MMA & Boks Genel Sohbet Konusu - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

MMA & Boks Genel Sohbet Konusu

Fury hepsinden yetenekli ama işte profesyonel değil yoksa Wilder falan yanında anılamazdı, Klitscko gibi ustayı 12 raund dinlendire dinlendire dövmüştü Fury. Ayrıca Joshua'yı da çok rahat alt eder yine salmazsa bu Joshua ve Wilder sıradan rakipleri döve döve ünlendi Fury'e yetmez güçleri.

Joshua'nın menajeri.

Açıkcası Wilder'in 40 knockoutluk kariyerinin büyük bir ilizyon olduğu hiçbir geçerliliğinin olmadığını bu sporu takip eden herkes biliyordu. Ortiz dışında hiçbir tanesi elit bir dövüşçüye karşı alınmadı. Menajerleri iyi sakladı, hep doğru adamları karşısına çıkardı. Basit mevzu aslında Wilder, Fury'den önce bir maçtan kazandığı en yüksek para 2 milyon dolardı bugün 28 milyon aldı.

Wilder'ın ayakta duracak mecali yoktu. Uzun zamandır böyle kötü bir şampiyon performansı görmemiştim. Kepaze oldu. Antrenörü havlu atarak doğru yaptı hem rezil oluyordu hem de gardını tutamadığı için gelecek olan ilk sağlam kroşenin felaket bir sonucu olabilirdi.

Fury yine bu kondisyonla çıkarsa Joshua'nın işi çok zor. İlk üç raund Fury'i indiremezse Joshua dağılabilir. Fury formunun zivesinde.

Fury ilk maçı da almıştı. Bu maçta çok daha agresif bir şekilde kararı hakemlere bırakmadan fişi çekti. Bir gerçek var o da Fury’nin daha iyi bir boksör olduğu. Ben Fury’nin kazanacağına emindim.

Diğer taraftan Wilder’ı pek sevmem ama kariyerine laf atmak doğru değil. İnanılmaz güçlü bir yumruğu var. Geldiği nokta kesinlikle şansa değil. Yenilgiden sonra birini aşşağılamayı doğru bulmuyorum. Bu Fury’nin de başarısını gölgeliyor. Çok tehlikeli, taş gibi yumruğu olan bir adama karşı tam gaz dövüştü ve mağlup etti. Çok büyük bir başarı.

Wildernin kulak zari patladi bence 2 rauntda böylece dengeyi zor tutar insan dayma Kan akiyirdu kulagindan. Wilder iyi veya kötü böylece zor goturursun maci.

Şişirilmiş bir bodyci ile kamyoncu dövmekten seri yapmış bir basketçinin ağır sikleti domine etmesi bile saçmalıktı..

e. hearn çakalına bak.. hemen boşverin 3. Maçı demiş.. bodyci fury maçı hemen olmaz..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Anthony Joshua’nın menajeri Eddie Hearn, Büyük Britanyalı eldivenin kendisini arayarak Tyson Fury ile maç yapmak istediğini belirtti. “Herkes Anthony Joshua-Tyson Fury maçını istiyor” diyen Hearn, Sky Sports’a yaptığı açıklamada bu maçı gerçekleştirmek için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Ancak iplerin kendi ellerinde olmadığını belirten Eddie Hearn, “Öncelikle Deontay Wilder’ın Tyson Fury ile rövanş maçı yapma hakkı var. Onun böyle bir karar verip vermeyeceğini beklememiz gerek” dedi.

Anthony Joshua’nın da Kubrat Pulev ile maçı olduğunu hatırlatan Eddie Hearn, “Ancak Tyson Fury ile maç ayarlayabilirsek, Pulev maçı ertelenebilir. İnsanlar Anthony Joshua ile Tysın Fury’nin arasında yapılacak bir karşılaşmayı heyecanla bekliyor. Anthony Joshua dün beni arayarak ‘Tyson Fury ile bir maç nasıl ayarlayabiliriz?’ dedi. Ben de ‘İpler şimdilik Deontay Wilder’ın elinde’ dedim. Umarım bu maç gerçekleşir” ifadelerini kullandı.

Yani 10 gün sonra ne maçı yapıyorlar anlamış değilim.. Tony yenerse Khabib maçının geliri daha da artacaktır.. 5 kez iptal olmuş bu iki adamın maçı..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hiçbir şampiyonu 10 günde maça ikna edemezsin hem Khabib'in üstündeki baskıyı arttırdılar dediğin gibi bir sonraki maçın pazarlaması da bu geceden başlamış oldu.

Üst Alt