yola

ne olursa olsun galatasarayın menfaatleri söz konusu ve misimoviç hagi ye ne yaptıysa bile affedip takıma kazandırmalıydı.Bu hagi nin galatasarayın menfaatlerinden çok kendi egosunu düşündüğünün bir göstergesidir.

Fakat ben olayın aktörleri hagi ve misimoviç gözükse bile asıl olayın sorumlusunun maddi olaylarla ilgili olarak adnan sezgin olduğunu düşünüyorum.

ama ne olursa olsun hagi özür dilemesi gerekiyorsa ve tükürdüğünü yalayacaksa bu durumda galatasaray için bunu seve seve yapmalı

Ayhan-Mustafa-Barış'ı izleten zihniyete karşı...

Her zaman Misimoviç,yenilelim problem değil,zaten sürekli yeniliyoruz en azından Misimoviç gibi bir yıldızı izlemekten mahrum kalmayalım!

Bunu hiç istemiyorum..

Kendi mevkisinde 5 maç bile yapmadan dışlanan oyuncuya destek olacağız elbette,artık yeter Misimoviç geri dönmeli,Hagi inadı bırakmalı Galatasaray'a zarar veriyor!

Yönetim ve Hagi bir araya gelip Misimovic hakkında karar vereceklermiş.Ali Haşhaş'ın açıklamalarından yönetiminde Misimovic'i kadroda görmek istediklerini anladım.

Devam edelim Mail yollamaya

Arkadaşlar az önce kulübe kibar bir dille uzun uzun misimoviçle ilgili bir e-mail attım lütfen sizde bu şekilde tepkiniz gösterin bu adamın kadro dışı kalmasının kulüb ve taraftardan başka kimseye zararı yok.

İçerde ne yaşandığı net olarak bilinmese de Misimoviç'in çok büyük haksızlığa maruz kaldığını düşünüyorum. Adama işini yapması için bile şans tanınmadı. Ne kadar disiplinsiz davranmış olursa olsun ki bence o boyutta bir disiplinsizliği kesinlikle yok, herkese kendini gösterme şansı tanınmalı. Kaldı ki ne kazmalara, ne şımarıklara tahammül göstermiş bir klüpten bahsediyoruz.Elimizde Bundesliga gibi bir ligin en iyi ortasaha oyuncularından biri olduğu halde yararlanamamak da ayrıca üzücü bir durum teşkil ediyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt