Mobil ve Ev İnternet Tarifeniz Ne Kadar? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mobil ve Ev İnternet Tarifeniz Ne Kadar?

türknet vdsl 50 mb kadar 85 tl kendi altyapılarının olduğu bölgelerde 100 mb hız verebiliyolarmış en güzeli taahhüt yok fiber,kablonet olmayınca en mantıklısı gibi..

Evde türknet var,idare ediyorum çok yoğun internet kullanımım yok.
Ayrıca evde kablo tv de var.türksatın şöyle bir kampanyası varmış
Binamızda kablonet fiber yapısı da var.tv ile interneti birleştiriyim diyorum.Kablonet nasıldır,kullanan varsa tavsiye eder mi?

Lokal hizmet çok fark ediyor yav ç 4 senedir buradayım ve ttnet kullanıyorum, ping değerim çok iyi 35 mbps kullanıyorum ama indirme hızım 4.6-4.7 mb, kopma hız düşmesi vs de yaşamadım.

500 metre civarı uzaklıkta kardeşim oturuyor 2 senedir kablonet kullanıyor sürekli sorun sürekli şikayet.

Yani demek istediğim servis sağlayıcılar bulunulan yere göre hizmet kalitesi Çok farklılık gösteriyor. Ev değiştirirken iyi araştırmak lazım, internet kalitesi önemli hakikate.

Halinize sukredin. Osuruktan internet servisine (+ kablo) 120 papel veriyorum. Sloganimiz Fiber gelecek dertler bitecek. Mobilde 12 gb icin (3 tablet, 2 telefon, 1 saat) 320 kusur dolar veriyorum.

Üst Alt