MMA & Boks Genel Sohbet Konusu - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

MMA & Boks Genel Sohbet Konusu

Hayatımda izlediğim en iyi boks maçıydı ya, Ufc gibi kan görmek istiyoruz kardeşim. Eubank'ın kaşı açılınca bütün oyun döndü şimdi puanlama yapılacak kaybetmiş olabilir rauntlar 8-4 bence.

Edit: Üç hakeminde kararıyla kaybetti, Avni sıfır teknikle kapanarak üçüncü raund da yeri öpmüştü, bak Groves dinlene dinlene dövdü.

Son düzenleme:
Ufc 220'de Volkan Özdemir Daniel Cormier ile dövüşecek. Aslında Jon Jones, Cormier'i çok fena K.O etmişti ama testler pozitif çıkınca kemeri geri alındı. Gerçi o da bir garip kamp dönemi temiz, tartı günü temiz, maç günü pozitif çıkıyor. Tabi maç günü alınan maddenin o an tesir etmesini düşünmek için aptal olmak lazım ama oluyor işte.
cormiere saygim sonsuz güres orijinli dovuscu

ama gerçek sampiyon jon jones dir

Bu gece kralın maçı var
e844ff2786d11069e0a0aa1034bc6954.jpg

Bu Alemin Tek Kralı

Wilder 10. round da K.O ile kazandı. Bol geri dönüşlü sürprizli çok iyi maçtı onu söyleyeyim. Ortiz ilk 4 round bariz üstündü 5. round biterken Wilder tek yumrukla knock down etti Ortiz'i. 7 rounda da Ortiz, Wilder'i indiriyordu az daha. 10. rounda girerken puan olarak net Ortiz öndeydi ama işte Wilder patlayıcılığını kullanıp aldı maçtı.

YouTube

İzlemeyen varsa yakında kaldırılır. Wilder'in 7. raundu tamamlaması kariyerini kurtardı düşse kalkamayabilirdi. Oradan toparlanıp maçı alması da ayrı takdir.

İlk 4 round inanılmaz tutuk başladı ikisi de, wilderın rezil savunmasına tek yumruk bile sallayamayan ortizden ümidi kestik. 4.Raundun sonunda wilder ortizi indirdi ancak o sırada roundun bitmesi kırılma anı oldu.

Dönüşte ortiz, wilderın rehavetinden faydalanıp sazı eline aldı. 7.ci raunt da wilder reysin içinden geçti adeta Wilderın karşısındaki ortiz değilde lobisi daha güçlü anthuni caşua olsa muhtemelen hakem maçı orada bitirirdi. O andan itibaren wilder patladı tarihin tozlu sayfalarında yerini alacak diye düşünmeğe başladım kontra yakalayıp oturtamamazsa maçı kaybedecek dedim. Ancak wilder beni müthiş şekilde şaşırtıp 10.raunt da kondisyonu olduğunu bize gösterdi ve müthiş bir enerji patlamasıyla duman etti ortizi.

Velhas'ıl-Kelam Görünen o ki wilder artık üst seviye maçlara hazır, şimdi anthuni caşua düşünsün artık.

İlk 4 round inanılmaz tutuk başladı ikisi de, wilderın rezil savunmasına tek yumruk bile sallayamayan ortizden ümidi kestik. 4.Raundun sonunda wilder ortizi indirdi ancak o sırada roundun bitmesi kırılma anı oldu.

Dönüşte ortiz, wilderın rehavetinden faydalanıp sazı eline aldı. 7.ci raunt da wilder reysin içinden geçti adeta Wilderın karşısındaki ortiz değilde lobisi daha güçlü anthuni caşua olsa muhtemelen hakem maçı orada bitirirdi. O andan itibaren wilder patladı tarihin tozlu sayfalarında yerini alacak diye düşünmeğe başladım kontra yakalayıp oturtamamazsa maçı kaybedecek dedim. Ancak wilder beni müthiş şekilde şaşırtıp 10.raunt da kondisyonu olduğunu bize gösterdi ve müthiş bir enerji patlamasıyla duman etti ortizi.

Velhas'ıl-Kelam Görünen o ki wilder artık üst seviye maçlara hazır, şimdi anthuni caşua düşünsün artık.
Bu oyunda büyük oyunlar döndüğünü unutmayalım bu maçlar çok net beliryici değil wilder istese 3 5 arası yıkardı uzattılar reyting için
Joshua wilder maçı bu anlamda gerçekten belirleyici olacak joshua zayıf çenesi wilder a zor dayanır muhtemelen maçta 2019 ilk çeyreğinde yapılır

Bu Alemin Tek Kralı

Bu oyunda büyük oyunlar döndüğünü unutmayalım bu maçlar çok net beliryici değil wilder istese 3 5 arası yıkardı uzattılar reyting için
Joshua wilder maçı bu anlamda gerçekten belirleyici olacak joshua zayıf çenesi wilder a zor dayanır muhtemelen maçta 2019 ilk çeyreğinde yapılır

Bu Alemin Tek Kralı

4.den sonra muhtemelen canlıcı godomanlar 5te wilder indirire yüklendiler hepsini patlattılar. O andan itibarende millet bu sefer ortize yüklenmeğe başladı. Puantajda da öndeydi zaten. Ama tam maç puanlamaya kalacak derken wilder yeter dedi ve indirdi. Boks zaten bilinen en kirli spor.

İlk maçı Wilder 2. maçı Caşua alacak diye tahmin ediyorum 3. Maçta büyük final olacak yani Wilder-Caşua maçları bu yüzyılın 3lemesi olacak bence Ercan. Wilder başgana başarılar dileriz.

4.den sonra muhtemelen canlıcı godomanlar 5te wilder indirire yüklendiler hepsini patlattılar. O andan itibarende millet bu sefer ortize yüklenmeğe başladı. Puantajda da öndeydi zaten. Ama tam maç puanlamaya kalacak derken wilder yeter dedi ve indirdi. Boks zaten bilinen en kirli spor.

İlk maçı Wilder 2. maçı Caşua alacak diye tahmin ediyorum 3. Maçta büyük final olacak yani Wilder-Caşua maçları bu yüzyılın 3lemesi olacak bence Ercan. Wilder başgana başarılar dileriz.
Wilder hayranı olarak tsk ediyorum wilder joshua tartisini maç önü kapışmalarını merakla bekliyorum 25 26 yıllık boks sever olarak

Bu Alemin Tek Kralı

2 hafta sonraki maçı kazanırsa Conor McGregor ile dövüşecek. Geçen Real Madrid kulübünün daveti üzerine Ronaldo ile buluşmuştu aslında biz de yapabiliriz bayağı ünlü Amerika'da reklam olurdu.

YouTube

DZS8NCMWkAAPcCb.jpg

Kontra yeme ihtimalini de göze alarak artık atak dövüşmeli Joshua. Sırf ağır sikletin heyecanını geri getirdi diye sponsorlar, seyirci, para her şey önüne serildi. Takam maçı gibi ringde gezinmeye devam ederse bir daha bu paraları zor bulur.

DZid_fIW4AAsKIY.jpg

Tartı yapıldı maç yarın S Sport'ta gece 21:30'da başlıyor ana maç 12 sonrasını bulur. Joshua bir hafta önceki basın toplantısında Klitschko ve Takam maçlarında fazla kilolu olduğunu kabul etmişti bugün tartıda görüldü ki son maça göre 6 kilo vermiş. 4 kemerde ortada maçı kazanan Klitschko ve Fury'den sonra ilk kez dördünü birden toplamış olacak. Joshua maçı kaybederse rövanş isteme hakkı var bu arada.

Üst Alt